Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, staszek17 napisał:

Mam ten sam problem.Strona startowa wczytuje się bez problemu. Podczas klikania na zaloguj się wyskakuje błąd. Nawet nie można wpisać loginu i hasła. Tak samo na 3 przeglądarkach.

I co doszedłeś co jest przyczyną ? Bo ja już konsultowałem się z pomocą techniczną, ale nic z tego, jak na razie bez zmian.😟

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, connor07 napisał:

Bo w przeglądarce działa, problem dotyczy aplikacji.

W zasadzie tak Ale jak włączy się tz błąd techniczny to obraz niby normalny łącznie z tymi z kluczykiem brak natomiast nazwy programu,opisu programu, cofnięcia . Czyli coś za coś.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem prawie cały temat, ale nawet wzmianki o dźwięku DD 5.1, nie znalazłem, czyżby wszystkich kinomanów zadowalał tylko dźwięk stereo...?

W Netflix czy Amazonie nie spotkałem się z inną ścieżką dźwiękową niż DD 5.1, czy wręcz  7.1

A może nie wiem o czymś i w ustawieniach audio coś robię nie tak? Może ktoś się wypowie w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że robię coś nie tak. Mam nadzieję,ze to się wreszcie zmieni 🤨

 

Apeluję do przedstawicieli Canal+ ze wśród oglądaczy są również tacy, którzy posiadają sprzęt audio i chcieliby chętnie posłuchać film w lepszej jakości niż tylko stereo, może być z napisami jak w HBO na sat, ale byle był ten wybór.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Canal+ liczy się minimalizm.

Dźwięk stereo, brak treści 4K/ HDR w usłudze Online...

Nawet kanały, które normalnie w internecie mają już HD są w  jakości SD jak na sat.

Chcesz dobrej jakości: wybierz  usługę satelitarną. 😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas najwyższy to zmienić, na wzór niech wezmą sobie Netflix czy Amazon.

Ja korzystam już tylko z canal+online ,dekoder kurzy się tylko gdzieś w szafie. Po co montować antenę na dachu i te wszystkie okablowania, mamy XXI wiek TV SAT odchodzi pomału do lamusa. Tak jest obecnie w fotografii z lusterkowców przesiadamy się na bezlusterkowce i tego się nie zmieni, choć jeszcze niedawno wielu w to nie wierzyło. Postęp...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waltpl napisał:

Czas najwyższy to zmienić, na wzór niech wezmą sobie Netflix czy Amazon.

Ja korzystam już tylko z canal+online ,dekoder kurzy się tylko gdzieś w szafie. Po co montować antenę na dachu i te wszystkie okablowania, mamy XXI wiek TV SAT odchodzi pomału do lamusa. Tak jest obecnie w fotografii z lusterkowców przesiadamy się na bezlusterkowce i tego się nie zmieni, choć jeszcze niedawno wielu w to nie wierzyło. Postęp...

Mam dokładnie takie samo zdanie. Żadnych dekoderów i kabli. Mam sentyment do takich rzeczy ale czasy się zmieniają…

 

U mnie umowa do końca czerwca i ani myślę przedłużać.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, regedit32 napisał:

Mam dokładnie takie samo zdanie. Żadnych dekoderów i kabli. Mam sentyment do takich rzeczy ale czasy się zmieniają…

 

U mnie umowa do końca czerwca i ani myślę przedłużać.

Ja przedłużyłem: usługa 2 w 1 , czyli to co najlepsze na sat ( paczka C+)+ aplikacja, która stanowi miły dodatek a liczę, że jednak będzie rozwijana.

Bądź co bądź, są tacy którzy z niej tylko korzystają.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waltpl napisał:

A już myślałem, że robię coś nie tak. Mam nadzieję,ze to się wreszcie zmieni 🤨

 

Apeluję do przedstawicieli Canal+ ze wśród oglądaczy są również tacy, którzy posiadają sprzęt audio i chcieliby chętnie posłuchać film w lepszej jakości niż tylko stereo, może być z napisami jak w HBO na sat, ale byle był ten wybór.

 

Obawiam się, że nikt z C+ nie odpowie na ten apel. To jest najgorsza reakcja jaka może być, głucha cisza, która na dłuższą metę jest wręcz wyniszczająca. Rządzą tam menadżerowie, którzy kierują się krótkoterminowym interesem własnym, po nich nawet pożar. I mają głęboko gdzieś opinie, usprawnienia, chęć poprawy. Bo gdyby tak było to już dawno nastawili by uszu, robiąc biały wywiad i monitorując wszelkie komentarze. I dawno zareagowaliby na zagadnienia, które są poruszane na forum.

 

Także chciałbym DD5.1. Uważam, że jest to standard znacznie ważniejszy od 4K. No, ale niestety to jest tak jak z podatkami - poprawki będą, ale tylko tam gdzie to konieczne, aby nie stracić głosów/klientów.

 

3 godziny temu, waltpl napisał:

Czas najwyższy to zmienić, na wzór niech wezmą sobie Netflix czy Amazon.

Ja korzystam już tylko z canal+online ,dekoder kurzy się tylko gdzieś w szafie. Po co montować antenę na dachu i te wszystkie okablowania, mamy XXI wiek TV SAT odchodzi pomału do lamusa. Tak jest obecnie w fotografii z lusterkowców przesiadamy się na bezlusterkowce i tego się nie zmieni, choć jeszcze niedawno wielu w to nie wierzyło. Postęp...

 

Monopolizując jednocześnie kilkadziesiąt rynków krajowych, niszcząc łańcuchy dostaw i deptając lokalne rynki. Gdy dojdzie do całkowitego przejęcia rynku ceny streamingu pójdą w górę. Tu nie chodzi o kwestię czysto technologiczną, ale o całkowite przedefiniowanie modeli biznesowych, globalizację, zmiany społeczne itp. Prędzej bym to porównał z przejścia z aparatów analogowych, wywoływaniem zdjęć w fotolabie i wspólnym oglądaniem papierowych odbitek do aparatów w smartfonach, wysyłaniem zdjęć do FB, Instagrama. Jako użytkownicy coś zyskujemy, ale i coś stracimy.

 

3 godziny temu, andrzejgratis napisał:

Canal+ Online jest dodatkiem platformowym, nic dodatkowo nie płacimy, ale weźmy taki Viaplay...

 

Login zobowiązuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ online liczy większość tam są poprawki, pewnie 5.1 zrobią gdzieś przy okazji, nie jest głowy problem tego serwisu.

Typowy kowalski ogląda to na tv w smart czy c+ podpięty hdmi do tv. C+ to rynek lokalny nie globalny jak Netflix czy Prime gdzie bazują na produkcjach własnych.

C+ online to póki co nisza rozdawana gratis do abonamentu sat, sama siebie podejrzewam nie jest w stanie utrzymać z przychodów, to taka beta, póki nie zamkną nc+ go definitywnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za sto punktów. Kiedyś ustawiłem niską jakość C+ Online ze względu na internet mobilny. Teraz mam światłowód, więc chciałem ustawić jakość najwyższą. Ustawiłem, ale problem jest taki, że jakość "nie przeskakuje" i mimo najwyższej mam nadal rozmazany obraz... Oglądałem 30 minut wczoraj mecz Realu z Valencią, teraz oglądam już kilkadziesiąt minut mecz Lyonu z PSG i nadal nic. Jakiś pomysł na rozwiązanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor Philips, Android Tv, aplikacja zaktualizowana, brak możliwości zalogowania. I to się stało nagle, włączając aplikacje byłem już wylogowany i od tego czasu nie mogę się zalogować i na drugim tv z boxem to samo (NIEPRAWIDŁOWY LOGIN LUB HASŁO). Odinstalowanie aplikacji nic nie pomogło, zmiana internetu też. Na komputerze nie mam problemu się zalogować. Może ktoś pomoże?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...