Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, dvbx napisał:

Jak należy rozumieć informacje przy niektórych materiałach vod: "Dostępne ponad 3 miesiące" ?

Dostępne w serwisie już od ponad 3 miesięcy, czy będzie dostępne  w serwisie jeszcze przez ponad 3 miesiące ?

To znaczy, że ta pozycja będzie dostępna w serwisie jeszcze przez przynajmniej 3 miesiące.

Jeżeli będzie mniej to pojawi się wtedy w tym miejscu konkretna data usunięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam też box Canal+ i na nim też działają mi filmy 18+, to tylko potwierdza, że strim żyje własnym życiem, a szczególnie dotyczy to transmisji sportowych. Może jestem wedłog niektórych miłośników strimu zacofanym dziadkiem, ale dla mnie jeśli transmisja sportowa to tylko sat lub kabel, z tym nie ma problemu (lovestrimowcy, błagam nie piszcie już o opadach śniegu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale z kolekcji FOX Play, które miały zniknąć z dniem 01.01.2022 z oferty w większości zostały przedłużone do 01.01.2023. Mam tu na myśli takie tytuły jak chociażby "Kości", "Białe kołnierzyki", "American Horror Story", "Współczesna rodzina" czy "Jak poznałem waszą matkę". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop te seriale początkowo miały różne terminy usunięcia z serwisu. Potem nagle zmieniono datę usunięcia niemal wszystkich tytułów na 01.01.2022. Teraz zostało to wydłużone o rok. 

Chyba się dogadali. Po skróceniu dostępności niemal wszystkich produkcji do 01.01.2022 byłem przekonany, że kolekcja zostanie okrojona do minimum, a z czasem usunięta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop byłem przekonany, że to nagłe skrócenie dostępności niemal wszystkich produkcji z tej kolekcji do 01.01.2022 to właśnie wynik startu Disney+, a tym samym powolnego wygaszania kolekcji. Stąd też to wydłużenie o rok mnie zaskakuje. 

Może start Disney+ szykuje się dopiero w okolicach września (filmy Disneya w HBO też dostępne do sierpnia) i zdecydowali się zostawić tę kolekcje jeszcze przez rok. 

 

W sumie to nawet dobra wiadomość, bo miałem zabierać się za "Homeland" I "Współczesną rodzinę", ale jak zobaczyłem, że lada moment ma zniknąć to sobie odpuściłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz mnie wczoraj spotkała i byłem bardzo zaskoczony takim obrotem sprawy.Mianowicie chciałem obejrzeć gale z Dubaju na Eleven Sports 2 a tu się okazało, że tego kanału nie było w ogóle w moim pakiecie.Oczywiście tylko na czas odbywania się gali.Ktoś z Was to również zauważył?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne w c+ ze jak wygaśnie jakiś pakiet to on dalej jest ? mam tak z HBO, pare miesięcy było gratis za przedłużenie umowy później podziękowałam, na tv nie ma ale na  c+ online cały czas mam dostęp do wszystkich hbo i wszystkiego z hbo go ;d a ze starej umowy jeszcze mamy eleven w c+ online - 

 

Edytowane przez cieslakmonik30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...