Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ddawid6 napisał:

A możesz napisać, jak jest z audio w HBO GO? Czy może jakimś cudem przez C+ dostaniemy wreszcie HBO GO z DD 5.1?

Jak wieczorem odpalę TV dam Ci znać. Porównam tez wtedy jakość samego HBO, ponieważ kanał na żywo na tablecie miał lepszą jakość niż kanał na żywo z HBO GO na tablecie.

Najważniejsze, że była opcja wyboru na sztywno 1080p 6000 kbps. W HBO GO nie wiemy jakie są poziomy jakości oraz jaka jest faktycznie odtwarzana a Tu mamy pewność tych 6000 kbps.

Swoją drogą ktoś się orientuje w Bitrate HBO GO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kingofsouth napisał:

Gościu ty to masz w swoim abonamencie. Korzystać będziesz już od dzisiaj. Co ty bredzisz? Edit:

Działają wam kanały na żywo?

Spróbuj w ustawieniach odświeżyć uprawnienia  w Moje Konto oraz powinny wtedy kanały na żywo będą działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja musiałem odinstalowywać starą apkę z tabletu, ponieważ w regionach nie miałem Polski. Jednakże to dalej ta sama apka. Ma tyle użytkowników i oceny wraz z komentarzami co stara.

Kino pro powiadasz? mam xg9505 masz na myśli ustawienia pro po kombinacji klawiszy pilota ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bushiken napisał:

Jak wieczorem odpalę TV dam Ci znać. Porównam tez wtedy jakość samego HBO, ponieważ kanał na żywo na tablecie miał lepszą jakość niż kanał na żywo z HBO GO na tablecie.

Najważniejsze, że była opcja wyboru na sztywno 1080p 6000 kbps. W HBO GO nie wiemy jakie są poziomy jakości oraz jaka jest faktycznie odtwarzana a Tu mamy pewność tych 6000 kbps.

Swoją drogą ktoś się orientuje w Bitrate HBO GO??

Dzięki, w sumie na plus ostawienie na sztywno bitrate - o ile to działa na TV ;) Jeśli chodzi o bitrate przez apkę HBO GO to jedyna możliwość chyba, po włączeniu w TV sprawdzić na routerze ile pasma zabiera z neta telewizor - wtedy wyjdzie jaki bitrate, może nie dokładnie, ale prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mikoko napisał:


Nie mam opcji zmiany trybu obrazu na kino pro

Fakt - Kino Pro jest w XF, w XG masz "Kinowy" tylko i "Własny" i według hdtvpolska - ten tryb jest najlepszy do filmów, cytat:

"Menu ustawień obrazu w TV 2019 przeszło rewitalizację i ograniczono ich ilość. Nie będę wymieniał wszystkich, ponieważ zarówno mnie jak i czytelników powinno interesować wyłącznie jedno ustawienie w którym telewizor najwierniej naśladuje monitor studyjny. Jest nim tryb „Własne”. Wybranie omawianego powyżej trybu jest właściwie wszystkim co użytkownik powinien zrobić by uzyskać najlepszą jakość obrazu dostępną domowymi metodami (tj. bez profesjonalnej kalibracji). Pożądaną jasność ustawimy suwakiem o takiej samej nazwie (“Jasność”) w głównym menu. By zaś ustawić odpowiednią jasność dla danych warunków otoczenia można użyć suwaka „Jasność” w tym samym menu.".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ddawid6 napisał:

A możesz napisać, jak jest z audio w HBO GO? Czy może jakimś cudem przez C+ dostaniemy wreszcie HBO GO z DD 5.1?

Na przykładzie „Pewnego razu w Hollywood” mogę powiedzieć, że dźwięk 5.1 jest w HBO.

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Widze , ze dopiski Online jak w NC+GO , tylko po co ja się pytam ? Tak zabezpieczają swój cenny kontent ? :)

 

Jak uda im się ubić sharing po lipcu b.r to usługi online będą źródłem kanałów premium w pirackim IPTV - tak jak z paczką Sky UK :)

Wtedy będą walić watermarki podejrzewam lub inne techniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Widze , ze dopiski Online jak w NC+GO , tylko po co ja się pytam ? Tak zabezpieczają swój cenny kontent ? :)

Jak Ci się podoba jakość na transmisjach sportowych? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będą też cyferki na Canal+4K jak się kiedyś pojawi :)

@Krzysiek11:), założyłem konto , ale córka nie daje mi spokoju,  potem na rowery rodzina się wybieramy. Kiedyś znajdę czas na ogladanie  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mikoko napisał:


Nie mam opcji zmiany trybu obrazu na kino pro

Od twojego modelu  wzwyż opcje i ustawienia obrazu zostały zmienione.

Sprawdziłem ten model na HDTV Polska

https://hdtvpolska.com/sony-kd-75xg9505-test-bravia-2019-lcd-z-podswietleniem-direct-led/?showfull=1

 

Powinieneś korzystać z opcji własny i odpowiednio ustawić płynność pod sport.

W starszych było dużo dziwnych trybów a korzystało się z Kino Pro do wszystkiego a Sport z drobnymi korektami do wiadomo czego. :)


Edit.

Znów ktoś mnie ubiegł ?

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia o nowej usłudze. Bardzo bym chciał aby nc+go w końcu zrobiła aplikacje na android tv bądź udostępniła AirPlay. Po tej uwadze konsultant sugerował podpięcie mojego maca do tv przez HDMI . Serio w 2020 r? Nic mi więcej nie potrzeba jak ów dostęp do kolekcji vod na tv bo pozbyłem się dekodera na rzecz modułu cam. Mając wysoki abonament sat nie zamierzam korzystać z myCanal, wystarczy mi nc+ go na iPadzie choć jak wspomniałem liczę na apke na tv. Zgadzam się ze ta usługa jest skierowana raczej dla nowych ewentualnie klientów. Wszystkim innym wystarczy nc+go i mogę się założyć ze za miesiąc płacących za usługę abonentów sat będzie promil.

Jest jeszcze szansa ze w przyszłości zmigruja klientów nc+go do myCanal. Wtedy będzie to miało sens.

Teraz nawet nie odpalam darmowego miesiąca bo i po co. Włączyłem to co oglądaj za darmo i mi wystarczy ale rozumiem osoby nie mające danych kanałów w pakietach c+, hbo filmbox. Zawsze to miesiąc oglądania za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...