Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możesz podać bezpośredni link do "Chyłki" w 4K?

 

"Owdróceni 2" są jak najbardziej w 4K, ale tak jakby ukryci głębiej. Nie wyszukuje się tego bezpośrednio i nie ma przekierowania przez główną stronę.

 

Gdy wchodzimy do Playera (przynajmniej tak jest u mnie przez stronę www w przeglądarce), to są "Odwróceni 2", ale tylko w jakości HD.

 

https://player.pl/playerplus/seriale-online/odwroceni-ojcowie-i-corki-odcinki,16961/

 

Ale wchodząc przez ten link mamy osobny strumień serialu, gdzie jest wyraźnie zaznaczone, że jest w wersji 4K:

https://player.pl/playerplus/seriale-online/odwroceni-ojcowie-i-corki-odcinki,17495

 

Tu wersja jest rzeczywiście "ostrzejsza" od tradycyjnej. 

 

Wyszukiwarka w Playerze ma możliwość szukania materiału w 4K, ale to chyba jeszcze u nich nie działa. Nic mi nie wyszukało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LG oczywiście nic w 4k nie wyszukuje. Jedynie Odwróconych da się obejrzeć w 4K bo jest obecnie na głównej stronie link do wersji 4K. Ale pewnie jak zniknie to się też nie będzie dało wyszukać. Na laptopie ma sekcję 4K ale laptop za słaby żeby 4K odtwarzało z playera bez zacięć. Pozostają inne źródła, a chciałem sobie legalnie obejrzeć w 4k Chyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W VOD są napisy i oryginalna ścieżka do włączenia na materiałach C+ i HBO. W przekazie live stream nie ma tej możliwości. 

Aplikacja nieco zamula na początku i czasem muszę wchodzić w ten sam film dwa razy, aby załapało się odtwarzanie i wskoczyły napisy. Niedogodność u mnie trwała do kilku sekund. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 8.04.2019 o 09:27, _Artek_ napisał:

No i chyba ludziom związanym z nc+ nie bardzo można w coś wierzyć miała być nowa wersja aplikacji na ps4 i nadal nie ma a konsola ma takie bebechy że aż szkoda....

To nie do końca tak jest. Ogólnie z PS4 to są przeboje ;)

Podam ci przykład z innej bajki aczkolwiek związany z usługą streamingową.

Aplikacja Amazon Prime Video od samego początku na konsoli nie wspiera 4K. Za to Netflix na PS4 śmiga w 4K.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może komuś się przyda....

 

Oto uruchomiliśmy pakiet MAX przypisany do player boxa.

Aktywacja odbyła się bez kłopotu mimo, że 17.04 ( zapowiedzi BOK twierdziły, że po 31.03. przypisane okresy 3 miesięczne MAX są nie dostępne)

Otóż są do 15.07.

Oczywiście w rejestracji konta uzyłem prawdziwych danych (bez karty płatniczej) z adresem itd. Nc nie płaciłem bo pakiety były w cenie boxa.

W Polsce wszystko chodziło. Jednak box wyjechał do Szwecji i ZONK. Zablokowane.

Serwis wymagał przesłania dodatkowych dokumentów w celu potwierdzenia zamieszkania w Polsce.

Mętne info ze strony serwisu mówiło o automatycznej aktywacji na teren UE jeśli zakupimy pakiet za polska walutę.

To mętne info zadziałało połowicznie. Zakup dodatkowej opcji National Geografic za 10 zł uruchomił wprawdzie TEN pakiet na UE....ale pakiet MAX nadal był niedostępny. Zła droga.

Konieczne było e-mailowe przesłanie skanu jakiejś umowy (tel/internet) na nazwisko zapisane w serwisie lub skan jakiegoś aktualnego rachunku za media publiczne (tu operator nie miał na myśli abonamentu RTV lecz prad , gaz itp). Wysłałem skon rachunku za prad.  Serwis miał 3 dni robocze na zajęcie się sprawą ale już po 4 godzinach włączono opcje na UE dla pakietu MAX>Ufff...

Jednak po kilku godzinach serwis przysłał powiadomienie , że ta AKTUALIZACJA  dokumentów dotyczy okresu użytkowania tych pakietów. Przy zakupie nowych w przyszłości takie harce z rachunkami za prąd mogą powrócić

Tu jednak jest pociecha, że następne pakiety będą opłacane w złotówkach...a to automatycznie włącza opcję UE.

Oczywiście opcja ta nie dotyczy innych destynacji  na saksy np. Norwegii czy Islandii.Tam playera nie pooglądacie.

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpalam dzisiaj ps4 patrzę a tam cud zaktualizowali aplikacje i można już oglądać kanały live na ps4 nie muszę już kupować mi boxsa jak aplikacja na android tv przestanie wspierać androida 7.0 teraz tylko czekać na kanały 4k przy takiej mocy obliczeniowej będzie śmigać aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 godziny temu, _Artek_ napisał:

teraz tylko czekać na kanały 4k przy takiej mocy obliczeniowej będzie śmigać aż miło

Teraz tylko czekać jak pojawi się myCanal i projekt Player.pl wyląduje w śmietniku i nawet moc obliczeniowa PS4 PRO/PS5 na nic się nie przyda.   :lol2:   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyleci będą duble może być tak że np mycanal będzie takim iptv z subskrypcją np na 3 miesiące 6 miesięcy na rok i na dwa lata a w player będzie można wykupić z płatnością co miesiąc
Albo będzie tak jak z hbo które teraz można kupić wszędzie ale najtaniej jest na hbo go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...