Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj na moim Siny Android TV pojawiła się nowa ikonka Playera pomyślałem sobie "no w końcu będę mógł bez kombinowania oglądać kanały  NC+ co prawda za duże pieniądze no ale" można" jakież było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem że aktualizacja aplikacji polegała wyłącznie na zmianie ikonki, czyli grupa NC+ dalej nie chce moich pieniędzy....... ich strata......ale może coś się ruszy w temacie........  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TVN w 4K!

 

naThamU.png

 

Wiosną Player wprowadzi do swojej oferty najważniejsze programy i seriale w rozdzielczości 4K. Odcinki wiosennych premier zostały oczywiście nagrane w tej technologii, a nowości są już zapowiadane w wersji na PC oraz w ramach aplikacji na dla Smart TV.

 

- Odcinki najlepszych programów oraz seriali emitowanych na antenie TVN tj. „Iron Majdan”, „Hipnoza”, „Druga szansa” i „Diagnoza” będą dostępne w Player w jakości 4K zarówno dla użytkowników oferty bezpłatnej (z reklamami) jak i dla użytkowników oferty płatnej. W przypadku użytkowników oferty płatnej (subskrypcyjnej lub transakcyjnej) odcinki w jakości 4K będą częścią aktualnych ofert w ramach obecnej ceny pakietu (od 10 zł miesięcznie) lub transakcji (4 zł za odcinek). W ofertach płatnych użytkownicy Playera otrzymują dostęp do odcinków programów i seriali bez reklam nawet na 7 dni przed premierą w telewizji - tłumaczy Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający w Player.

 

źródło: wirtualnemedia_pl

 

 

.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do czego to doszło, żeby dyrektywa z Unii Europejskiej nakazywała takim serwisom jak Player.pl umożliwienie korzystania z niego zagranicą.

 

Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl, powiedział, że to oczekiwana zmiana i szansa na zdobycie nowych, lojalnych użytkowników.

 

Jakby nie mogli wcześniej udostępnić Playera dla każdego zagranicą. Nawet, jeśli byłby ograniczony treściowo do własnych programów i seriali oraz wybranych pozostałych. IPLA z tym jakoś nie miała problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiedziałem, że Player.pl to jest taki SYF!  :angry:

 

Chciałem sobie obejrzeć pierwsze odcinki Gogglebox. Patrzę. A tutaj tylko odcinki 4-6 z obecnego VIII sezonu. To samo z Usterką, której usunięto dwa pierwsze sezony jeszcze z TVN-u  :huh:

 

O [beep] zaprojektowanej stronie internetowej, a właściwie odtwarzaczu na niej nie wspomnę. Nie mam wykupionego abonamentu, więc oczywiście muszę odczekać zazwyczaj 3 minuty na przelecenie reklam. Tylko że ta strona zmusza mnie wręcz do ich oglądania, bo jeśli przeglądam sobie inny karty, to one łaskawie nie przełączają się automatycznie na następne  :wacko:

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LG też brak,szkoda.

 

W obecnej cenie,czyli 45 zyli za 4/6 m-cy bez dłuższych umów można brać.

Na LG już ponoć jest: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/player-pl-na-telewizorach-lg

 

@Emil.1603, w chwili obecnej serwis jest nie do przyjęcia. Tak zamulonej kobyły to dawno nie widziałem. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LG już ponoć jest: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/player-pl-na-telewizorach-lg

 

@Emil.1603, w chwili obecnej serwis jest nie do przyjęcia. Tak zamulonej kobyły to dawno nie widziałem. 

Widziałem wczoraj tę informację ;),

robiłem aktualizację ''z palca'',dalej to samo,mam nadzieję, że systematycznie będą je robić na każdy Smart TV  LG.

Wysłałem meila do LG z zapytaniem aktualizacji na smart tv ,player+,oraz HBO GO,oto odpowiedz:

 

Szanowny Panie,

 

dziękujemy za kontakt z naszym działem.

 

Uprzejmie informujemy, iż nie posiadam informacji na temat aktualizacji zewnętrznych aplikacji w telewizorze. W kwestiach związanych z aplikacjami zewnętrznymi proszę o kontakt bezpośrednio z producentem aplikacji.

 

 

Z poważaniem,

M.

LG Electronics Polska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...