Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie na Player+ BOXa jest promocja, między innymi w sklepach MediaExpert i Euro można go dostać za 99 zł z pakietem MAX na 3 miesiące, ale w innym wątku przeczytałem, że trzeba ten pakiet uruchomić w tym roku, bo kończy się promocja/okres ważności.

Jak dla mnie dobra opcja, bo przełączanie się między kanałami na Player+ na Samsungu to duża udręka, tak samo jak brak programu TV. Buforowanie jakoś znoszę. Wydaje mi się, że jakość obrazu jest lepsza niż kanałów HD w CP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim, co prawda używam tylko na PC ale jakość  usług player + jest chyba najwyższa w tym kraju zainwestowałem te 6 dych i nie żałuje. Człowiek może się poczuć jakby miał abo w NC+. A z tym że lepsza jakość lepsza niż w cp to nie przesada. Tylko trzeba wyrzucić z pamięci ten rachunek. Gdyby zmniejszyli cenę o 10-15 zł mogliby powalczyć z Netfixem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrjacob990 Box ma swój temat na forum. Natomiast na pewno nie działa on lepiej niż Player.pl przez www czy aplikacja Android na sensownym sprzęcie.

Wystarczy zresztą poczytać komentarze na Ceneo chociażby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Player ma jedną wadę. Ogromne, bijące po oczach, oznaczenie wiekowe. Irytujące jest na filmach VOD. Na tych samych filmach podczas emisji w kanale linearnym jest już mniejsze i akceptowalne. Niestety, w przekazie live nie ma możliwości wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej i napisów (tylko w filmach na życzenie). A może to oznaczenie wiekowe da radę wyłączyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.11.2018 o 22:51, swordfish napisał:

Player ma jedną wadę. Ogromne, bijące po oczach, oznaczenie wiekowe. Irytujące jest na filmach VOD.

 

W promocyjnych cenach jest to atrakcyjna oferta ale te znaczki - kto to wymyślił ? Wiem, że to wymóg ustawy ale dlaczego nie mogą być takie jak w kanałach linearnych gdzie też przeszkadzają ale w małym stopniu ? Jedyna rada to zakleić. Wiem, że to głupio brzmiący pomysł ale gdybym nie miał innego wyjścia i miał oglądać coś z takim znaczkiem to bym się poważnie nad tym zastanawiał.

 

Co do braku wyboru napisów i wersji audio. To dziwne, że robią z tym problem i odwrotnie niż na tunerach nc+ gdzie kanały live mają taką możliwość a nc+go w dekoderach nie mają. Robią problemy z takim drobiazgiem.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dwa pierwsze odcinki są dostępne bezpłatnie. Kolejne odcinki dostępne będą w płatnie w tygodniowych odstępach. TVN na razie nie podaje ceny za jeden odcinek.

 

Jak dla mnie, jest to bardzo słabe zagranie. Nie dość że już oferują wiele różnych pakietów, a zagranicą nie można korzystać z bezpłatnego dostępu do Playera, to jeszcze bawią się w takie coś z tym serialem. Rozumiem, że to jest ich chyba pierwsza taka duża produkcja, ale bez przesady.

 

Lepszym rozwiązaniem byłoby gdyby udostępniono cały sezon za opłatą, a bezpłatnie kolejne odcinki byłby co tydzień i z reklamami. Chociaż serial i tak trafi do wiosennej ramówki TVN. Przynajmniej tyle…

 

.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowe ceny promocyjne pakietów. 

 

Pakiet Canal+ kupowany jednorazowo na 30 dni kosztuje aktualnie 50 zł (podwyżka o 10 zł). 

 

Pakiet Canal+ kupowany jako odnawialna usługa kosztuje teraz 50 zł. Można subskrybcję przerwać w dowolnym momencie. W prezencie dorzucają HBO (można wybrać wersję z Eleven w prezencie). I chyba ten pakiet jest najbardziej atrakcyjny. Wychodzi wtedy Canal+ za 30 zł i HBO za 20 zł. Użytkownicy playera+ mogą logować się do HBO GO.

 

https://sklep.player.pl/playerplus/oferta/promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

A jak z jakością kanałów z paczki C+, bitrate, rozdzielczość(1080p), czy dźwięk 5.1?

W tej cenie to chyba raczej powinien być standard.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie 1080 jest. Bitrate trochę słaby, ale da się z tym żyć. Nie mam jak sprawdzić, ale na 99% jest tylko stereo. Jakby jeszcze napisali dobrą aplikację na Apple TV to poczekałbym na C+ za 30 zł i wykupił do końca umowy z obecnym operatorem, czyli na 18 miesięcy, ale widocznie im się nie chce...

Edytowane przez Barti
Poprawiono czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player.pl po tylu latach w końcu zdecydował się na udostępnienie przekazów iTVN, iTVN Extra oraz TVN 24 w swojej ofercie, ale tylko w Wielkiej Brytanii. Szkoda też, że wołają sobie idiotycznie wysokiej ceny za to, bo 50 zł w promocji i 65 zł bez niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 godziny temu, Emil.1603 napisał:

Szkoda też, że wołają sobie idiotycznie wysokiej ceny za to, bo 50 zł w promocji i 65 zł bez niej.

A ile to jest funtów? NC+ dostosowało cenę do zarobków w UK.  ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

£10 lub £13. Sorry, ale to jest zdecydowanie za dużo za dostęp do zwykłych trzech kanałów. Abonament za nc+ mnie wynosi ok. £25 za pakiet z CANAL+, HBO, Cinemax. Opłacalność żadna. Tym bardziej, ze razem z nc+ GO mam też już dostęp do TVN 24. Sam Netflix kosztuje o wiele mniej!

 

PS. To nie nc+, a sam TVN wprowadził tę ofertę. Mowa jest o player.pl, a nie player+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla próby pierwszy raz zakupiłem pakiet C+ z HBO za 50 zł , co do jakości obrazu na stronie net jest dobra , jakość obrazu w aplikacji na telefonie już oceniam na bardzo dobry . Zobaczymy jak to się przełoży na oglądanie wieczorową porą i w trakcie meczów najlepszej ligi na świecie (Ekstraklasie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzeba wejść na sklep.player.pl/kod-hbo wygenerować tam kod potem . przejść na stronę hbo go wybrać rejestracje subskrybcji u operatora jako operatora wybrać player plus  i wpisać wygenerowany kod . ale zasadniczo nie ma po co bo wszystko co jest na hbo go jest na player.pl no chyba że ktoś w swoim smart TV nie ma aplikacji player plus a ma hbo go . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...