Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też zredukowałem pakiet Max do Canal+ HBO oszczędzając przy tym 30zł miesięcznie. Na to konto wykupiłem iplę TV z ponad 100 kanałami za 25zł (dla abonentów Plusa). Dzięki temu przejście z pełnego pakietu Vectry z dwoma nagrywarkami odbyło się bezboleśnie. Mam lepszą ofertę za mniej pieniędzy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt boxa do player.pl nie będzie kontynuowany. Z platnej oferty korzysta ok.5% użytkowników odwiedzających a najpopularniejszy jest najtańszy pakiet. Informacje z kinferencji przy okazji wprowadzenia Motor Trend do playera.

Czyli slabiutko ze sprzedażą

https://gsmonline.pl/artykuly/player-pl-nowosci-pakiety-opinie-motor-trend

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele:

 

1. Wolniejsze niż w konkurencyjnej ipli ładowanie się najwyższej jakości materiału video.

2. Bogata bibiloteka VOD dotyczy tylko Pakietu Start Extra z opcjami Canal+ i HBO. Reszta, to jakieś resztki, pojedyncze odcinki.

3. Best TV z tą garstką kanałów i praktycznie zerową wartością na życzenie to nieporozumienie. Dopłata 10zł za bibliotekę National Geographic, która nie zawiera wszystkich emitowanych serii przy dużej dopłacie za opcję Best to policzek.

4. Dopłacanie 15zł do Seriali Extra mając opcję Canal+, żeby obejrzeć 13 posterunek, to nieporozumienie.

5. Fox Play za 20zł to mega kiepska oferta porównując do np. Amazon Prime za 12zł przez pierwsze 6 miesięcy.

6. Mizerne działanie na komputerze, zacinki w przeglądarce. Brak aplikacji na Windows.

7. Brak aplikacji na Apple TV.

8. Problemy z działaniem aplikacji na TV Smart TV z systemem innym niż android.

9. Brak możliwości zakupu dekodera OTT (dla przykładu Cyfrowy Polsat taki sprzęt posiada).

10. Obsługa techniczna pozostawiająca wiele do życzenia.

 

To tak na szybko. Mimo wszystko, zamieniłem Vectrę i "odciąłem kabel". IPTV oraz treści na żądanie to przyszłość telewizji i wierzę, że sytuacja będzie się stale poprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i oglądam player od poczatku na samsung smart tv i to co bylo na początku a teraz to widac kolosalna poprawe działania apki choc jeszcze jest wiele do poprawy. Mam obecnie C+ i HBO za 50 zl co jest dla mnie super. Martwi mnie tylko czy po uruchomieniu uslugi myCanal C+ dalej zostanie w player? 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna VOD w Polsce nie jest i nie będzie popularna jeżeli nie będzie szerzej dostępna android tv, smart tv Apple TV trzeba przyznać że player+ powoli ale idzie do przodu....patologią jest bt gdzie sport naprawdę wyglada kiepsko.....nie wiem z czego to wynika ale darmowej wersji playera na android tv nie da się oglądać bo reklamy są dwa razy głośniejsze niż to co się ogląda....z resztą w ipli jest to samo...
największym problemem playera jest dostępność aplikacji i pakietyzacja 50zl za sam c+ to jest za dużo.....choć na początku było 80 jeśli paczka c+ z satelity dla abo kosztuje 25zł to przez internet bez promocji powinien kosztować max 40zł.
Zupełnie inną kwestią jest fakt że w momencie kiedy paczka c+ wypadnie z oferty playera to jedyny pakiet który ludzie będą kupować to start....tylko po to żeby wyłączyć reklamy i mieć prapremiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie patologią jest to iż ten serwis nie wykonuje postanowienia Komisji Europejskiej i blokuje dla abonentów zagraniczne ip.

NC+ GO też miała i opory i obawy, ale zrobili mądre posunięcie z czasowym dostępem za granicą i nikomu z tego powodu włos z głowy nie spadł.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wczoraj chciałem obejrzeć choćby urywek MotorTrend jako zalogowany użytkownik i od razu info o braku możliwości zakupu tego video w mojej lokalizacji.

Te ciołki nawet z zagranicznego ip nie pozwolą kupić pakiet start za 10 zł tylko jedyny wybór to International za 50 zeta haha.

Wielkie mi udostępnianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, umek napisał:

Nie wiem w czym masz problem u mnie działa.

Może i działa, ale jakie to udostępnianie za granicą skoro najpierw muszę kombinować z VPN bo inaczej nie opłacę pakietu Start za 10 zł.

Sporo ludzi nie wie nawet co to VPN więc jak ma to zrobić siedząc gdzieś tam z dala od Polanda?

Weryfikacja następuje po płatności dokonanej polską kartą, ale jak to zrobić skoro zmuszany jestem do opłacenia tylko i wyłacznie za 50 zeta pakiet International, nie dość że cena z kosmosu to nic tam nie ma czego bym nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, bart18 napisał:

W Player.pl pojawiła się nowa oferta na C+: 99 zł za 3 miesiące dostępu, spadła też cena Ekstraklasa Pass do 60 zł.

To chyba zrezygnuję z C+HBO na rzecz tego pakietu. Za dużo mam tego wszystkiego ;) 33zł mies za canal+ z ogromną zawartością playera to bardzo dobra cena.

Edytowane przez regedit32
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2019 o 19:20, GrubyBubu napisał:

Zainstaluj dodatek do Chrome Hoxx VPN przełączysz na polske i sobie wykupisz, darmowe i nawet oglądać idzie

To nie chodzi o instalację jakichkolwiek dodatków tylko o to aby udostępnianie za granicą było proste dla każdego.

Ja mam vpnonline wykupione, ale to biega o dostępność dla wszystkich nawet najbardziej nie kumatych.

 

@umek w formie a jakże by inaczej. Znawca prawa i wszelakich innych aspektów życia.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam C+  do 27 stycznia :D ciekawe  co się stanie z moim pakietem jak np w grudniu wystartuje MyCanal :)P ale jak ktoś chce jeszcze taniej to myśle że w czarny piątek  cena c+ będzie 30 lub nawet 25zł/30 dni ale 33zł miesięcznie to dobra cena bo mamy C+ i kilka innych kanałów do tego prapremiery i pozbywamy się reklam, o pvr 7 dni do tyłu nie wspomnę :P (minus jest taki że od grudnia do stycznia poza filmami C+ to niewiele się dzieje)

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...