Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy jakie ma się wymagania. Nie ma wielkiej tragedii, ale z drugiej strony, nie po to się płaci konkretną sumkę za konkretny TV, żeby oglądać rozmydlony obraz z latającymi pikselami przy szybkich ruchach. To jest tak, jakbyś kupił 300-konne auto za kupę kasy, a potem przerobił je na gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 17:59, klajfert napisał:

Aplikacja na smart tv jest skopana mocno. Wykupiłem sobie ostatnio pakiet c+. Odpaliłem mecz na tv, to na dole pasek ten z opcjami znika ale zostaje ciągle ciemniejsze pole. Bez sensu. Piłka będąc w ruchu prze większość czasu jakby gubiła synchro i wygląda jakby dostawała poświaty jakies,(coś jak ogniste strzały w Fifie WC 02 pdk). Lepiej chodzi na laptopie.

 

Jak pobawiłem się w ustawieniach tv, wyłączyłem parę "ulepszaczy obrazu" typy motion plus czy czysty obraz cyfrowy wyłączony - to widać małą poprawę. Piłka już nie dostaje takie poświaty, ale do ideału daleko.

 

Nawet nie wiedziałem, że mam jakieś takie opcje, w sumie nie wiem co one dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2019 o 16:36, swordfish napisał:

Oferta na Black Friday. Wybrane pakiety z dodatkowymi 30 dniami.

 

https://promocja.player.pl/playerplus-black-week

 

M.in. pakiet C+ na 60 dni za 50 zł.

 

Miałem nosa. Zapytałem pomocy technicznej i uzyskałem odpowiedź, że jeśli ma się cykliczny pakiet, to trzeba go anulować, aby po jego wygaśnięciu wszedł ten promocyjny na 60 dni.

 

Miałem Ultimate z odnawianiem, to jutro pobrałoby mi 80zł a tamte 60 dni za 80zł czekałoby w nieskończoność jako zapas.


Także przestrzegam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat plus, że pakiety uruchamiają się po wygaśnięciu poprzedniego, można brać jak jest promocja. Obecnie można kupić C+ na dwa miechy za 50zł i na 3 miechy za 100zł (oba pakiety obecnie dostępne) i mieć spokój na 5 miesięcy.

 

Obawiałem się jakości tego streamu po komentarzach tutaj. Faktycznie jest kometa przy piłce nożnej ale tylko na  tizenie, na android tv (mi box/shield) już lepiej to wygląda choć i tak do ideału daleko. Jak ktoś nie kupuje tego dla piłki nożnej to można polecić.

Edytowane przez karol_doro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem ten pakiet Canal+ za 50 zł, żeby się przekonać jak to wygląda. Jeśli chodzi o jakość, to jest dobra, ale płynność gorsza niż z kabla. Widać to było nawet w studiu L+Extra. Oby w myCanal było lepiej.

 

Dodano:

@glaca, napisz co Cię tak bawi, może pośmiejemy się razem.

 

 

 

 

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w myCanal pokładam ogromną nadzieję. Nawet kupię apple tv, byleby nie wracać do dawnych czasów i nagrywania wszystkiego. OTT to przyszłość.

 

Co do Shielda, kometa jest jak jasny gwint, to samo na WebOS w LG. Z kolei u taty w domu na Philipsie z Androidem o dziwo, wygląda na prawdę dobrze. Aż trudno dostrzec różnicę pomiędzy dekoderem a streamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli anuluję moją aktywację (Ultimate do 28/12). I kup nowy, czy dostanę 30 bezpłatnych dni?

 

Anulowałem, potem kupiłem Ultimate (30+30dni) mam teraz aktywację do 25/02/20!

 

30dni za darmo, Dzieki.

Edytowane przez Malcolmjcrobinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ostatnio nie mogę zalogować się do playera z przeglądarki chrome 

Wchodzę na stronę pojawia się okno przyciemnione okno  logowania  i dalej już nic nie mogę kliknąć ma ktoś jakiś pomysł? zainstalowałem firefox i tam wszystko jest ok ale nie lubię mnożyć bytów( przeglądarek) ponad konieczność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
4 minuty temu, _Artek_ napisał:

ostatnio nie mogę zalogować się do playera z przeglądarki chrome 

Wchodzę na stronę pojawia się okno przyciemnione okno  logowania  i dalej już nic nie mogę kliknąć ma ktoś jakiś pomysł? zainstalowałem firefox i tam wszystko jest ok ale nie lubię mnożyć bytów( przeglądarek) ponad konieczność :D

Wyczyść cookies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...