Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, śmiechu warte napisał:

 

Weź już zamilcz, bo twoje wywody nie pierwszy raz podpadają pod mądrości dziecka z podstawówki. Każdy stream musi być obrobiony przez procek, gpu, sterowniki i odpowiednie kodeki w danym sprzęcie. Nawet przesył przez kabel HDMI może inaczej wyglądać niż przez apkę wbudowaną w TV.


miałbyś racje gdybyśmy nówili o "jakości" obrazu ale nam chodzi wyłącznie o jego płynność......parę stron wcześniej ktoś wrzucił parametry tego streama i szału nie ma żaden gpu czy kabel tego nie poprawi, może jedynie pogorszyć, Bt jaki jest każdy widzi...... 

ps . może warto trochę bardziej otworzyć się na drugiego człowieka? jakby nie patrzeć święta idą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu korzystałem z paczki C+ w playerze. Oglądałem głównie na TV Philips 50 cali z zainstalowaną aplikacją. Napiszę tak - jakość obrazu jak na bitrate 3 Mb/s była całkiem niezła. Natomiast z płynnością było już gorzej - przepaść w porównaniu z tym, co mam teraz na kanałach C+ z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chodzi z blokowaniem niektórych relacji sportowych na żywo w playerze? Znalazłem informacje, że w tamtym roku na playerze nie można było obejrzeć relacji z GP na żużlu w Canal+ NOW. 

 

Na reklamacje odpisywali wtedy formułką "Transmisja na Canal+ Now jest zablokowana przez dostawcę niezależnie od lokalizacji - aktualnie nie obsługujemy jeszcze transmisji w formacie 4K przez internet, ale staramy się cały czas poszerzać funkcjonalność serwisu player. Zachęcam do obserwowania tej kwestii w przyszłości.".

 

Czyli ten canal+ na player.pl taki trochę wybrakowany?

 

I pytanie dodatkowe, w jakiej jakości są stremowane stacje C+ w player.pl? Na stronie pomocy player jest napisane że HD Ready, a support twierdzi że Full HD.

Edytowane przez karol_doro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2019 o 21:31, regedit32 napisał:

Ciekawe, czy efekt komety przy lecącej piłce to wymóg NASA czy po prostu 4 letni telewizor to już złom i nie nadaje się do strumieniowych transmisji sportowych ?

Wykupiłem celowo dostęp do playera i niestety jakość na 50 calowym Samsungu kanałów sportowych to jest jakiś żart. Przepływność jest do bani, nie da się tego oglądać. A sprzęt mam nowiuśki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali ci rozsądni ludzie, że obraz jak w przyzwoitym pirackim streamie, no ale jak ktoś pół życia jechał na takich transmisjach, to będzie bredził o dobrej jakości player.pl

Podobnie jest ze sportem na Ipli. Jedynie kanały PSP prezentują się całkiem nieźle. Ogólnie te usługi są do przełknięcia na monitorach czy laptopach. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego jako podstawowego źródła sygnału dla telewizora.

Edytowane przez glaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, frankie1905 napisał:

Wykupiłem celowo dostęp do playera i niestety jakość na 50 calowym Samsungu kanałów sportowych to jest jakiś żart. Przepływność jest do bani, nie da się tego oglądać. A sprzęt mam nowiuśki.

 

A żużel można na tym oglądać? Czy kometa za motocyklem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...