Skocz do zawartości

lukimann

Użytkownicy
 • Zawartość

  878
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutralna

O lukimann

 • Tytuł
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. lukimann

  UPC

  Najlepiej jakby cała paczka na stałe była w pakiecie Max. Byłaby lepsza zachęta do abonowania droższego pakietu.
 2. lukimann

  Da Vinci

  Czy nadawca określił już, do kiedy będzie utrzymywana wersja SD kanału?
 3. lukimann

  UPC

  Czy nadawca kanału AMC HD w jakiś sposób współpracuje obecnie z UPC? Zastanawiam się, jak wytłumaczyć brak tego kanału w ofercie.
 4. lukimann

  Wybór soundbara

  Proszę o pomoc, wskazówki przy wyborze Soundbara. Budżet do około 2000 zł. Biorę pod uwagę 3 modele: JBL BAR 3,1 Sony HT XF 9000 Samsung HW -N 650 Z góry dzięki za pomoc w tym temacie.
 5. lukimann

  The Walking Dead

  Smaczku też dodała ucieczka mieszkańców Wzgórza na widok jeźdźców. Niechęć i nieufność-zwrot broni... Ciekawe a Meggi co zwiedza okolicę, slucha płyt wspólnie z zapoznaną grupą?
 6. lukimann

  Kino Polska

  To może taka zapowiedź z 2012 r również się wkrótce sprawdzi? (Nadawca pracuje też nad serwisem wideo na żądanie ...- oby filmy w tym serwisie miały jakość HD)
 7. lukimann

  The Walking Dead

  Gdybym, nie przeczytał wcześniej spojlerów to prawie bym uwierzył w teorię Eugenia ....Swoją drogą dziwne ,ze Szwendacze/ Szeptacze go nie znaleźli w szopie a podobno 2 razy obok przechodzili. Dziwny sposób wybrali na egzystencję łażąc wspólnie ze stadem. Oby twórcy serialu przedstawili ich w bardziej upiorny sposób niż Zbawców i nie zepsuli klimatu. Twórcy scenariusza jednak nie zdecydowali się poprowadzić zwrotu akcji w kierunku związku gejowskiego dwóch brodaczy z Jesusem w roli głównej i uśmiercili kolejnego bohatera. Co oznaczają znaki na plecach Mischone i Daryla, macie jakieś teorie
 8. lukimann

  Jakość obrazu: UPC vs nc+/CP

  @djadijos Wspomniał o doskonałej jakości obrazu w sieci Jambox. Który z operatorów może się jeszcze pochwalić taką jakością? Kompresja sygnału jest większa w tradycyjnej kablówce, jak UPC, niż w IPTV w Orange? Ci ostatni inwestują w 4K, co prawda UPC dopiero w 2019r.
 9. lukimann

  The Walking Dead

  Ostatni odcinek był świetny. Klimat grozy plus nowe zagrożenie. W końcu poziom serialu poszedł w górę.
 10. lukimann

  Netia

  @djadijos Widzę, że dysponujesz sporą wiedzą specjalistyczną. Jak możesz się odnieść do jakości kanałów HD i przesłanego sygnału między operatorem streamingu jakim jest Netia a operatorem kablowym? Czy na pierwszym miejscu jest operator IPTV?
 11. lukimann

  Netia

  4K ..??
 12. lukimann

  UPC

  @KOCUREK1970 Obwoływacz...😉
 13. lukimann

  Netia

  To jakość bitrate po światłowodzie d.... nie urywa.
 14. lukimann

  Vectra

  To będzie czy nie będzie połączenia?😉
 15. lukimann

  UPC

  Nic na razie nie wiadomo. Zbliża się rok 2019 i zapowiadany dekoder UHD, więc trzymam kciuki by kanał Eleven 4K zawitał do UPC.
×