Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co mają dekodery nc+ bez HBO GO do oferty Playera? Jest tam raczej wszystko, zawsze można sprawdzić samemu:

https://player.pl/playerplus/hbo#

A jeśli już naprawdę czegoś zabraknie to można zawsze zarejestrować się do HBO GO dzięki zakupionemu pakietowi w Playerze, choć użytkowników Android TV może to do końca nie urządzać (ale zawsze jest też Chromecast/Google Cast).

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aplikacją na webOS 3.5 (telewizor LG 43UJ635V), za każdym uruchomieniem aplikacji muszę się do niej logować za pomocą komputera. Chodzi o to że aplikacja nie zapamiętuje na stałe zalogowania. Z Netflixem czy Iplą nie mam takiego problemu. Czy ktoś też ma takie kłopoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

@Rasheed materiały nagrane są porównywalne z sat/kablem. Kanały live gorsze.

@Pawop Polsat też ma duże oznaczenie, ale dzięki przezroczystym cyfrom i mniej jaskrawym kolorom jest zdecydowanie mniej absorbujące.

W dodatku akurat na filmach z Ale Kino+ logotypu nie wcisnęli, ale już seriale TVNu logo mają i to większe niż normalnie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Całe potwierdzenie sprowadza się do checkboxa, więc rzeczywiście chyba żadnej dodatkowej weryfikacji nie ma.

Pakiet MAX w tej promocji kosztuje 40 zł, co też jest atrakcyjną ofertą.

Liczyłem ogólnie, że w końcu dodadzą jakies nowe kanały bo konkurencja mocno poszła do przodu, ale wygląda na to, że raczej chcą obniżać ceny.

 

Swoją drogą, banner tej promocji z tekstami typu "hajs się zgadza" i "za resztę baluj" to taki jaskrawy przykład, kiedy panowie w garniturach próbują być na siłę młodzieżowi ;)...

Edytowane przez bgmnt
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Działa wam teraz ta aplikacja na urządzeniach typu telewizor (smart) lub smart box?

 

Od dwóch dni nic nie chce mi się włączyć. Myślałem, że to wina smart boxa, ale na obu telewizorach też nic nie działa. Lecą reklamy, a potem obraz zatrzymuje się na plakacie danego odcinka serialu lub programu. Mam tak w telewizorze LG, telewizorze Panasonica i smart boxie marki Hykker. 

 

O dziwo na przeglądarce (Opera) działa bez zarzutu. 

 

Z doświadczenia wiem, że wszystkie aplikacje na innych urządzeniach działają mi świetnie tylko jak zwykle z Playerem ciągle coś jest nie tak. Frustrujące to już się powoli robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działał wczoraj wieczorem na Mi Box bez problemów, oglądałem "Pod Powierzchnią". Może przekroczyłeś limit urządzeń na IP lub coś takiego. Ta apka playera do zbyt mądrych nie należy, jak np. nie masz subskrypcji na jakiś materiał to zamiast pokazać komunikat potrafi się zawiesić ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Player.pl oferuje możliwość zakupu pojedynczego odcinka "Warsaw Shore" przed premierą. Za 10 zł... Nie wiem jak to skomentować :D.

Jest też "Diagnoza" za 4 zł/odcinek (ciekawe, że niżej cenią ten serial niż reality show).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pakiet to podpucha dla potencjalnego widza. Wiadomo, że lepiej już brać pakiet start lub start extra. Niby drożej, ale większy wybór. Przy okazji zwracają uwagę na swoje najchętniej oglądane pozycje - dodatkowa reklama dla "Diagnozy" i "Warsaw Shore". Tak jak w McDonald's - pojedyncza kanapka wychodzi "drożej" niż w zestawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...