Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niewierny Tomasz?:D
Naprawdę nie rozumiem polityki player plus prawie wszystkie serwisy  VOD mają swoje aplikacje na większość platform a nawet jeśli nie to mają opcje chromcaata a NC+ zaktualizowało swoje aplikacje na dwie marki telewizorów wypuści jakiegoś boxsa i myśli że będzie ok? skończy im się liga mistrzów i nikt od nich tego nie kupi...... 


Sprawdzam . Dzięki za info.

Edi:

Zrobiłem aktualizację i czarny obraz. :/

Tobie to działa?

" mianowicie uniemożliwia korzystanie z Playera na tej platformie......"- przecież napisałem że nie działa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewierny Tomasz? :D

Naprawdę nie rozumiem polityki player plus prawie wszystkie serwisy  VOD mają swoje aplikacje na większość platform a nawet jeśli nie to mają opcje chromcaata a NC+ zaktualizowało swoje aplikacje na dwie marki telewizorów wypuści jakiegoś boxsa i myśli że będzie ok? skończy im się liga mistrzów i nikt od nich tego nie kupi...... 

" mianowicie uniemożliwia korzystanie z Playera na tej platformie......"- przecież napisałem że nie działa :D 

1 marka to Samsung na którym działa bez problemu,2-ga marka to LG która nie działa na TV 3-4 letnim,a i 2 letnich  działa różnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj tę informację ;),

robiłem aktualizację ''z palca'',dalej to samo,mam nadzieję, że systematycznie będą je robić na każdy Smart TV  LG.

Wysłałem meila do LG z zapytaniem aktualizacji na smart tv ,player+,oraz HBO GO,oto odpowiedz:

 

Szanowny Panie,

 

dziękujemy za kontakt z naszym działem.

 

Uprzejmie informujemy, iż nie posiadam informacji na temat aktualizacji zewnętrznych aplikacji w telewizorze. W kwestiach związanych z aplikacjami zewnętrznymi proszę o kontakt bezpośrednio z producentem aplikacji.

 

 

Z poważaniem,

M.

LG Electronics Polska. 

Dziś u mnie na telewizorze LG pojawiło się jedynie nowe logo oraz ciemniejsza barwa niebieskiego w aplikacji, która pod względem funkcjonalności (która mocno kulała) nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś u mnie na telewizorze LG pojawiło się jedynie nowe logo oraz ciemniejsza barwa niebieskiego w aplikacji, która pod względem funkcjonalności (która mocno kulała) nic się nie zmieniło.

 

 

 

Będąc dziś z wizytą u rodziców również zauważyłem "odświeżoną" aplikację Playera na telewizorze LG. Następnie uruchomiłem LG Store, wybrałem Player.pl jakbym chciał go dopiero zainstalować i był link do "ZAKTUALIZUJ". Ostatecznie na telewizorze zainstalowała się zupełnie nowa wersja aplikacji przy czym stara (odświeżona) pozostała równolegle. Mam więc 2 Playery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przydałby się jeszcze nowy player dla ps4 albo Apple TV bo na moim Sony Android TV aplikacje po 10-20 minutach się wysypują i wrzuca mnie do obrazu z dekodera Sony Bravia 2015 Android TV 7.0) nawet po  przywróceniu ustawień fabrycznych i "formacie" problem  nadal występuje niezależnie od aplikacji jak ktoś ma jakiś pomysł to będę wdzięczny za info na priv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 przecież była aktualizacja jakoś koło 20 kwietnia (przynajmniej ja dostałem, i na necie też piszą że była)

W porównaniu do poprzedniej wersji to zmieniony interfejs no i dołożyli reklamy praktycznie przy każdym materiale się odpalają. Stara wersja miała ubogi interfejs ale za to bez reklam praktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 przecież była aktualizacja jakoś koło 20 kwietnia (przynajmniej ja dostałem, i na necie też piszą że była)

W porównaniu do poprzedniej wersji to zmieniony interfejs no i dołożyli reklamy praktycznie przy każdym materiale się odpalają. Stara wersja miała ubogi interfejs ale za to bez reklam praktycznie.

 

Aplikacja na PS4 ma tylko nowy wygląd, bez kanałów live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w nowej wersji apki 5.0.20 (chyba, że już wcześniej to było) pojawiła się opcja w ustawieniach "używaj dekodera sprzętowego" - można zaznaczyć, odznaczyć. Wie ktoś na czym to polega, bo jakoś nie widzę zbytniej różnicy po wybraniu on/off tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...