Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jest jedno konto do różnych usług TVN, a do HBO Max jest oddzielne. Właśnie ja mam w Player i HBO Max ten sam e-mail i zapewne nie tylko ja. Przy przenoszeniu konta by się zdublowały i musiałyby mieć inne ID żeby się nie nadpisały, czyli rozwiązanie bez sensu, a oddzielne logowanie do hub Player z konta TVN i logowanie do Max z konta HBO Max też bez sensu. Po prostu przeniosą tylko konta z HBO Max, a w razie zamknięcia usług TVN użytkownicy dostaną voucher do MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem eurosport extra ze względu na mistrzostwo świata w snookerze i jestem rozczarowany jakością stream'ów spotkań, które nie są pokazywane w tv, w porównaniu do eurosport playera... Może wejście MAX zmieni coś w tej materii. 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 17 kwietnia do końca igrzysk na kanałach i platformach Warner Bros. Discovery dostępne będzie ponad 5000 godzin transmisji, z czego 3800 godzin podczas igrzysk w Paryżu. WBD to Home of the Olympics w Europie, a serwis Max będzie jedynym miejscem, w którym widzowie będą mogli obejrzeć każdy moment igrzysk....(więcej)

115740.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nagle wyparowały jak kamfora programy z udziałem byłej sutenerki Dagmary Kaźmierskiej. Wcześniej z ciekawości zajrzałam, trafiłam na fragment jak wspomniana w kościele na klęczkach modliła się, przyznając, że ma wiele na sumieniu. Nie wiem co było dalej po akcie skruchy, bo wyłączyłam, a po kilku godzinach już nic nie było,  zapewne wyczyszczone na fali afery związanej z tą panią.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej po prostu nie było aż takich szczegółów. Mówiło się, że mówiąc kolokwialnie miała b u r d el, ale nikt nie sądził że te zarzuty są aż takie poważne. Zresztą siedziała i chyba nikt nie skreśla każdego kto był więźniem. Po prostu swoje winy odpokutowałeś. Tu mamy jednak obraz bezwzględnej, mściwej kobiety która w ramach odwetu bije i zleca gwałt na dziewczynach które nie chcą dla niej pracować. Do tego jeszcze są wypowiedzi byłej ofiary, a to też jest dość istotne. To wszystko bardziej szokuje i dlatego dopiero teraz media zaczęły się budzić.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media wiedziały co to za persona, artykuł z 2018 roku

Cytat

Bohaterką jednego z odcinków jest Dagmara K., była [beep]mama skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. (...) Zarówno ona, jak i jej współpracownicy werbowali kobiety do pracy w agencji, często zmuszając je do uprawiania prostytucji! W lokalu obowiązywał ustalony cennik, a zatrudnione kobiety za świadczenie usług seksualnych otrzymywały zwykle 50 procent ustalonej kwoty. Reszta trafiała do "królowej życia", Dagmary K. W przypadku odmowy świadczenia usług lub chęci odejścia z agencji, na kobiety były nakładane przez oskarżoną "kary pieniężne", stanowiące z reguły równowartość utraconego przez nią w związku z tym zarobku - poinformował w 2009 roku Tomasz Orepuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. Oskarżona i współdziałający z nią w grupie mężczyźni doprowadzili ponadto siedem kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy, groźby lub wykorzystując przymusowe położenie i stosunek zależności wynikający z nałożenia wielokrotnych kar finansowych. Ustalenia śledztwa pozwoliły także na przyjęcie, że Dagmara K. dwukrotnie dopuściła się zbrodni polegającej na handlu ludźmi.  (...) Dagmara K. werbowała niewinne kobiety, które przekonane były, że będą pracować jako barmanki. Na miejscu okazywało się, że były zmuszane do prostytucji. 

"Królowe życia" były wcześniej w darmowym VoD.pl zanim trafiły do Player. Jakby nie wybuchła afera, pewnie nadal programy z tą panią byłyby dostępne.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście nie śledzę kariery tej pani, nie oglądałem Królowych życia ale rzecz jasna ją kojarzę i wiem kto to jest. Pewnie podobnie jak ja większość coś tam słyszała, ale nie wiedziała dokładnie co się działo. To w takim razie myślę takie poruszenie teraz spowodowane jest opowieściami samej ofiary którą dotknęło bezpośrednio to co robiła Dagmara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...