Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taką opowieść mam dla Ciebie. Wyobraź sobie że każdy chips to jeden film. Każdy z tej czwórki zjadając jednego chipsa zabiera możliwość zjedzenia pozostałym tego samego chipsa. Co z tego że nie zjecie całej paczki, skoro ktoś Ci zje to co Ty byś chciał zjeść. 

Umiesz taki podział zrobić w serwisie aby jeśli kolega obejrzy film X nikt poza nim nie obejrzał już filmu X? 

W serwisie ktoś Ci zjada chipsa a Ty nadal go masz. 

Czujesz błąd w swojej logice? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką opowieść mam dla Ciebie. 

Wyobraź sobie, że na straganie sprzedawca sprzedawał parę lat temu jabłka po złotówce.

Ludzie mu zapłacili w przód na 5 lat. Dzisiaj cena jabłka 159zł. 

Podchodzę i mówię, ok, kupię to jabłko ale zjem je z 4 kolegami.

-Królu złoty! Żryjcie i w dziesięciu 😉, tamci przychodzą i po złotówce mnie okradają. Złodzieje! 😉

 

Podsumowując na kim Player ma większy zysk? Na tych uczciwych za złotowkę czy na tych złodziejach za 160zł, którzy dzielą na 4?

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, listek2000 napisał(a):

 

 

Podsumowując na kim Player ma większy zysk? Na tych uczciwych za złotowkę czy na tych złodziejach za 160zł, którzy dzielą na 4?

Na pewno mieliby większy zysk, gdyby wszyscy korzystali z serwisu zgodnie z jego regulaminem. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu odpiąłem kartę po tym jak mi zamknęli plan 3 miechy w cenie 2 i skasowali sobie 20 zł/ miesiąc.

Od tygodnia info na email że karta nie podpięta i nie mają jak pobrać kasy aż dziś info, że sukces w pobraniu kasy.

Wchodzę na konto i widzę, że aktywowali za 0 zł jakiś plan.

Ale jaki to nie wiem.

Miał ktoś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, domin107 napisał(a):

Ja mam info z pierwszej ręki, że PLAYER znika w takiej formie jaką znacie. Bedzie tylko w formie kanałów FAST za free.

Natomiast wszelkie inne treści idą do MAX.

 

Jeżeli tak, to ciekawe czy zaproponują jakąś ofertę dla aktywnych subskrybentów Playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem wszystkie nowości serialowe Player Original już tylko w Max. Chyba, że w Maxie pojawią się jako Max Original Polska.

Ten ruch oznacza definitywny koniec pakietów z C+.

Dotychczasowym użytkownikom mogą zaproponować miesiąc gratis, aby mogli przetestować nowy Max. Nie liczę na kontynuację starych cen z Playera.

Zastanawia mnie czemu jeszcze tak intensywnie w kanałach TVNu reklamują Playera i możliwość obejrzenia tam pierwszej "Diuny". Praktycznie co drugi blok reklamowy - przynajmniej tak jest w TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładam, że kontent TVN pozostanie w Player (tak jak za granicą pozostało także Discovery+ jako oddzielny serwis). Moze nie bedzie już produkcji Player Oryginal, a same produkcje wyemitowane na kanałach TVN. Właśnie trwa promocja na 7 miesięcy abo w Player. Jeśli start Maxa zapowiadany jest na czerwiec to coś tu nie pasuje.

Edytowane przez truszek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@truszek Może Player nie będzie wygaszony od razu w Czerwcu albo Ci z aktywnym pakietem Playera będą zmigrowani do MAX z ich czasem jaki pozostał w pakiecie.
Nie jest to takie głupie. Kto miał Player z reklamami bedzie miał najniższy MAX z reklamami. A ten kto bez reklam pakiet Standard ten bez reklam ale bez 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2024 o 08:04, dvbtowiec napisał(a):

Taką opowieść mam dla Ciebie. Wyobraź sobie że każdy chips to jeden film. Każdy z tej czwórki zjadając jednego chipsa zabiera możliwość zjedzenia pozostałym tego samego chipsa. Co z tego że nie zjecie całej paczki, skoro ktoś Ci zje to co Ty byś chciał zjeść. 

Umiesz taki podział zrobić w serwisie aby jeśli kolega obejrzy film X nikt poza nim nie obejrzał już filmu X? 

W serwisie ktoś Ci zjada chipsa a Ty nadal go masz. 

Czujesz błąd w swojej logice? 

To ja mam inne porównanie, wyobraź sobie że masz koszyk różnych owoców albo herbat, tylko nieskończona ich ilość jak w szwedzkim stole. Każdy może zjeść każdego owocu w bród. A i tak wyjdzie syty

34 minuty temu, truszek napisał(a):

Ja zakładam, że kontent TVN pozostanie w Player (tak jak za granicą pozostało także Discovery+ jako oddzielny serwis). Moze nie bedzie już produkcji Player Oryginal, a same produkcje wyemitowane na kanałach TVN. Właśnie trwa promocja na 7 miesięcy abo w Player. Jeśli start Maxa zapowiadany jest na czerwiec to coś tu nie pasuje.

To prawda, Player zostaje i było to nie raz komunikowane. Nikt nie da Playerowcom Maxa, ale niemalże na pewno będą dostawać co niektóre starsze seriale z HBO. Już dostają. Player jest za mocny by się go pozbywać.

8 godzin temu, domin107 napisał(a):

Ja mam info z pierwszej ręki, że PLAYER znika w takiej formie jaką znacie. Bedzie tylko w formie kanałów FAST za free.

Natomiast wszelkie inne treści idą do MAX.

To ciekawe co mówisz, bo informacje były inne. Poza tym mam pakiet do czerwca 2025 i nie życzę sobie likwidować mi Playera. Chyba że dodane do czerwca 2025 pakiet Max 🤜

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, bredny napisał(a):

 

To ciekawe co mówisz, bo informacje były inne. Poza tym mam pakiet do czerwca 2025 i nie życzę sobie likwidować mi Playera. Chyba że dodane do czerwca 2025 pakiet Max 🤜

Sobie "nie życzysz". 😂 Ale że Player nie życzy sobie współdzielenia kont poza jednym gospodarstwem domowym to już Cię nie interesuje. Przecież ważne jest tylko to co Ty sobie "życzysz". 

Żenada. 

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bredny napisał(a):

tylko nieskończona ich ilość jak w szwedzkim stole.

Takie cuś nie istnieje :) Poza tym kto za ten szwedzki stół płaci? Na 4 osoby każdy po równo za 5 kilo pomarańczy aby mogli się najeść do syta, czy tylko koszty za jednego pomarańcza podzielonego na 4?

7 godzin temu, truszek napisał(a):

Właśnie trwa promocja na 7 miesięcy abo w Player. Jeśli start Maxa zapowiadany jest na czerwiec to coś tu nie pasuje.

Dlaczego? Jeśli to prawda to klient Player zostanie przełączony na MAX i liczą na to że zbyt wiele osób nie zrezygnuje po migracji.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, domin107 napisał(a):

Ja mam info z pierwszej ręki, że PLAYER znika w takiej formie jaką znacie. Bedzie tylko w formie kanałów FAST za free.

Natomiast wszelkie inne treści idą do MAX.

Także mam info z pierwszej ręki i nic nie wskazuje na to, że będzie tak jak napisałeś 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player jak zarówno TVN 24 GO dla Grupy TVN Warner Bros. Discovery są dla nich w Polsce żyłą złota. Player będzie oferował MAXA tak jak w chwili obecnej HBO MAX czy wcześniej HBO GO jako dodatek do pakietu HBO w samym playerze. Będzie to działać na takich zasadach jak u konkurencji. Cenowo u każdego będzie się różniło te 5-10zł więcej lub mnie.

 

Jestem ciekaw czy cena 20zł za pakiet HBO+HBO MAX (MAX) utrzyma się w CANAL+/CANAL+ online, skoro w Polsat Box 4 marca podwyższyła kwotę z 20,00zł na 29,99zł. Nowe ceny dotyczą klientów wybierających ten pakiet po zmianie ich ceny. 

 

Grupa TVN jest udziałowcem CANAL+ Polska S.A. więc jest tu w pewnym sensie pomiędzy nimi DIL, więc cena może wzrosnąć ale nie musi. Dla tych którzy posiadają pakiet HBO+VOD i z niego nie zrezygnują w samym playerze czy w CANAL+ online aktualną cenę mogą zachować, ale dla nowych będzie nowa kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...