Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Pawel napisał(a):

Nie dzielimy. Całość płaci właściciel konta. Ma gest. Koniec OT.

@Marek99 jeśli chodzi o Playera masz rację.

Przestań się ośmieszać.  Są to inne gospodarstwa domowe to raz, a dwa sam pisałeś w wątku oferty  programowej, że płacisz za to tylko 15zł. Taki to "gest".  😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pawel napisał(a):

I powiem Ci w sekrecie, że udaje mi się mieścić w tych widełkach :D 

Wiem że jesteś dumny z siebie😂

 

19 godzin temu, k05 napisał(a):

Faktycznie jest się czym chwalić. Szczególnie, gdy narzeka się na ofertę programową. 😂

No jest  że się płaci 15 zeta a nie 60 i jeszcze narzeka że oferta nie taka🤣 Albo że player według jego cennika jest wart mniej niż 5 zeta miesięcznie czyli taniej niż pączek😂

 

7 godzin temu, k05 napisał(a):

Faktycznie. Płacić 25% ceny i wymagać nie wiadomo ile. Bo seriale od konkurencji to jest nic. 🤣😂 

A to, że serwis jest stratny przez takie działanie 75% kwoty, bo zamiast 240zł dostaje 60zł to już nie widzisz.  Ale narzekać na zawartość potrafisz. Żenada. 

Ten typ tak ma w sklepie też zapewne nic poza promocja nie kupi a i przy kasie sprawdza 10 minut paragon czy go przypadkiem nie oszukali.

 

1 godzinę temu, Pawel napisał(a):

Nie dzielimy. Całość płaci właściciel konta. Ma gest. Koniec OT.

@Marek99 jeśli chodzi o Playera masz rację.

A czyli nawet nie płacisz i jeszcze marudzisz?😂To jeszcze lepiej.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2024 o 11:37, Marek99 napisał(a):

Dokładnie, z pewnością wielu jest takich subskrybentów, którzy płacą również za 50zł/mies. za taki o to pakiecik w playerze:

player bez reklam + HBO (w gratisie HBO MAX, wkrótce MAX) + CANAL+ (w gratisie CANAL+ online) + Kanały TV

Ja z takiego pakietu korzystam i jestem zadowolony. Nie muszę bulić więcej, oddzielnie za samo HBO MAX czy CANAL+ online.

Jest możliwe, ja płacę za Canal+ i HBO osobno, bo uważam że apka Playera nie jest zbyt dobra. Zarówno w telefonie nie da się rozciągnąć ekranu jak i na Smart gorzej się operuje niż u konkurencji.

W dniu 18.03.2024 o 14:43, Pawop napisał(a):

Płacisz za dostęp do treści i jakość, sloty to dodatek. Jeżeli dzielicie abonament na cztery osoby, to jest to zwykła kradzież.

Zauważ, że jest coraz większa liczba singli niż kiedyś. Co za różnica dla serwisu czy ma 4 użytkowników w rodzinie czy 4 singli się składających. Żadna. Dostaną taki sam hajs. A uwierz że wielu ludzi nie będzie płacić 5-6 abonamentów a co najwyżej 1-2, bo żeby mieć wszystko trzeba płacić 200 zł miesięcznie a że sportem nawet 300-350 zł. Takie osoby dzielące się to też ważne źródło dochodu dla firmy. To tak jakbyś narzekał że ktoś wynajmie pokój hotelowy dla dwóch osób i zrobi w nim imprezę na osób 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, bredny napisał(a):

Jest możliwe, ja płacę za Canal+ i HBO osobno, bo uważam że apka Playera nie jest zbyt dobra. Zarówno w telefonie nie da się rozciągnąć ekranu jak i na Smart gorzej się operuje niż u konkurencji.

Z pewnością są subskrybenci, którzy nie zdążyli wykupić za tamtych czasów pakietu w playerze 3 platformy w cenie 1 za 50zł/mies.

Wiem, że są subskrybenci, którzy płacą z osobna każdą platformę, bo nie ma w chwili obecnej takowych promocji co kiedyś. Choć w plusie jest możliwość mieć Polsat Box GO + HBO MAX + Disney+ w cenie 1 abonamentu. Czy Polsat Box GO + Disney+ w cenie 50zł/mies. bez żadnego abonamentu tylko w miesięcznej subskrypcji.

 

Ale zauważ płacąc za HBO MAX 29,99zł/mies. czy CANAL+ online 29,00zł/54,00zł mies. zamiast 50,00zł/mies. to duża różnica w płaceniu. Nie uwzględniam promocji przy starcie HBO MAX oraz rocznych promocji oferowanych przez CANAL+ online.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Zauważ, że jest coraz większa liczba singli niż kiedyś. Co za różnica dla serwisu czy ma 4 użytkowników w rodzinie czy 4 singli się składających. Żadna.

Bzdura! Różnica jest zasadnicza. Czterech singli to powinny być cztery abonamenty. Abonament jest na jedno gospodarstwo domowe.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pawop napisał(a):


 


Bzdura! Różnica jest zasadnicza. Czterech singli to powinny być cztery abonamenty. Abonament jest na jedno gospodarstwo domowe.

Już się tak nie bulwersuj, nikt nie będzie ci płacił 6 abonamentów po 30 zł, bo to zwyczajnie się nie opłaca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, bredny napisał(a):

Już się tak nie bulwersuj, nikt nie będzie ci płacił 6 abonamentów po 30 zł, bo to zwyczajnie się nie opłaca. 

Prowadzisz sklep. Ktoś ci kradnie co miesiąc drobne artykuły za 30-40 zł. Idziesz na policję to zgłosić i dostajesz odpowiedź: "Już niech się Pan tak nie bulwersuje, nikt nie będzie za to płacił co miesiąc bo się zwyczajnie nie opłaca" ;) 

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mingo napisał(a):

Prowadzisz sklep. Ktoś ci kradnie co miesiąc drobne artykuły za 30-40 zł....

Przecież abonament jest opłacany. Nie ma mowy o kradzieży. Ja bym to określił jako działanie niezgodne z regulaminem.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Pawel napisał(a):

Przecież abonament jest opłacany. Nie ma mowy o kradzieży. Ja bym to określił jako działanie niezgodne z regulaminem.

Jest opłacany przez jedną osobę a korzystają dodatkowo trzy, które nie powinny. To tak jakbyś kupił jeden bilet do kina i wprowadził ukradkiem dodatkowo 3 osoby. Jest to oszustwo. 

Edytowane przez mingo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, mingo napisał(a):

Jest opłacany przez jedną osobę a korzystają dodatkowo trzy, które nie powinny. To tak jakbyś kupił jeden bilet do kina i wprowadził ukradkiem dodatkowo 3 osoby. Jest to oszustwo. 

Ale kupując plan premium masz cztery sloty, więc nikogo ukradkiem nie wpuszczasz. Płacisz za 4 sloty i je wykorzystujesz. Niezgodnie z regulaminem, Nikogo nie okradasz.

Porównanie z biletem jest błędne, bo bilet jest na jedną osobę.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament też jest na jedno gospodarstwo, a korzystają cztery.
Cztery sloty to bonus, płacisz za treści i jakość. Slotów może być nawet 100, nie oznacza to, że w ramach jednego abonamentu może oglądać pół osiedla





  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób liczycie 4 osoby za playera, skoro można jednocześnie oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie? Dwie pozostałe osoby byłyby przecież poszkodowane. Np. osoba, która abonuje tego playera.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pawop napisał(a):

Abonament też jest na jedno gospodarstwo, a korzystają cztery.
Cztery sloty to bonus, płacisz za treści i jakość. Slotów może być nawet 100, nie oznacza to, że w ramach jednego abonamentu może oglądać pół osiedla




 

Czy ja to kwestionuję ?Napisałem, że jest to niezgodne z regulaminem. Równie dobrze mogę sąsiadom udostępnić swoje wifi. Też niezgodnie z regulaminem. Ale to nie będzie oznaczać, że sąsiedzi okradają dostawcę internetu korzystając z mojego wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał(a):

Ale to nie będzie oznaczać, że sąsiedzi okradają dostawcę internetu korzystając z mojego wifi.

Jeśli korzystają z tego wifi będąc w swoim mieszkaniu to okradają ;) 

 

Godzinę temu, Pawel napisał(a):

Ale kupując plan premium masz cztery sloty, więc nikogo ukradkiem nie wpuszczasz. Płacisz za 4 sloty i je wykorzystujesz. Niezgodnie z regulaminem, Nikogo nie okradasz.

Masz cztery sloty na jedno gospodarstwo domowe. Jeśli korzysta ktoś spoza gospodarstwa domowego to jest to co najmniej oszustwo. Ktoś dostaje coś, za co powinien zapłacić. Takie coś chyba nazywa się kradzieżą ;) 

Edytowane przez mingo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mingo napisał(a):

Jeśli korzystają z tego wifi będąc w swoim mieszkaniu to okradają ;) 

 

Ale kogo?Orange?MM?Vectrę?

*niepotrzebne skreślić :D

2 godziny temu, mingo napisał(a):

Masz cztery sloty na jedno gospodarstwo domowe. Jeśli korzysta ktoś spoza gospodarstwa domowego to jest to co najmniej oszustwo.

Jest to działanie niezgodne z regulaminem. Jak można jednocześnie coś ukraść i za to zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówmy o kradzieży, skoro dana platforma umożliwia utworzenie kilku profili na jedno konto. Platforma dostaje opłatę jaką chce, a to czy właściciel konta współdzieli koszta czy komuś innemu za darmo udostępnił konto to jest już ich sprawa. 

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fejsa HBO Max:
"Player zostaje z nami jako ważna na polskim rynku marka. Stanowi nieodłączną część naszego portfolio streamingowego, które nieustannie rozbudowujemy. Nasze plany obejmują zarówno debiut w Polsce platformy Max, jak i rozwijanie naszej oferty streamingu, której Player jest częścią."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to działanie niezgodne z regulaminem. Jak można jednocześnie coś ukraść i za to zapłacić?
Tylko, że Ty nie płacisz serwisowi, tylko kradniesz
Nie mówmy o kradzieży, skoro dana platforma umożliwia utworzenie kilku profili na jedno konto. Platforma dostaje opłatę jaką chce, a to czy właściciel konta współdzieli koszta czy komuś innemu za darmo udostępnił konto to jest już ich sprawa. 
 
Większej głupoty dawno nie czytałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam konta Netflix, więc nie mam za co płacić.  Konto z którego korzystam jest legalnie opłacane przez właściciela. Nie ma więc mowy o kradzieży. Jeżeli to jest wg Ciebie kradzież to jak nazwać korzystanie z konta bez ponoszenia opłat? Jeśli pożyczysz od kolegi książkę która on kupił w księgarni to tez jest kradzież? Nie popadajmy w paranoję.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...