Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Marek99 napisał(a):

Tak, to prawda fajna promocja za czasów pandemii była.

 

Zarówno ta za 50,00zł/mies. aby mieć w tej kwocie:

playera (bez reklam)

KANAŁY TV

HBO (w tym pełnoprawny dostęp do HBO GO/HBO MAX a zaraz do MAXa)

CANAL+ (w tym pełnoprawny dostęp do CANAL+ online)

Do dzisiejszego dnia z niej korzystam, i jestem z tego zadowolony.

 

Jestem ciekaw ile procent subskrybentów posiada bez żadnej przerwy takie promocje do dnia dzisiejszego. O  tym tylko wiedzą włodarze samego serwisu.

Masz tą ofertę do dzisiaj i nic do Ciebie nie pisali? przecież to "combo" poniżej jakichkolwiek kosztów........
Gratuluje ale pewnie po połączeniu player z max oferta stanie się nieaktualna. 
Swojego czasu miałem bardzo atrakcyjny dożywotni pakiet w IPLI który został mi po telewizji satelitarnej w polsacie, niestety po zmianie ipli na polsat box go mój "dożywotni" pakiet się skończył, a przecież ja wciąż żyje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał(a):

Masz tą ofertę do dzisiaj i nic do Ciebie nie pisali? przecież to "combo" poniżej jakichkolwiek kosztów........

 

Tak, mam ofertę do dzisiejszego dnia, nic do mnie nie pisali, a wręcz potrafią wysyłać czasem kody promocyjne z automatu lub też polecenia co obejrzeć w weekend.

 

Nie wiadomo jaka przyszłość będzie czekała playera, ma ponoć zostać. Co niektórzy piszą w okrojonej wersji.

 

Nie wiem jak będzie to wyglądać po zmianie HBO MAX/playera na MAX, być może dadzą mi najtańszy odpowiednik z reklamami, czy ten średni pakiet z 1080p. HBO MAX jest tylko dodatkiem do pakietu HBO w serwisie. Zarówno CANAL+ online dla pakietu CANAL+.

Jestem ciekaw czy zrobią całkowity reset dla wszystkich obecnych subskrybentów, nawet tym wieloletnim, lojalnych klientów. Nie ma co tu ukrywać tego faktu, grupy subskrybentów są podzielone na kilka części, jedni płacą mniej, drudzy więcej, inni korzystają z licznych promocji, pakietów, które kiedyś były dostępne w sprzedaży. A jeszcze inni płacą za to 100% aby właściciele serwisu mogli podbudować finanse za tych osób, które płacą do dzisiejszego dnia grosze.

 

Jak można zauważyć serwis nie robi już od dłuższego czasu promocji w ramach płatności odnawialnej tylko w formie jednorazowej z możliwością dokupywania tego samego pakietu w aktualnej cenie bez ograniczeń.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Z drugiej strony kto w pandemii myślał o zakupie pakietów TV w której nic nie było :D

Z pewnością Ci którzy lubią oglądać filmy i seriale na platformach streamingowych.

Powiem Ci wprost wtedy oferty platform wideo były naprawdę świetne nie to co teraz. Mowa tu o ofercie programowej.

Teraz to wszystko odbija czkawką, rozdrobnienie praw, licencji, wprowadzanie blokady współdzielenia, nowe ceny itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w dniu dzisiejszym pojawiła się nowa oferta:
player (z reklamami) - 75zł (10,71zł/mies., 210 dni, 7 mies., wzrost o 35zł), poprzednio 40zł (6,66zł/mies., 180 dni, 6 mies.)
player (bez reklam) - 125zł (17,85zł/mies., 210 dni, 7 mies., wzrost o 45zł), poprzednio 80zł (13,33zł/mies., 180 dni, 6 mies.)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto ogląda tak naprawdę. Dla mnie, oglądającego programy TVN czy TTV na Playerze 1jest tego naprawdę sporo, szczególnie teraz kiedy zaczyna się wiosenna ramówka. Oczywiście w wakacje jest dużo gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis z pewnością ma dużo do zaoferowania dla damskiej części klienteli. Moje dziewczyny tam bardzo często zaglądają. ;-)

 

@Pawel a co Tobie się nie podoba w programach TVN? Od czasu do czasu lubię zerknąć na Kuchenne Rewolucję czy programy typu Kobieta na końcu świata..  nawet Hotel Paradise. 😉

To tylko rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawel napisał(a):

Za oglądanie programów TVN czy TTV to raczej oni powinni płacić :D  A na serio to, programy z tych anten są przecież za friko w kanałach linearnych.

To przecież wcale nie znaczy, że będą także za darmo dostępne w sieci. Bardzo często w Playerze te programy są dostępne premierowo trochę wcześniej niż w telewizji. Zresztą podobnie jest w przypadku Polsatu. Tam też musisz zapłacić za coś co jest emitowane w telewizji. I to nawet drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pawel napisał(a):

Za oglądanie programów TVN czy TTV to raczej oni powinni płacić :D  A na serio to, programy z tych anten są przecież za friko w kanałach linearnych.

Za 49 zł mamy PV z nieporównywalnie lepszą ofertą.

Ponoć PV też ma wprowadzić w naszym kraju plan z reklamami za 49zł lub trochę więcej. Więc to będzie niezły rarytas dla Ciebie :D

Cena nie będzie stała wiecznie w tym samym miejscu. Jestem ciekaw ilu się takich znajdzie aby płacić za wersje bez reklam.

3 minuty temu, white snake napisał(a):

Bez reklam lepiej się ogląda.

Dokładnie

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał(a):

A na serio to, programy z tych anten są przecież za friko w kanałach linearnych.

 

Tak na serio, nie za friko, bo za reklamy (np. TVN, TTV) oraz za opłacenie kablówki/Sat kanały tematyczne (np. TVN24, TVN Turbo, TVN Style).
Plusem Playera (sVOD) jest to, że oglądasz co chcesz, kiedy chcesz, gdzie chcesz etc. Nie trzeba bawić się w nagrywanie lub siedzenie zgodnie z ramówką. W tym tygodniu, przez swoje obowiązki, żadnego interesującego mnie programu TVN/TTV nie mogłem obejrzeć "linearnie", wszystko z Playera. Do tego obraz i dźwięk lepszy niż z dekodera kablówki.

 

A samo podniesienie cen to zapewne przygotowanie się do startu Max. Zawsze będzie można sprzedać oba pakiety taniej :)

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, white snake napisał(a):

 

@Pawel a co Tobie się nie podoba w programach TVN? Od czasu do czasu lubię zerknąć na Kuchenne Rewolucję czy programy typu Kobieta na końcu świata..  nawet Hotel Paradise. 😉

To tylko rozrywka.

Ja wolę ten czas poświęcić na dobry serial czy film. Na programy typu Kuchenne rewolucje czy tym bardziej Hotel Paradise szkoda mi czasu.

3 godziny temu, Marek99 napisał(a):

Ponoć PV też ma wprowadzić w naszym kraju plan z reklamami za 49zł lub trochę więcej. Więc to będzie niezły rarytas dla Ciebie :D

 

Ponoć. Słowo klucz. Jak wprowadzą będę się wtedy martwił. Dyskutujemy o stanie obecnym a nie świetlanej przyszłości :D

3 godziny temu, white snake napisał(a):

Bez reklam lepiej się ogląda.

Tego nie neguję. Ja neguję wysoką cenę za mierną zawartość. Jak bym płacił jak kiedyś pięć dych za rok nie miałbym większych uwag. Tyle, że wcześniej serwis oferował przynajmniej dwa czy trzy nowe seriale. Na wiosnę w zapowiedziach same programy typu reality czy Kuchenne rewolucje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelna dobrym filmie czy serialu trzeba się skupić.

W rodzinnym towarzystwie, "do obiadu" gdzieś w tle takie Kuchnne rewolucje czy jakiś Hotel Paradise mi nie przeszkadza. Można rzucić okiem, czy nawet wymienić uwagi w gronie najbliższych  na temat tego czy innego "dzieła". Nie zawsze chce się oglądać ciężkie tematy jak polityka czy publicystyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2024 o 17:51, Pawel napisał(a):

Coraz mniej treści, coraz wyższa cena. Na głowę upadli.

Na Player pojawiło się kilka seriali HBO w tym min Peaky Blinders czy serial Morderczynie z Viaplay. Ale masz sporo racji, ja to trzymam dla matki i siostry, bo oglądają Na Wspólnej 

W dniu 8.03.2024 o 18:08, Pawel napisał(a):

Za oglądanie programów TVN czy TTV to raczej oni powinni płacić :D  A na serio to, programy z tych anten są przecież za friko w kanałach linearnych.

Za 49 zł mamy PV z nieporównywalnie lepszą ofertą.

Na Player też masz sekcje filmową i serialową (wybrane seriale HBO w pakiecie Player). Kiedyś faktycznie były tylko programy TVN/TTV ale od roku się to zmieniło.

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bredny napisał(a):

Na Player pojawiło się kilka seriali HBO w tym min Peaky Blinders czy serial Morderczynie z Viaplay. 

Być może dlatego podwyższyli cenę swojego podstawowego pakietu, aby można było oglądać takowe seriale klasy premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marek99 napisał(a):

Być może dlatego podwyższyli cenę swojego podstawowego pakietu, aby można było oglądać takowe seriale klasy premium.

Dlatego chwała tym co jadą na opcji 50 zł rocznie. A nowe dłuższe pakiety każą domniemywać, że Player nie prędko połączy się z Maxem. W Polsce sens istnienia tych dwóch platform jest celowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...