Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy jeden z lepszych pakietów dla przedłużających jest właśnie ten poniżej:

PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV + HBO + CANAL+ i to wszystko za 50zł/mies. przy dodaniu karty do konta, i byciu stałym u nich subskrybentem.

Przy okazji ma się w gratisie dostęp do oddzielnych aplikacji HBO MAX (wcześniej HBO GO) jak i również do CANAL+ online (pakiet CANAL+).

 

Jak zarejestrować się w CANAL+ online z pakietem zakupionym w Playerze? (stare oferty)

https://pomoc.player.pl/canal+_laczenie_konta

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Jak zarejestrować się w CANAL+ online z pakietem zakupionym w Playerze? (stare oferty)
https://pomoc.player.pl/canal+_laczenie_konta


Od kiedy niby to jest? Miałem kiedyś subskrypcję z pakietem Canal+ i nigdy o czymś takim nie słyszałem.
I niby dlaczego to by miało być dla starych kont, sprzed lipca 2022 r.? Przecież teraz też są pakiety Canal+ w Playerze?
I czy po takim połączeniu nadal ma się dostęp do Canal+ z poziomu aplikacji Playera?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, michael112 napisał(a):

Od kiedy niby to jest? Miałem kiedyś subskrypcję z pakietem Canal+ i nigdy o czymś takim nie słyszałem.
I niby dlaczego to by miało być dla starych kont, sprzed lipca 2022 r.? Przecież teraz też są pakiety Canal+ w Playerze?
I czy po takim połączeniu nadal ma się dostęp do Canal+ z poziomu aplikacji Playera?

 

 

Zapytaj się o to samego playera, ja nie będę ryzykował utratą oferty.

Jako wieloletni subskrybent playera, staram czasem przejrzeć całą stronę, aby bardziej poznać co w niej się znajduje. Czasem wyłapuje ukryte rzeczy, które nie są tak bardzo widoczne dla przeciętnego subskrybenta. Nie powiem, bardziej nacisk dają na swoje HBO/HBO MAX niż na CANAL+.

W playerze kiedyś były kanały tematyczne oferowane przez CANAL+, teraz aby je mieć trzeba połączyć konto z samym C+ online.

Tak, CANAL+ jest w playerze jak i w samej aplikacji CANAL+ online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _Artek_ napisał(a):

Przecież w kwietniu to i tak wyłączą;))

 

3 godziny temu, white snake napisał(a):

@_Artek_ na 100% masz pewne info?

Tak, jasne - on i pewne info. 🤣😂

W tym tygodniu pisał, że opcji CANAL+NETFLIX za 48zł nie ma już w C+. Oczywiście jest to nieprawdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marek99 napisał(a):

Zapytaj się o to samego playera, ja nie będę ryzykował utratą oferty.

Jako wieloletni subskrybent playera, staram czasem przejrzeć całą stronę, aby bardziej poznać co w niej się znajduje. Czasem wyłapuje ukryte rzeczy, które nie są tak bardzo widoczne dla przeciętnego subskrybenta. Nie powiem, bardziej nacisk dają na swoje HBO/HBO MAX niż na CANAL+.

W playerze kiedyś były kanały tematyczne oferowane przez CANAL+, teraz aby je mieć trzeba połączyć konto z samym C+ online.

Tak, CANAL+ jest w playerze jak i w samej aplikacji CANAL+ online.

 

Hej, chyba zrozumiałem o co chodzi:

 

Cytat

Jeśli posiadasz jeden z pakietów CANAL+, ELEVEN SPORTS, UNLIMITED lub HBO (pochodzący z dystrybucji CANAL+, czyli zakupiony w Playerze przed 1 lipca 2022 roku)

 

Moim zdaniem, to co w nawiasie dotyczy tylko pakietu HBO.

Kiedyś, HBO w Playerze był sprzedawany przez C+. Od pewnego czasu jest sprzedawany jako zwykły pakiet Playera, czyli umowę zawierasz już z TVN a nie z C+.

Zapomniałem o tej zmianie.

Czyli obecny pakiet HBO się oczywiście nie łapie.

Natomiast, pakiety C+ i Eleven powinny nadal się na to łapać, czyli powinna być możliwość kupienia Playera teraz i jego połączenia z C+ online.

Inaczej trudno tu o logikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest 15 kanałów typu FAST w serwisie player.pl 

Moje propozycje to:

TVN Na Rozrywkowo z programami tj. Mam Talent czy Mask Singer

TVN Moda z pozycjami tj. Druga Twarz z TTV czy Top Model.

Cartoon Network Classics z kreskówkami które CN emitował w pierwszych latach nadawania w Polsce.

CNN Fast z tresćiami z TVN24 i CNN.

i Discovery Archives z Pogromcami mitów czy Amerykańskim Chopperem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2024 o 02:14, Pawop napisał(a):

Raczej nie będzie, co sam potwierdzasz. Będą trzy pakiety, z różną jakością, ale tym samym kontentem. Nie będzie możliwości wykupienia samej zawartości HBO

 

Przecież właśnie to napisałem

 

Podzielili to na trzy pakiety.

 

Pierwszy najtańszy będzie z reklamami, drugi z opcją 1080p na dwa ekrany i trzeci 4K + 4 ekrany. Płatność miesięczna lub roczna (tańsza). Drugi i trzeci pakiet z opcją pobierania

W dniu 29.01.2024 o 13:42, swordfish napisał(a):

Chciałoby się mieć pakiet seriali HBO i sportu w niskiej cenie po 30 zł. Chyba raczej należy przygotować się na nową pakietyzację. W USA pakiet sport w Max kosztuje 10$. Nie wiem, czy nie należy najpierw wykupić podstawki Warner Discovery.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/max-hbo-max-nba-nhl-mlb-pakiet-sportowy-cena-jak-zamowic


Treści 4K (na pewno te filmowe) w Max będą w najdroższym pakiecie.

 

W sensie myślisz, że dostaniesz cały sport, w tym całą piłkę nożną za 30 zł podczas gdy dzisiaj musisz kupić zestaw Canal+Eleven+PSP+Viaplay za blisko 100 zł? Oczywiście na dwa ekrany, więc w teorii do podziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, wojtmen napisał(a):

Witam. Mam obecnie pakiet 3 miesiące w cenie 2 zakupiony w listopadzie i 20 lutego mi się kończy. mam podpięta kartę i płatność odnawialna. Pytanie czy pobierze mi jutro po tej samej cenie 3 miesiace za 2 ? 

Musisz sam osobiście się o tym przekonać jak ci pobiorą z karty. Dziwne, że jeszcze tobie nie pobrali. U mnie pobierają dwa, trzy dni wcześniej, nie mam tak, że w dniu zakończenia kolejnego okresu. Ale cóż musisz sam zobaczyć jak to u ciebie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojtmen napisał(a):

Dlatego pytam bo ma się zmienić całkiem oferta? Czy dla bezpieczeństwa nie lepiej usunąć kartę.

Przy zakupie promocji powinno pisać czy to była oferta odnawialna czy też nie po zakończeniu danego okresu.

Jeszcze oficjalnie żadnej nowej oferty nie ogłoszono. Ja nie rezygnuje ze swoich pakietów. Jakieś rabaty dla dotychczasowych subskrybentów będą, zwłaszcza dla tych wieloletnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też za kilka dni kończy się promocja "6 miesięcy w cenie 4" za 80zł i dostałem na e-mail ofertę przedłużenia tej opcji na tych samych warunkach. 

Wciąż można płacić jednorazowo blikiem lub przelewem bez konieczności podpinania karty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zerojedynkaX napisał(a):

Promocja 80 zł za pól roku bez reklam płatne blikiem tylko do 29 lutego,  Ciekawe dlaczego...

Mnie w mailu napisali,  że to promocja na przedłużenie, "tylko dla mnie", bo "niedostępna na stronie internetowej Playera". 

Nie ma co się doszukiwać drugiego dna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...