Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bredny napisał(a):

Na Player pojawiło się kilka seriali HBO w tym min Peaky Blinders czy serial Morderczynie z Viaplay. Ale masz sporo racji, ja to trzymam dla matki i siostry, bo oglądają Na Wspólnej 

Na Player też masz sekcje filmową i serialową (wybrane seriale HBO w pakiecie Player). Kiedyś faktycznie były tylko programy TVN/TTV ale od roku się to zmieniło.

Morderczynie obejrzałem na Netflixie z tego co pamietam. Seriale z HBO mam  w HBO za które płacę mniej niż obecnie wola Player. Czyli jeśli odejmiemy produkcje innych serwisów zostanie jeszcze większa mizeria.  Dlatego uważam ostatnie podwyżki rzędu 50% za lekka kpinę.

Godzinę temu, Conan napisał(a):

Dostałem dziś maila z Playera z ofertą przedłużenia pakietu bez reklam na 210 dni za 100 zł. Obecna stała oferta wynosi 125 zł więc chyba na nic tańszego nie ma co liczyć w najbliższym czasie. 

 

Ja dostałem ofertę 210 dni za 125 bez reklam i 210 dni za 75 z reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2024 o 16:24, Pawel napisał(a):

Morderczynie obejrzałem na Netflixie z tego co pamietam. Seriale z HBO mam  w HBO za które płacę mniej niż obecnie wola Player. Czyli jeśli odejmiemy produkcje innych serwisów zostanie jeszcze większa mizeria.  Dlatego uważam ostatnie podwyżki rzędu 50% za lekka kpinę.

Ja dostałem ofertę 210 dni za 125 bez reklam i 210 dni za 75 z reklamami.

Zauważ, że Playerowcy to często inną grupa odbiorców co fani seriali premium czy kina. Bardziej grupa, która przychodzi z telewizji dla produkcji telewizyjnych. Poza tym gros ludzie jedzie dalej na kwotach 50/90 zł za rok. Wystarczyło podpiąć kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Seriale z limitowanymi odcinkami i filmy jako uzupełnienie. Podstawa u nich to Milionerzy, Wojewódzki, Gessler, Kanapowcy, Usterki itd. Znałem osobę, która za czasów bezpłatnego Player z reklamami regularnie oglądała Gogglebox, choć na co dzień czyta książki i wypożycza je z 3 różnych bibliotek. Potrafiła naprzemiennie czytać dwie. A Goggleboxa traktowała jako odmóżdzacz, który leciał jej w tle w kuchni podczas gotowania lub podczas ćwiczeń na siłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bredny napisał(a):

Zauważ, że Playerowcy to często inną grupa odbiorców co fani seriali premium czy kina. Bardziej grupa, która przychodzi z telewizji dla produkcji telewizyjnych. Poza tym gros ludzie jedzie dalej na kwotach 50/90 zł za rok. Wystarczyło podpiąć kartę.

Dokładnie, z pewnością wielu jest takich subskrybentów, którzy płacą również za 50zł/mies. za taki o to pakiecik w playerze:

player bez reklam + HBO (w gratisie HBO MAX, wkrótce MAX) + CANAL+ (w gratisie CANAL+ online) + Kanały TV

Ja z takiego pakietu korzystam i jestem zadowolony. Nie muszę bulić więcej, oddzielnie za samo HBO MAX czy CANAL+ online.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bredny napisał(a):

Zauważ, że Playerowcy to często inną grupa odbiorców co fani seriali premium czy kina. Bardziej grupa, która przychodzi z telewizji dla produkcji telewizyjnych. Poza tym gros ludzie jedzie dalej na kwotach 50/90 zł za rok. Wystarczyło podpiąć kartę.

Nie wpisuje się w tą grupę. Ja brałem Playera dla seriali. M.in Chyłki,Szadzi,Skazanej i innych. Produkcji telewizyjnych nie oglądałem praktycznie wcale.

Nie wystarczyło jak piszesz podpiąć karty. Warunkiem była pierwsza płatność. Ja płaciłem Blikiem. Potem podpięcie karty do konta nic nie dawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super - skoro się nie wpisujesz, to nie abonujesz i po problemie. 

 

Ogólnie śmieszne są te skomlenia, że Playera nie ma już za 50zł na rok. Już chociażby fakt inflacji w ostatnich latach skłania do podwyżki. Wasze wynagrodzenia też stały przez te wszystkie lata w miejscu? W sklepach deflacja? 

Jest tyle serwisów streamingowych, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

A jak szkoda kasy to naziemna jeszcze jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Oferta jest taka sama dla wszystkich. Niezależnie ile płacą. Gdybym serwis miał w gratisie nie miałbym prawa narzekać. Fajny tok rozumowania.
Niedługo wszyscy zablokują możliwość dzielenia konta i skończy się Twoje rumakowanie
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, k05 napisał(a):

Wymagania odnośnie kontentu masz wysokie, ale jednocześnie chciałbyś płacić "grosze". Tak to nie działa. 

Nie wiem czy wysokie. Ja bym je nazwał normalnymi.

 

3 godziny temu, Pawop napisał(a):

Niedługo wszyscy zablokują możliwość dzielenia konta i skończy się Twoje rumakowanie emoji1.png

Niech blokują. Oby nie tak jak Netflix do którego i tak jest dostęp. Poza tym wcale nie trzeba dzielić konta, by zmieścić się w wymienionych wcześniej widełkach. Apple czy C+ co rusz są dostępne kody na darmowy czy płatne w granicach 10-15 zł. HBO wystarczy włączyć co drugi miesiąc by średnio płacić 17,50. Prime na cały rok to 49 zł czyli poniżej 5 zł miesięcznie. i tyle. Żadna filozofia.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pawop napisał(a):

To dam Ci radę. Jak HBO włączysz raz na rok, to średnio wyjdzie 2.50 za miesiąc emoji1.png

Chciałeś zabłysnąć i nie wyszło Wujku dobra rada. Przy mojej wersji mam dostęp non stop do serwisu. Jak Ciebie urządza dostęp raz w roku to tak abonuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawel napisał(a):

Nie wiem czy wysokie. Ja bym je nazwał normalnymi.

Faktycznie. Płacić 25% ceny i wymagać nie wiadomo ile. Bo seriale od konkurencji to jest nic. 🤣😂 

A to, że serwis jest stratny przez takie działanie 75% kwoty, bo zamiast 240zł dostaje 60zł to już nie widzisz.  Ale narzekać na zawartość potrafisz. Żenada. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k05 napisał(a):

Faktycznie. Płacić 25% ceny i wymagać nie wiadomo ile. Bo seriale od konkurencji to jest nic. 🤣😂 

A to, że serwis jest stratny przez takie działanie 75% kwoty, bo zamiast 240zł dostaje 60zł to już nie widzisz.  Ale narzekać na zawartość potrafisz. Żenada. 

Bzdura. Płacone jest za 4 sloty i 4 sloty są wykorzystane. Nikt nie jest nic stratny. Nie wymyślaj farmazonów. Co najwyżej mógłby więcej zarobić gdyby pozostała trójka wykupiła samodzielny dostęp. Nie ma więc straty, tylko mniejszy zysk jak już. Pomijam już kwestię, ze tolerują dzielenie ale za dodatkową opłatą.

9 minut temu, Mr. Music napisał(a):

Niby jakim cudem?

Czego nie rozumiesz?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę już jakieś bajko pisanie, z playera można korzystać tylko na dwóch (2) urządzeniach jednocześnie a nie jak ktoś pisze z czterech.

Można założyć 5 profili ale to nie jest to samo co jednoczesny dostęp do urządzeń.

Więc kasę się dzieli na pół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał(a):

Płacisz za dostęp do treści i jakość, sloty to dodatek. Jeżeli dzielicie abonament na cztery osoby, to jest to zwykła kradzież.

Nie dzielimy. Całość płaci właściciel konta. Ma gest. Koniec OT.

@Marek99 jeśli chodzi o Playera masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...