Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@domzalq Oferta na Netflix za 38 zł/m jaka Ci się wyświetla w Strefie CANAL+ jest w zobowiązaniu do końca okresu oznaczonego umowy i jest to plan Standard na 2 urządzenia w jakości Full HD. Jest też oferta tego planu Netflix łączona z paczką 11xCANAL+ w cenie 48 zł/m, gdzie paczka CANAL+ wychodzi w tej łączonej ofercie za 19 zł/m, a plan Netflix Standard za 29 zł/m, co daje te 48 zł/m łącznie. Oferta łączona opcji CANAL+ z Netflix jest też w zobowiązaniu do końca okresu oznaczonego umowy i jest dostępna tylko dla klientów, którzy nie mają aktywnej na umowie paczki CANAL+. Także jak masz paczkę CANAL+ teraz na umowie to takiej oferty łączonej nie otrzymasz. Ewentualnie możesz sobie włączyć bez zobowiązań Netflix z planem Podstawowym w HD na 1 urządzenie w cenie 29 zł/m, lub z planem Standard w Full HD za 43 zł/m lub z planem Premium w 4K Ultra HD za 60 zł/m. Taką aktywację bez zobowiązań i z możliwością wyłączenia w każdej chwili ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego możesz włączyć przez aplikację Netflix w dekoderach WiFi PremiumBox+, 4K UltraBox+, 4K DualBox+ i wtedy opłata za Netflix doliczać Ci się będzie do rachunku CANAL+. Okres rozliczeniowy za Netflix przy opcji bez zobowiązań ustala się inaczej i chyba to zależy od dnia założenia konta w Netflix. W tym przypadku przy opcji bez zobowiązania wszelkie zarządzanie Netflixem odbywa się przez stronę www Netflixa, czyli jak będziesz chciał to wyłączyć to tylko na stronce Netflix, bo jest to zakup można powiedzieć poza CANAL+, ale z doliczeniem do rachunku CANAL+. Jedynie opcje ze zobowiązaniem wcześniej wymienione włącza się i wyłącza za pośrednictwem CANAL+.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy jeśli w strefie canal+ mam ofertę dopełnienie do Viaplay Total to dobrze rozumiem, że jedna z opcji za 15zl/m-c to popularne włącz/wyłącz? Jak niegdyś z eleven?

 

Druga oferta to 10zl/m-c do końca umowy. 

 

 

Mam viaplay medium za 19 zł.

Edytowane przez DrNo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem w styczniu nie było dla mnie takiej oferty. Kolega z forum pomógł mi włączyć ten pakiet ale nie widzę go na forum. Może znajdzie się ktoś i pomoże uruchomić ten pakiet ? 😀  

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc czy dobrze rozumiem: 

 

Włączam opcję np. Viaplay w strefie Canal+ 2 marca, do końca marca mam za 0zł (15zł nalicza się w kwietniu). Wyłączam opcję końcem marca?

Znowu włączam na początku kwietnia, kwiecień mam za 0zł (15zł nalicza się w maju). Wyłączam opcję końcem kwietnia. I tak cały czas? Tylko płacę co miesiąc i tak te 15zł ;D coś poknociłem w rozumowaniu chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DrNo po pierwsze Viaplay w opcji "włącz-wyłącz" kosztuje 40zł. Włączasz 2 marca - zgłaszasz wyłączenie na koniec kwietnia. Płacisz 40zł wraz z rachunkiem za kwiecień. 

2 maja znów załączasz, płacisz 40zł z rachunkiem za czerwiec, zgłaszasz wyłączenie na koniec czerwca, itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanie. Mam abonament w canal+ i standardowo ich canal+ online w ich apce.

Jaka jest różnica i czy w ogóle jest między canal+ online tym w abonamencie a canal+ filmy i seriale?

Widzę różnice w ilości kanałów telewizyjnych ale interesuje mnie właśnie ta paczka filmy+seriale, czy jest bogatsza aniżeli ta prezentowana w standardowej apce dla posiadaczy abonamentu?

 

A tak konkretnie to interesuje mnie „Allo Allo” oraz „Pan wzywał Milordzie” 😃 na stronie canal+ widnieją iż są ale odsyłają mnie do tej oferty dodatkowej, której potem nawet nie mogę sobie dołączyć jeśli nawiguję będąc zalogowana jako abonament, więc wnioskuję, iż jako abonent nie pozwala mi tego dobrać, gdyż jest to dokładnie to samo co już jest w abonamencie? Czy ktoś ma tę paczkę filmy i seriale i wie czy to jest go samo czy jednak bogatsze jeśli chodzi o wybór? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Seriale ktore wymieniles sa dostepne w kolekcji bbc/bbc player zarowno w apce c+ online jak i w dekoderze (np 4k). Jesli nie masz do niej dostepu to zadzwon na infolinie i zobacz za ile ja zaproponuja. Na ogół jest dawana za 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sicilpol1 napisał(a):

Witajcie, mam pytanie. Mam abonament w canal+ i standardowo ich canal+ online w ich apce.

Jaka jest różnica i czy w ogóle jest między canal+ online tym w abonamencie a canal+ filmy i seriale?

....

Jest różnica pomiędzy opcją w abonamencie i online. Po wykupieniu paczki C+Filmy i Seriale online otrzymujesz w cenie dostęp do troiści 4K oraz treści BBC Player. W opcji w abonamencie na pewno nie ma dostępu do treści 4K. Nie wiem jak z BBC. Pewnie też nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...