Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, dvbx napisał(a):

W strefie zniknęła opcja MMP+Eleven (25PLN), ciekawe czy całkowicie wycofali, czy jest dostępna na infolinii ?

Opcja ma się dobrze.  Zazwyczaj u niektórych znikają droższe opcje,  tak aby nikt na początku miesiąca nie brał,  bo pierwszy miesiąc jest za free.  Wszystko wraca do normy około pół miesiąca.  Na infolini bez problemu można dostać jak nie pojawia się w SC+.

A tu już teorie spiskowe.

 

Screenshot-20231003-155817-Chrome.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dpaula napisał(a):

Może mi ktoś powiedzieć czy opcja "CANAL+ 4K Ultra HD" jest dostępna tylko dla abonentów całego pakietu Canal+ czy również w ramach pakietu "Canal+ Film i Seriale" (bez kanałów sportowych). Jaka jest aktualna cena tej opcji?

A treści na tym kanale sa tylko z tych kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2023 o 17:44, k05 napisał(a):

Gala odbędzie się 7.10.2023 i jest dostępna w ramach subskrypcji pełnej paczki CANAL+ (w opcji miesięcznej i na dłuższy okres zobowiązania, jak np. promocje z jednorazową płatnością z góry na okres 6 lub 12 miesięcy) bez żadnych dodatkowych opłat. 

Subskrybenci paczki CANAL+Seriale i Filmy w opcji miesięcznej mogą dokupić gale poprzez dobranie pełnej opcji Canal+ lub kupując wydarzenie jako "Canal+Event". 

Natomiast subskrybenci CANAL+Seriale i Filmy w ofercie długoterminowej muszą założyć dodatkowe konto w serwisie. 

 

Abonenci platformy satelitarnej Canal+ mogą kupić dostęp do wydarzenia poprzez jego dokupienia w Strefie C+ lub na infolinii - w cenie 34zl. Opłata zostanie doloczona do rachunku. 

 

Osoby, które nie posiadają żadnych usług w C+ mogą kupić dostęp jednorazowy za 39 zł (po wyrażeniu zgód marketingowych, bez zgód 44 zł), lub w opcji płatności odnawialnej za 34 zł (bez zgód 39 zł).

Opcją CANAL+Events zawiera:

-Gala Move Federation 2, dostęp live w dniu 7.10.2023 (1 stream)

-Biblioteka VOD związana z wydarzeniem, w tym powtórka Gali (2 streamy)

-Zawartość pakietu CANAL+ SERIALE i FILMY – treści na życzenie i kanały na żywo (2 streamy)

-Dostęp na 1 miesiąc

 

Co to jest Gala Move Federation 2? Poniżej krotki opis: 

MOVE Federation to pierwsza w Polsce federacja piłkarska, w której grają influencerzy. W Move Federation mierzą się drużyny gwiazd Internetu, których kapitanami zostali najbardziej rozpoznawalni twórcy

W turnieju MOVE 2 bierze udział osiem drużyn sześcioosobowych. W programie, między rozgrywkami, przewidziane są różnego rodzaju pokazy, atrakcje, wywiady z kapitanami, koncerty (Smolasty, Godface). Wydarzenie będzie można obejrzeć online na żywo oraz po transmisji jej zapis w CANAL+ online.

Dostęp do obejrzenia Gali, będzie można kupić wyłącznie za pośrednictwem CANAL+.

 

więcej:

tu: https://pl.canalplus.com/pomoc/galamove-qa

Tu: https://kup.pl.canalplus.com/oferta-online/canalplus-events-move2-1mies

I tutaj: https://move-federation.tv/#/

Działa Wam ta gala? U mnie ani na Ich stonie nie działa a w C+online nawet jej nie widzę nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączał ktoś z was jakąkolwiek opcję dodatkową przez Strefę C+ w ostatnim czasie? Dwa miesiące temu próbowałem włączyć VIVID i był problem, musiałem kilka dni czekać i dzwonić na infolinię by mi go włączyli. Myślałem że to jakiś przypadek. Wczoraj włączyłem Multi Man Packa, oczywiście do tej chwili wciąż mi go nie włączyli, w Strefie C+ widnieje że pojawił się błąd przy akceptacji. Dzwoniłem na infolinię, mieli mi włączyć ten pakiet oraz przysłać maila z potwierdzeniem i nic. Co tam się u nich dzieje? Do tej pory kilka minut po aktywacji pakietu dodatkowego wszystko działało a teraz takie komplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiam sie nad dokupieniem opcji Eleven na 6  m-cy w cenie za 13,90 w związku z tym, że ruszą transmisje z pucharu Anglii. Tylko jak to teraz liczą?

1 m-c (zamówienie opcji) 0 zł i 5 m-cy po 13,9 zł. Czy też 1m-c 0 zł i 6 m-cy po 13,9 zł? Dawno nic nie dobierałem i się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc aktywacji masz za darmo i potem 6 pełnych miesięcy płatnych (jeśli to opcja na 6 miesięcy).

 

Na infolinii jest też opcja Eleven bez zobowiązania za 15,9 zł. Aktywując co 2 miesiące wyjdzie 8 zł miesięcznie. 

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.10.2023 o 16:52, jaroslaw34 napisał(a):

Dzień dobry, mam pytanie opcja HBO jaka jest obecna możliwość dobrania, umowę mam do września 2024 posiadam pakiet ekstra i wszystkie Canal Plus.

Mi w strefie abonenta wyświetla tylko jedną opcję. Za 25 zł do końca trwania umowy. Kiedyś zawsze były trzy a najkorzystniej wychodziło brać za 35zł miesięcznie bez zobowiązania wtedy w opcji włącz/wyłącz wychodziło po 17,50 miesięcznie ale jak widać nie ma już tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios Canal+ Sport 5 nie wchodzi w paczkę kanałów Canal+ @Lukasz1985 Można dodać zwiększając pakiet główny Entry+/Start+ na Relax+ w ICA + 10zł

 

- Canal+ Premium

- Canal+ >>1

- Canal+ Film

- Canal+ Family

- Canal+ Seriale

- Canal+ Dokument

- Canal+ Sport

- Canal+ Sport2

- Canal+ Sport3

- Canal+ Sport4

- Canal+ Now

---------------------

- Canal+ 4K (możliwość dołączenia do paczki C+ za 0,-)

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2023 o 19:18, Woocash napisał(a):

@ircios Canal+ Sport 5 nie wchodzi w paczkę kanałów Canal+ @Lukasz1985

 

Witam 

Czy jest jakaś możliwość włączenia BBC player w promocji w trakcie umowy ? Przedłużając umowę w marcu nie zwróciłem uwagi żeby otrzymać w gratisie ten pakiet , teraz dzwoniąc na infolinie proponują dobranie innego pakietu np Filmbox i wtedy mogą mogą dorzucić BBC player . Może macie jakieś pomysły ? 
Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...