Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.01.2024 o 14:39, Krzysiek11:) napisał(a):

Tak, w przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu. 

Jak można odstąpić od zamówionej oferty przed terminem 14 dni od dnia zamówienia ? czy można to zrobić przez ICA lub telefonicznie ?  

Edytowane przez Flaga
bład we wpisie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, inspektor Barnaby napisał(a):

dostałem sms-a : Pakiet 5 erotyków+6 przygodowo-sportowych + 2 kolekcje za 20 zł do końca umowy. Co to są 2kolekcje?

Na strefa Canal+ nie mogę sie dostać od kilku juz dni.

Zest 18+Go i Hustler SVOD. Zmień sobie przeglądarke i powinno zalogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem dopytać o opcję dodatkową łączoną tj. pełna paczka c+(bez 4K) i netflix w opcji 4k. Konsultant zaproponował mi ten zestaw w cenie 65 zł miesięcznie (do końca umowy) w tym netflix za 46 zł, paczka c+ 19 zł. Da radę coś jeszcze ugrać?

Edytowane przez simi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, simi napisał(a):

Chciałem dopytać o opcję dodatkową łączoną tj. pełna paczka c+(bez 4K) i netflix w opcji 4k. Konsultant zaproponował mi ten zestaw w cenie 65 zł miesięcznie (do końca umowy) w tym netflix za 46 zł, paczka c+ 19 zł. Da radę coś jeszcze ugrać?

Jeżeli nie miałeś dotąd C+ to najlepiej zalogować się do Strefy Canal+ i tam dobrać sobie opcje CANAL+Netflix za 48zł miesięcznie. 

Jest to pakiet N na dwa ekrany. 

Jak chcesz Netflix 4K to musisz dodatkowo dopłacić 17zł. I pewnie stąd też propozycja 65zł jaką otrzymałeś od konsultanta. I to w sumie najniższa z możliwych opcji.

Pamiętaj, że w Canal+ opcja dzielenia Netflixa z kimś spoza gospodarstwa domowego odpada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, k05 napisał(a):

....... Pamiętaj, że w Canal+ opcja dzielenia Netflixa z kimś spoza gospodarstwa domowego odpada. 

W jaki sposób blokują dostęp w c+, ja użytkuje netflixa w dwóch sąsiadujących domach które mają jedno łącze internetowe? Czy można używać neflixa od c+ w aplikacjach na google TV, samsung tizen czy kompach?  Czy przy przejściu z opłatami za neflix do c+, mogę wykorzystać moje konto na netlixie?  

Edytowane przez simi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś z Was wykupić dostęp do KSW Epic? Gdy wchodzę i loguje się na Canal+ online przerzuca mnie do płatności po czym wyskakuje błąd z informacją iż Canal+ mam już w swoim pakiecie jako abonent telewizji sat. Ktoś wie jakim sposobem wykupić samą galę? W strefie Canal+ nie ma KSW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jak na razie to od 1 lutego nie ma żadnej oferty na Player dostępnej. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2024 o 22:26, Krzysiek11:) napisał(a):

Jak na razie to od 1 lutego nie ma żadnej oferty na Player dostępnej. 

Miałem player.pl za 16zł i chciałem zamówić kolejnego dnia i właśnie nie było. Zadzwoniłem na infolinie i konsultant mówił, że nie maja już ofert na player.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2024 o 22:11, jupiter napisał(a):

Czy ktoś kojarzy ile do końca umowy głównej musi zostać, żeby dokupić Playera ze zobowiązaniem?

 

W dniu 7.02.2024 o 22:26, Krzysiek11:) napisał(a):

Jak na razie to od 1 lutego nie ma żadnej oferty na Player dostępnej. 

 

3 godziny temu, Darx667 napisał(a):

Miałem player.pl za 16zł i chciałem zamówić kolejnego dnia i właśnie nie było. Zadzwoniłem na infolinie i konsultant mówił, że nie maja już ofert na player.pl

 

Pytałem o Playera na czacie w Strefie Canal+ to konsultant napisał mi, że może mnie skontaktować z konsultantem, który włączy mi ten pakiet. Dziwne. 

 

3 godziny temu, Vaniliovsky napisał(a):

Czy macie w strefie canal+ możliwość wykupienia gali XTB KSW Epic? 

Tak, mamy.

Może nie masz przez to, że masz C+ z dziwnego źródła o którym kiedyś pisałeś i się chwaliłeś, że "nie lubisz przepłacać"? 😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...