Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, waldzio napisał(a):

Są dwie opcje, albo pakiet za 15,90 zł jest dostępny, albo nie jest dostępny. Natomiast konsultanci kłamią i świadomie wprowadzają w błąd. To jest niedopuszczalne.

 

A skąd wiesz że maja w systemie dostępna opcje za 15.90? Może maja zablokowana opcje dla np wybranych abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nazywacie to kombinowaniem? Przecież płaci się wyższą cenę miesięcznie za możliwość zrezygnowania z danej opcji w dowolnym momencie. Jak ktoś chce niższą stałą cenę to bierze opcję na określony okres albo do końca umowy. Poza tym zawsze też można napisać na formularzu kontaktowym zlecenie włączenia opcji dodatkowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo wydzwanianie i lament na forum że nie ma tej opcji o tym nie świadczy😂 Tym bardziej że do końca umowy wcale nie tak daleko i nie trzeba brać zobowiązania na lata. Swoja miarą powiadasz?😂 Ja nie włączałem żadnych opcji dodatkowych już chyba ponad rok🤣 I bardzo dziwne że głównie tą opcję niechętnie dają i brak jej w strefie abonenta. Ciekawe dlaczego? Pomyśl.

33 minuty temu, DXmaniac napisał(a):

A dlaczego nazywacie to kombinowaniem? Przecież płaci się wyższą cenę miesięcznie za możliwość zrezygnowania z danej opcji w dowolnym momencie. Jak ktoś chce niższą stałą cenę to bierze opcję na określony okres albo do końca umowy. Poza tym zawsze też można napisać na formularzu kontaktowym zlecenie włączenia opcji dodatkowej. 

Tu nie chodzi o możliwość rezygnacji a o oglądanie 2 miesięcy w cenie jednego. Wystarczy poczytać forum by było wiadomo w jakim celu większość włącza opcje w cenach standardowych.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w listopadzie włączyłem sobie Eleven na 6-miesięcy za 13,90zł. W maju zakończą się rozgrywki ligowe to wyłączę całkowicie. Nie chce mi się co chwile do nich dzwonić i prosić się o pakiet za 15,90zł. Ten za 13,90zł był dostępny w Strefie C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu próbuję tylko się dowiedzieć jak to jest z tym pakietem, jakie są innych doświadczenia. A jakiś gościu rzuca się tutaj, ma pretensje, zresztą do wszystkich notorycznie i o wszystko, zarzuca jakieś kombinowanie, itp, itd. A najlepiej byłoby gdyby nic nie pisał i zamilczał.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym pakietem jest wszystko w wątku zresztą nie tylko tym. Wystarczy poczytać bo tak jest od dawna. Brak opcji w strefie abonenta raczej u większości abonentów. Opcja dostępna tylko telefonicznie choć też dość niechętnie udzielana przez konsultantów. Abonenci notorycznie stosują włącz-wyłącz i dlatego tak sie dzieje w przypadku tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest nadużywanie włącz/wyłącz, bo akurat mecz leci.

Polsat to ukrócił każe czekać na nowy okres rozliczeniowy. Niektórzy powinni się zastanowić na sensem słowa rezygnacja z pakietu.

Przyzwyczajenie do darmowych dni do końca miesiąca jest zbyt duże.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, takie pytanie, czy jest możliwe włączenie kanałów Polsat Sport Premium nie posiadając pakietu Canal+? Na stronie w opcjach dodatkowych nie mam takiej możliwości, ale z tego co czytam to niektórym czasami coś się udaje przez infolinię załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...