Jump to content

DrNo

Users
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About DrNo

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozumiem Cię i jak najbardziej popieram. W moim przypadku kwestia tego, że to dziadostwo chciałem po tylu latach wreszcie wymienić zwyciężyło. Zwrot z CA mi to zrekompensuje.
 2. Nie wiem czy bzdury, napisałem tylko to co powiedziano mi i w oddziale nc+ i banku. Pani powiedziała, że da się to tak wykombinować i połączyć obie promocje, tylko przed przedłużeniem na wypowiedzeniu. Ona w systemie tylko nie dodaje najpierw rachunku. To jest papieskie miasto, wszystko jest możliwe a później idziesz na kremówki @ircios Zdaję sobie sprawę, ja tak naprawdę nigdy nie korzystałem na tym że mam Cameleony. A miałem te stare dekodery od 7-8 lat bodajże. Chciałem wymienić sprzęt. Nie jest dla mnie problemem dopłacać te 5-10 zł choć wiadomo, zawsze to coś na plus. Grunt, że rozmowy z nimi mam za sobą, zwrot z CA też zrobił swoje, gdyby nie to to pewnie bym sprzętu nie wymieniał.
 3. Założyłem dzisiaj konto w CA, wszystko zgodnie z planem natomiast UWAGA - nie wiem czy to zależy od placówki, od konsultanta ale jest możliwość połączyć te dwie promocje. Mi promocja na dekoder przepadła bo zdążyłem wcześniej przedłużyć umowę, a potem dopiero poszedłem do oddziału, ale Pani w banku powiedziała, że jeśli najpierw udałbym się do banku założyć konto (ona pozostawia pole na nr rachunku abonenta puste) otrzymałbym kod/ulotkę z którą udaję się do punktu Canal+, wtedy dostaję promkę na dekoder 4k (Gość w punkcie Canal+ swoją drogą potwierdził mi też podczas wymiany sprzętu, że promocja na dekoder jest też dla stałych abonentów). Potem udaję się do banku z ulotką/kodem polecenia z powrotem i Pani wpisuje nr rachunku co pozwala uzyskać tą właściwą promocję na 100 zł za otwarcie konta i 360 zł zwrotu. Przy okazji póki co system nie wykrywa i nie jest problemem przelew 1000zł z innego własnego konta na swoje dane osobowe. EDIT: Gdyby ktoś zechciał 5 dyszku dodatkowo to kod polecenia podam na priv.
 4. Tak, masz rację - w ostatnim zdaniu, do wymiany sprzętu z MR nie dopisałem kwoty. No tak myślałem właśnie, że na pewno z 5 zł bym jeszcze był w stanie na pewno ugrać. Mimo wszystko nie narzekam. Nie wspomniałem tylko jeszcze że Eleveny są w tej cenie na rok, albo przedłużę w tej samej za rok albo zwyczajnie w opcji włącz wyłącz bez ich łaski będę miał za tyle samo. Nie wiem tylko czy po zakończeniu promocji na HBO w lutym jest szansą w trakcie umowy na jakieś promocyjne warunki w tej kwestii? Czy sztywno 25 zł/m-c?
 5. No ja po telefonie z DUK ostatecznie zdecydowałem się przedłużyć umowę, z całą pewnością gdybym potrzymał ich dłużej to zszedłbym z 5-10 zł miesięcznie ale już mi nie zależało, zmęczony jestem tymi negocjacjami dzwonili od marca. Umowa była oczywiście wypowiedziana wcześniej. Tym bardziej że dojdzie zwrot z CA bo pewnie skorzystam z tej promocji uważam że ujdzie, a wreszcie spokój święty. Extra+ 69,99zł Eleven 7,95zł, MP 0zł, HBO z HBO Go na 5 m-cy za 0zł, Nat.Geo i Fox Play za darmo na cały okres trwania umowy, filmbox pack, 4k dekoder 4k 5 zł, wymiana sprzętu z MR i w sumie wychodzi 92,94zl/m-c.
 6. Czy ktoś może potwierdzić czy te dwie promocje w CA się łączą dla stałych abonentów? Tzn. 100zl za otwarcie i zwrot 30 zł m-c oraz druga na dekoder? Czy tylko z tej pierwszej można skorzystać? I faktycznie wystarczy przelać co m-c 1000zl ze swojego konta (dane te same) z innego banku?
 7. @leszekm Z jakiego numeru do Ciebie dzwonili albo pod jaki dzwoniłeś? Rozumiem, że na wypowiedzeniu byłeś? MR miałeś stary i wymieniłeś sprzęt?
 8. Kurczę, widzę że numer telefonu pod który proszą mnie o kontakt po wypowiedzeniu umowy się różni, też należy do DUK Kraków? "Prosimy o pilny kontakt w sprawie umowy pod numerem telefonu 122947999."
 9. No to konsultanci kilkukrotnie wprowadzali mnie w błąd? Doskonale wiem co usłyszałem, mało tego pytałem kilkukrotnie czy na pewno mówimy o dekoderze 4K i WifiPremium Boxie. Tak, za pierwszym razem proponowano mi na wymianę 2x WifiPremiumBoxa a za drugim razem 4K i WifiPremiumBoxa Nawet konsultant sam mówił, że nie chodzi ani o MediaBoxa ani o WifiBoxa. Więc albo robili w uja albo sami nie są przeszkoleni w tym zakresie i nie wiedzą co mogą a co nie.
 10. A dlaczego nie? Wczoraj konsultant proponował mi właśnie dekoder 4k i wifipremiumboxa na wymianę pace i sagemcoma za 15 zł m-c bez opłat aktywacyjnych. A jeszcze wcześniej, parę tygodni temu miałem propozycje wymiany na dwa wifipremiumboxy za 15 i opłatę aktywacyjną 49. Hmm?
 11. Walczę o to samo, przy czym zależy mi na wymianie Pace (główny) na dekoder 4K z C+4K oraz Sagemcoma z MR na WifiPremiumBoxa jednak konsultant uparcie twierdzi, że nie ma możliwości zejść z opłaty 15 zł m/c (czyli najem dekodera 4K za 5,- i WifiPremiumBoxa za 10,-, bez opłaty aktywacyjnej. Niestety MP za 10 zł m/c lub w podniesionej cenie pakietu Extra+ (6C+) za 79,99 (do tej pory ten pakiet miałem za 69,99). Zatem za to wszystko co Ty masz + Eleveny za 7,95 i MR wychodzi mi 102,95 zł. Dużo za dużo co nie? Do tej pory płacę 81,89, umowa do końca października, wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.
 12. Tak, od lat posiadam MR z Cameleonami, Pace u mnie, Sagemcom w drugim pomieszczeniu. Nadal interesuje mnie MR. I od lat mam MR i najem/dzierżawę terminala za 0 zł. Konsultant twierdził, że nie ma możliwości wymiany dekoderów bez opłaty miesięcznej i opłaty aktywacyjnej 49zł. Zaproponował właśnie 5 zł za jeden i 10 zł za drugi dekoder (oba WifiPremium Boxy). I tak, posiadam telewizor 4k, stąd taki zamysł by wymienić jeden dekoder na WifiPremium Boxa i główny na 4K, ale czy faktycznie dla jednego kanału warto? Jeśli dobrze pamiętam, kilka tygodni temu konsultantka zaproponowała taki deal, że mi się odechciało - mianowicie pace -> 4K, sagemcom -> wifibox+ 15 zł/mc + 49zł opłata aktywacyjna + 10 zł MR (bo nowy a nie stary), co dało zachwycającą sumę 120 zł m/c Tutaj co prawda zwiększył mi Extra+ z 6C+ (nie potrzeba mi więcej, a zejść na Comfort+ z dopełnieniem i C+ chyba się nie da? na zasadzie z wyższego pakietu na niższy) i dzięki temu "zrabatował" Eleveny do 7,95 i MP do 0 zł m/c + HBO na pół roku za free ale to i tak najlepsza oferta jaką w ogóle dostałem przez ostatnie dwa-trzy miesiące. Drugie pytanie moje, czy to że przyszedł mi sms z aktywacją i otrzymałem ofertę mailowo oznacza, że jeśli w ciągu 7 dni nie zaakceptuję oferty to jest ona nieważna, a stara umowa nadal obowiązuje? Nie ma żadnych kar, ukrytych opłat itp? Bo jeśli faktycznie tak doradzacie, że mogę powalczyć o więcej lub przynajmniej o lepszy dekoder w zbliżonej cenie m-c to może lepiej się wstrzymać? Konsultant wiadomo, przekonywał, że może się już to nie powtórzyć, dyskutowaliśmy dość trochę i często prosił o chwilę "bo musi do szefa iść wynegocjować" Tak czy siak, jeden z konkretniejszych i milszych konsultantów z jakimi ostatnio miałem możliwość rozmawiać
 13. Umowę mam do końca października. Nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia. Istotne dla mnie jest żeby mieć już Ligę mistrzów.. dlatego tak się spieszę, żeby przedłużyć umowę na dobrych warunkach... Rozumiem, że nic mi nie grozi jeśli jeszcze nie wysłałem smsa z akceptacją oferty? Po 7 dniach oferta jest nieważna? Nie wiem już co robić, bo zależy mi na wymianie tego starego sprzętu, konsultant twierdził, że dekoder 4k dla 1 tylko kanału to dodatkowy koszt dla mnie bo musiałbym zwiększyć pakiet C+, bo Canal+ 4K jest tylko wtedy.. Więc w sumie Wi-Fi Premium Boxy mi wystarczą. Jednak zarzekał się, że nie ma możliwości wymienić mi stary MR na nowy bez opłat za dekodery. Więc jak to jest? Dodam, że ta oferta z wczoraj była zdecydowanie najlepsza z wszystkich dotychczasowych.. A no i dziękuję wszystkim za pomoc i rzeczowe posty, niemniej jednak proszę o dalsze opinie
 14. No dobrze, jeszcze nie zaakceptowałem oferty, otrzymałem maila i SMSa, którym dopiero potwierdzam umowę. Dlaczego ona jest zła i co mogę jeszcze urwać? Skoro od początku mam stare dekodery i przy zmianie sprzętu nie ma możliwości, żeby wymienić na nowy MR bez opłat. Tak samo pakiet, do tej pory bez MP płaciłem 82 zł. Teraz 87 z wieloma dodatkami. Tylko zmiana sprzętu podnosi mi abonament o 15 zł
×
×
 • Create New...