Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli miałby to wszystko jako opcje dodatkowe (eleven) to zostałoby mu w pakiecie, natomiast okazuje się, że pakiet Superpremium 4k ma te opcje w sobie, tak jak opisał to Artek, stąd też nie jest to traktowane jako opcja dodatkowa (eleven) a część pakietu, stąd też przechodząc z superpremium4k na vip+ zniknęły mu te kanały 
Opcja Mistrzowska Piłka - została, bo jest opcją dodatkową - o tym dyskutowaliśmy.

Nie mogłem mieć tego w opcji dodatkowej mając superpremium 4K ale już nie ważne dobrze że udało się to odkręcić i że tylko ja aktywowałem a nie wszyscy z forum :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączają tylko jeden kanał France O. Jak przeczytasz opis pakietu France TV to znajdziesz informację że teraz oferują w nim tylko France 2,3,4 i 5 czyli już bez France O. Czyli nie ma podstaw by wypowiedzieć umowę ?

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu włączyłem sobie ten Francuski pakiet, ale bez zobowiązania i po miesiącu wyłączyłem. Dla mnie czyli osoby bez znajomości języka Francuskiego ten pakiet jest nic nie wart. Ot kilka kanałów więcej do przerzucania. A szkoda bo mogłem go przytrzymać dłużej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2020 o 21:45, Ozzy666 napisał:

Jakiś czas temu włączyłem sobie ten Francuski pakiet, ale bez zobowiązania i po miesiącu wyłączyłem. Dla mnie czyli osoby bez znajomości języka Francuskiego ten pakiet jest nic nie wart. Ot kilka kanałów więcej do przerzucania. A szkoda bo mogłem go przytrzymać dłużej ?

 

A ja właśnie się uczę języka, więc dla mnie to nielada gratka ;) Na większości audycji można też włączyć francuskie napisy.

 

Na France O były głównie programy informacyjne z terytoriów zamorskich. Więc nic szczególnie ciekawego.

Na France 4 lecą głównie bajki i tutaj najłatwiej zacząć z nauką bo słownictwo jest proste. Ten ma zostać zredukowany w następnym roku. W sumie oba miały wylecieć pół roku temu ale jednak zmienili zdanie. Zobaczymy, dla mnie byłoby szkoda ale cóż.

 

Jak zostaną 3, to też zapłacę bo korzystam. Mam nadzieję, że PC+ nie usunie tego pakietu z oferty. Byłoby wspaniale gdyby coś do niego dodali ale nie liczę na to, bo liczba odbiorców jest zapewne znikoma. 

 

Przyjemnie jednak obejrzeć jest nowy odcinek Fort Boyard na France 2 w HD :) 

 

Szkoda, że aby kupić dostęp chociażby do Molotov.tv trzeba mieć francuską kartę płatniczą lub adres na który wyślą list. Karty też bez adresu we fr się nie wyrobi na miejscu. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Przedłużając umowę w zeszłym roku otrzymałem Man Pack za 5 zł, w tym aktywowałem Multi Man Pack. Teraz, gdy chcę wyłączyć MMP to konsultant na pytanie, czy uruchomią MP powiedział, że nie ma takiej możliwości. Czy to prawda, skoro mam gwarantowany w umowie? Czy jak nie uruchomią to mogę rozwiązać umowę za niewywiązanie się przez PC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...