Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze zastanawia mnie fakt, że każą dopłacać za Cinemaxy i nie są w pakiecie z HBO. I tak produkcje, które są na Cinemax, można obejrzeć w HBO GO, do którego ma się dostęp przy posiadaniu samego HBO.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95 napisał do mnie i wytłumaczył co i jak. Pod innym numerem infolinii powiedzieli, że da się jak umowa będzie zwalidowana. Oby tak było. Dziekuję wszystkim za wsparcie :)

 

Update:

Chciałem potwierdzić, że udało mi się aktywować opcję za 8zł na 12m. Wymagało to jednak zaangazowania kierownika, bo oferta nie była widoczna w żaden sposób ani w serwisie internetowym ani u konsultanta.

 

Pan przekonał mnie też do Canal+ za 25zł a ja postanowiłem jeszcze zrobić użytek z 4K i dopłacić 10zł. Zobowiązanie do końca trwania umowy (czyli na 24m).

 

Także miało być tanio a wyszło jak zwykle ?

Edytowane przez regedit32
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2020 o 08:49, markar napisał:

Właśnie uruchomiłem MMP do końca lipca za 0 zł. Co prawda na stronie jest podane "Multi Man Pack za 0 zł do końca czerwca" ale warunki promocji definiują to za 0 zł do końca lipca.

 

Ja dzisiaj włączyłam tę opcję (01.07) i chociaż w opisie jest mowa do końca lipca za darmo to w szczegółach promocji (pdf) mam darmowy okres do 31.08. To chyba jest jeden pełny miesiąc za darmo, nie licząc miesiąca aktywacji.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JoeDirt napisał:

Natomiast w Strefie Canal+, w zakładce Szczegóły Mojej Oferty koniec okresu gwarantowanego ustawi się na 01.08. Mimo,że w warunkach promocji pdf będzie do 01.09.

To nie ma znaczenia. Od dawna mają takie bugi.

P.S. Mnie również wczoraj wygasł pakiet MMP jednak nie pojawił się w ofertach promocyjnych.Z racji startu sezonu F1 włączyłem opcję Eleven która przy okazji "odblokowała" promocję na MMP ;)

To już kolejny taki przypadek na moim koncie. Jeśli ktoś nie ma tej promocji na koncie może zaryzykować włączając coś taniego np. History za 1,99.Może się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj aktywowałem przez konsula paczkę Filmbox za 5zł do końca umowy(31.03.2022) podczas rozmowy zaproponowano mi dodatkowo Cinemaxy za 8zł do końca umowy ,a w prezencie na 6 mies. otrzymałem HBO +HBO GO do końca roku za 0zł z możliwością rezygnacji po tym okresie.

Jak poinformował mnie konsul , tzw.paczka filmowa dostępna jest od lipca w promocyjnej cenie .

Przez strefę C+ mam możliwość włączenia tylko paczkę Filmbox, natomiast jeżeli chodzi o Cinemaxy, to wychodzą lekko taniej w opcji wł/wył.

Najbardziej zadowolony jestem z paczki HBO +GO za 0zł do końca roku.

Piszę to info, bo może ktoś także będzie zainteresowany paczką filmową.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...