Jump to content

kate1974

Users
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kate1974

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miała być emitowana, ale w końcu emisji nie było. Wiem, bo specjalnie na nią czekałam. Dokładnie tak. wtedy Netflix ma sens. Po Netfliksie miesiąc z Amazon, a potem coś innego.
 2. Ja dzisiaj włączyłam tę opcję (01.07) i chociaż w opisie jest mowa do końca lipca za darmo to w szczegółach promocji (pdf) mam darmowy okres do 31.08. To chyba jest jeden pełny miesiąc za darmo, nie licząc miesiąca aktywacji.
 3. To samo u mnie, zejście z superpremium, oferta jak dla nowego klienta 0 zł za 3 m-ce a potem 39,99. Na moje wątpliwości, że jestem starym klientem, odpowiedź, że widzi dla mnie tylko taką ofertę. Na pocieszenie wymiana dekodera za WifiPremium bez opłaty aktywacyjnej, pakiet HBO na 2,5 m-ca i Canal+ łaskawie zostawili mi do końca miesiąca. Nic to, za 2 lata będe negocjować cenę dla starego klienta. Tak swoją drogą, teraz za zakup pakietu jako nowy klient można dostać 100 zł na karcie pre-paid. Promocja do 28.06 lub do wyczerpania zapsów.
 4. Na razie nie chcę włączać tego systemu, więc powiedzcie, jak wygląda biblioteka VOD? Rozumiem, że jest HBO Go i co jeszcze? Canal+? Czy to ta sama oferta co nc+ go, czy dużo uboższa? Dodam ze interesują mnie filmy, sport raczej nie. Dzięki z góry za informacje.
 5. Fox Play i Nat Geo Play można sobie włączyć samemu za 0 zł do końca umowy w Strefie Klienta w zakładce rozszerz swoją ofertę
 6. Extra+ z CANAL+ 24 m-ce 9 m-cy za 74,99 potem 99,99, wyszło mi ok. 90 zł mc względem 105 mc (wliczam koszt dekodera) za przedłużenie superpremium+ (w dodatku oferują C+ 6 a nie 8 i chcą mi odciąć C+ VOD, które mam obecnie) Jedyna różnica jaką widzę to brak HBO i Cinemax, ale mam tanie dojście do HBO GO więc HBO i Cin mnie nie interesują. W darmowycb opcjach Fox Play i NG Play Dekoder : stara umowa : 5 zł miesięcznie (bez Wifi), nowa 2 złote miesięcznie (tu WiFi). Nie chcę dekodera 4K.
 7. Witam Chcę wykupić niższy pakiet niż mam obecnie (zejście z superpremium+). Czy oferują takie umowy przedłużeniowe czy też muszę zakończyć starą umowę (wypowiedzenie 30-dniowe i rozwiązanie z dniem 30.06) i wykupić nową umowę na niższy pakiet. Wtedy jak rozumiem jestem nowym klientem i mogę skorzystać z tej promocji 25% z okazji 25-lecia Canal+. Wyszły mi oszczędności ok. 16 zł miesięcznie (ok. 400 zł na 24 m-ce) wględem pakietu superpremium przedłużonego zgodnie z ich ofertą przedłużeniową którą mam w Strefie Klienta. Głównie chodzi mi o wyrugowanie HBO bo mogę go
 8. W ten weekend film Diego za 1 zł w Premierach Vod. https://pl.canalplus.com/urodziny-canal-plus#dla-abonentow
 9. Dzięki, właśnie nie mogłam znaleźć nigdzie w ich dokumentach informacji, ile mają na to czasu, stąd pytanie
 10. Mam pytanie, Ile trwa rozpatrywanie odstąpienia od umowy? W moim konkretnym przypadku wykupiłam przedłużenie umowy online jednak odstąpiłam od niej po 11 dniach. W teorii powinni przywrócić stary pakiet który jest jeszcze ważny do 30.06.2020. Po tygodniu nadal mam stary pakiet i ani widu ani słychu od Canal+ Dziękuję za informacje K.
 11. Ale cały czas ją przedłużają...więc warto przypomnieć😁
 12. Do 31.03 można się zapisać na zwroty z CA - do 30 zł miesięcznie, otwierając u nich konto jako nowy klient: W programie rabatowym dodatkowo można uzyskać jakiś voucher, ale to chyba tylko dla nowych klientów Canal plus Info: https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2019/credit-agricole-i-nc-proponuja-wspolne-korzysci-dla-klientow Formularz do przystąpienia + Regulamin: https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=242626 Voucher: https://klubrabatowy.credit-agricole.pl/rabaty,1900,nc
 13. U mnie za 0 zł do końca umowy : kolekcje Fox Play i National Geo Play
 14. Witam Przy okazji przedłużania umowy internetowo dostrzegłam, że obecnie kolekcje Fox Play i National Geo Play są za 0 zł do końca obowiązywania umowy, a także po niej. Sprawdźcie w swojej Strefie klienta , zakładka Poszerz umowę Niektórym widzę to proponują, a innym nie, ale przynajmniej u mnie są takie 2 darmowe opcje. Może wreszcie obejrzę Homeland
×
×
 • Create New...