Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powalają mnie wasze argumenty. Kanał dopiero raczkuje, a Wy już oczekujecie nie wiadomo jakich programów autorskich, super muzyki i wysokiego poziomu merytorycznego? Najpierw trzeba zająć się jego dystrybucją, bo do tego momentu nawet dobrze na reklamach nie zarobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze odrazu po starcie kanal ma prezentowac nie wiadomo jaka ramowke,wiadomo ze po starcie stacja dopiero sie rozkreca,chodzi mi tylko o to ze nawet po wystartowaniu Rebel powinien prezentowac jakis poziom,chociaz przyzwoity a przynajmniej dla mnie ten poziom nie jest narazie nawet odrobine przyzwoity,ale zobaczymy moze bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Pod względem muzycznym przeważa wszystkie inne kanały. (...)

Właśnie. Emitowana jest tam muzyka, której nie zobaczymy na Vivie, czy 4fun.tv. Staram się w miarę często oglądać ten kanał i muszę przyznać, że z piosenek, które tam widziałem, na tych dwóch kanałach nie zobaczyłem żadnej.

 

A co do ramówki. Stopniowo się urozmaica. Widziałem dziś jakiś wywiad, a więc coś rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Eska.tv została przeniesiona na transponder DVB-S przy jednoczesnym pozostaniu bez kodowania, być może nie tylko Rebel:tv zmieniłby format obrazu na 16:9, ale także pozostałe kanały muzyczne. Konkurencja na rynku telewizji muzycznych coraz bardziej się zaostrza. 4fun.tv ma coraz większą oglądalność (wyprzedził już MTV i VH1), ale nadal przegrywa z Vivą Polska. Gdy do gry dojdzie jeszcze Eska.tv rolę decydująca może odgrywać jakość i właśnie format obrazu, bo teledyski prawie nie różnią się (wykluczając Rebel:tv). Zmiana formatów obrazu na poszczególnych kanałach oczywiście nie mogłaby ominąć Rebel:tv - najmłodszego gracza w tej dziedzinie. Poza tym warto przypomnieć, że Rebel:tv nadal nadaje testowo (o czym świadczy znaczek "test" pod logiem), a więc może w domyślnej emisji kanał ma nadawać właśnie w 16:9, ale rozpocznie to dopiero w kolejnej fazie testów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zastanawia mnie jak rozwiazano by w rebel TV skalowanie teledysków 4:3 do 16:9. Rebel TV puszcza dużo starych klipów kręconych w 4:3, tak samo masa starych była kręcona w 16:9 z dodanymi na sztywno pasami w letterboxie. Musieliby albo klipy obcinac do 16:9 albo w przypadku 4:3 puszczac te klipy w takim formacie (tak jak np telewizje niemieckie przelaczaja sie automatycznie miedzy 16:9 a 4:3 przy wybranych pozycjach programowych)

 

Ogólnie jestem za 16:9 i mysle ze jest realne przerobic stare klipy (w sumie każdy film da sie przerobic z 4:3 ba 16:9 - np ostatnio przerobiono tak Janosika) - wystarczy troche chęci i dobry sprzęt w studiu... no i ludzie, którzy się za to zabiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dostali cynk, że Eska TV przeniesie się na jakiś transponder DVB-S i pozostanie FTA. To wydaje się prawdopodobne, więc może ich to zmotywowało do działania. :P
Rebel:tv nie ma powodu, aby obawiać się Eski TV, ponieważ stawia na zupełnie inne gatunki muzyczne. Fani rocka nadal będą oglądać Rebel:tv, zamiast Eski TV, gdzie muzyki rockowej jest jak na lekarstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o tym już wspominano, ale Rebel:tv rozpoczął akcję promocyjną na popularnym kanale siostrzanym 4fun.tv w programie "Week - tydzień specjalny" zatytułowanym właśnie Rebel.tv. W programie klipy znane z Rebel:tv, choć według mnie spora część z nich rzadko kiedy pojawia się na antenie Rebel:tv. Nie jestem pewien tylko tego, czy tydzień poświęcony nowej stacji spółki 4fun.media dopiero zaczął się w piątek, czy też to już jego koniec :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha... :/ Że tydzień ma 7 dni to każdy głupi wie, ale pytałem się o początek tygodnia specjalnego na 4fun.tv, a aż takie oczywiste, że w poniedziałek się zaczyna nie jest. Mógłby równie dobrze zacząć się w piątek i zakończyć się w następny piątek. Jeśli się nie mylę, to coś takiego już miało miejsce, gdy zakończono serię weekend'ów specjalnych i rozpoczęto całe tygodnie specjalne. Ale dość o tym tutaj.

 

A wracając do tematu, w programie "ROCKFILER", w którym występują "największe gwiazdy Rebel:tv" mają pojawić się następujące osoby/zespoły: Placebo, Alice in Chains, Maciek Maleńczuk i Nergal. Jak na razie nie widziałem (być może przeoczyłem) wywiadu z Placebo, ale ponadto pojawił się wywiad z członkiem Ramstein. Czyli stacja się rozwija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podobno (tak piszą, tutaj), Rebel:tv (i 4fun tv zresztą też) ma być dostępny za darmo w internecie.

 

I jeszcze jako ciekawostkę dodam, że spółka 4fun Media się rozkręca, bo pod koniec roku chcą uruchomić kolejny kanał, tym razem z muzyką taneczną (link wyżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...