Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i co wynikło z koncesji? Bardzo szybko stacja się sku...iła, co 15 minut reklamy proszków i innych medykamentów, a muzyka poleciała na pysk. Wczoraj nie uświadczyłem ani jednego dobrego teledysku. Czułem że po otrzymaniu koncesji stacja upadnie ale nie sądziłem,że tak szybko. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że za darmo.

Nie dość, że FTA

NIe dość, że chcą ambitniej

I tak dostaną w d*pę.

 

Z niecierpliwością czekam aż sami otworzycie telewizję społeczną, która będzie promować waszą ulubioną muzykę a nie będzie zarabiać.

Stać was na to?

Telewizja to nie instytucja charytatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehhe dobre, tylko skończyli nadawać testowo i wszyscy zaraz pytają gdzie 16:9? A kto wam powiedział ze będzie. Może i będzie, ale na pewno nie na dniach. Co do reklam to chyba oczywiste ze każda tv fta musi na siebie zarobić wiec nie robmy z siebie posmiewiska glupimi oskarzeniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z pracowników Rebel TV powiedział mi, że kanał zacznie w marcu emisję w formacie 16:9. Nie chce mi się w to wierzyć ale jak powiedział to na jego odpowiedzialność dzielę się z Wami tą informacją.

Jak widać pracownik na którego się powołałem słyszał, że dzwonią ale nie wiedział w którym kościele. Jak się okazało chodziło o 4fun.tv ale Rebel TV też jest w planach, jednak dopiero za kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy po zmianie formatu na 16:9 zmienią także oprawę graficzną, bo jak wiadomo 4fun.tv niemal całkowicie zmienił swój wygląd (może poza jednym elementem). Albo może mają już identyczną oprawę do formatu 16:9... :>

To zależy, czy kiedy przygotowywali oprawę dla Rebel:tv robili to już z myślą o 16/9, i to co teraz oglądamy to jedynie przycięta do 4/3 wersja, czy jednak pomysł z przejściem na nowy format zrodził się później (po atakach internautów, że kanał nadaje w przestarzałym formacie, m.in. na SatKurierze). :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do oprawy graficznej jest fajna i pasująca do stacji, natomiast po uzyskaniu koncesji troszkę pogorszyła sie jakość muzyki, tzn podczas testów było więcej alternetywnych mało znanych grup a teraz jakby troszke komercją zaczynało zalatywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] natomiast po uzyskaniu koncesji troszkę pogorszyła sie jakość muzyki, tzn podczas testów było więcej alternetywnych mało znanych grup a teraz jakby troszke komercją zaczynało zalatywać.

Nie tyle po uzyskaniu koncesji co po wprowadzeniu reklam. :wink: I nie do końca się pogorszyła, tylko po prostu mniej klipów jest puszczanych ze względu na reklamy. Tym samym trzeba więcej czekać, żeby więcej obejrzeć. Choć i tak żeby zobaczyć naprawdę różnorodną muzykę rockową i alternatywną trzeba by poczekać do programów "Darkroom" i "Suck my duck", bo w programach "Nu shouts" i "No more plastic" piosenki przewijają się wciąż te same, z nowościami co kilka dni. Ale ja nie narzekam, bo w przeciwieństwie do przewijających się w kółko hitów kanału Viva Polska, te z Rebel:tv nie przeszkadzają mi. A co do tej komercji, może i zalatuje, ale to tylko od reklam... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem ostatnio trochę popatrzeć na Rebel Tv... i moje wnioski są takie....

 

Ta stacja jest mdła. Taka nijaka.....

 

Stacja ta miała być odskocznia od Vivy eski 4 fana itp....Miało być ciężkie granie Metal , Rock itp.Ta stacja miała mieć "Pazur"

 

A jak narazie...same..alternatywy żadko kiedy usłyszeć coś ciężkiego. Muzyka taka nijaka ;/Niczym nie przyciąga.

 

Myślę że lepszym kanałem ze strony 4 fan tv był by muzyczna stacja o muzyce zbliżonej do VH1. Pasma lat 70 ' 80' 90' 00' widać że mają takie teledyski bo są nadawane na 4 fan tv. Coś jak MTV Classic kiedyś . Jakiś weekend z eurodance czy np. Z Abbą czy Modern talking takie coś by miało oglądalność ! Taka stacja o takim profilu muzycznym na pewno by nie była mdła...tylko wręcz dopieczona hihi :) Wieczorkami tak po 22. mogło by być mocne granie.

 

Reasumując. Według mnie w takiej formule Rebel tv utrzyma się ....Najdłużej do końca roku. Jak by zrobili z niego kanał Greatest Hits było by super :D .... szkoda jak zejdzie na jakieś call Tv. itp;/ Bo stacja musi na siebie zarabiać. Są reklamy nie ma oglądalności...źle to wróży

 

Ps. Najlepsze na Rebel Tv to są Jingle reklamowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Stacja ta miała być odskocznia od Vivy eski 4 fana itp....Miało być ciężkie granie Metal , Rock itp.Ta stacja miała mieć "Pazur" [...]

Z tym pierwszym się zgodzę, ale co do reszty to tylko twoja interpretacja. Jest to kanał z muzyką rockową, ale nie było nigdzie mowy, że musi to być od razu "ciężkie granie". Przede wszystkim zależało im na tym, żeby prezentować taką muzykę, takie teledyski, których nie można zobaczyć w innych, obecnych na polskim rynku, telewizjach o profilu muzycznym. A jeśli chcesz sobie posłuchać "coś ciężkiego", bez przerw na muzykę alternatywną i zwykłego rocka, to poczekaj do 22.00 na "Heavy Load" - jest co drugi dzień (wtorek, czwartek, itd.) i chyba powinno ci przypasować. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...