Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

spokojnie, od czerwca Rebel.TV zacznie nadawać w 16:9, to oglądalność im skoczy, ponadto mają fajne starsze klipy, ale ogólnie kanał nie jest zbyt rewelacyjny. Gdyby to zrobić na formę DeLuxe Music, byłoby dużo lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
spokojnie, od czerwca Rebel.TV zacznie nadawać w 16:9, to oglądalność im skoczy,

:shock:

Czy Ty uważasz, że ludzie oglądają kanał ze względu na format? :o

 

Poza tym rebel:tv w 16:9 będzie tragiczny. Większa część teledysków jest w formacie 4:3, a chyba nie o to chodzi, żeby nadawać byle jak, byle co, ale w 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, wiekszosc teledysków starych maja w 4:3 i tak w kiepskiej jakosci...

Co do samego rebel tv to fajnie, ze grają czasem polski hip hop i troche muzyki elektronicznej, ale dla mnie to za mało. Powinny być pasma z muzyką hh i elektroniką osobono.. tak jak w przypadku pasma all time killers.

Teraz kanał jest faktycznie nijaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądam dzień w dzień Rebel:tv i nie wierzę, że robi to jeszcze tylko kilka osób :P

Dla przypomnienia podam wyniki oglądalności TVP Kultura na początku nadawania: :mrgreen:

TVP Kultura w pierwszych miesiącach nadawania zanotowała bardzo słabą oglądalność. Stację w ciągu minuty według AGB Polska oglądało ok. 812 osób. Dla porównania: TVN Turbo i TVN Meteo - ok. 10 000 osób, TVN24 ponad 63 000 osób, a TVP1 1 200 000 osób. AGB nie potrafiła zapisać tak niskiego wyniku w procentach.

Myślę, że Rebel:tv ogląda trochę więcej niż 200 osób, ale w całej Europie. Nie zapominajmy, że kanał jest FTA i serwuje muzykę, której brakowało nie tylko Polakom. Na pewno zdobył więc popularność także poza granicami Polski - prześledźcie opinie na zagranicznych forach. :wink: Myślę, że stanowi ciekawą alternatywę dla osób, które nie mają dostępu do kanału Scuzz, a więc np. Niemców czy Francuzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fun Media ostatnio podpisało umowę z agencją, która ma odpowiadac za kampanie reklamowe obu kanałów oraz kreacje wizerunków. Niedługo bedzie o tych stacjach głosniej : )

Kampanię reklamową, która pojawi się w maju oraz czerwcu 4fun Media ma zamiar przygotować samodzielnie, Media Metropolis będzie odpowiadać jedynie za public relations, czyli ogólny kontakt z mediami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego rebel tv to fajnie, ze grają czasem polski hip hop i troche muzyki elektronicznej, ale dla mnie to za mało. Powinny być pasma z muzyką hh i elektroniką osobono.. tak jak w przypadku pasma all time killers.
Nie mam nic przeciwko HH i muzyce Elektronicznej, ale wolałbym, aby na Rebel:tv było tego jak najmniej. Od tego jest 4fun.tv.
Ogólnie dziwię się, że 4fun Media nie prowadzi żadnej kampanii reklamowej o Rebel:tv na antenie 4fun.tv, a przynajmniej ani razu jeszcze nie widziałem :woot:
Widziałem, jak kiedyś umieścili krótką informację w górnej części ekranu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.. w polskich stacjach nie ma prawie w ogóle muzyki elektronicznej. To co serwuje Viva i 4funTV to disko dla dzieciarni i pokemonów a nie muzyka elektroniczna.

Czasami na Rebel:TV przebije się jakiś ciekawy skowronek elektroniczny. Maa nadzieję , że Rebel:TV stanie się polską Viva Zwei...że będzie na tej stacji mnóstwo alternatywnej muzyki - nie tylko rockowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

marzenia do Vivy Zwei daleko daleko, dobrym kanałem podobnego typu jakim była Viva Zwei jest DeLuxe Music z Astry 19,2 w DOlby Digital 5.1 lecą całkiem przyzwoite kawałeczki z różnych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wracając jeszcze do wyników oglądalności relel.tv to tragicznie to wygląda. Jeśli sytuacja się nie poprawi niestety ale kanał pożegna się z reklamodawcami a co za tym idzie straci główne źródło utrzymania i nie chce być pesymistą ale możemy spodziewać się szybkiego zakończenia nadawania.

 

Nie wiem ale chyba nasze Polskie społeczeństwo (ale nie tylko nasze) nie dorosło do dojrzałej muzyki która może ciężko wpada w ucho ale za to gości w nim przez lata. Co innego jak w przypadku popowego kiczu puszczanego na vivie, 4fun, vh1, mtv, itp., tam kawałki po 1-2 miesiącach wypadają z obiegu i są zastępowane jeszcze gorszym syfem.

 

Jeśli kanał zakończy nadawanie będzie to ogromna strata zarówno dla nas jak i dla dużej grupy ludzi z Europy. Przykro by było jakby kanał podzielił losy wspominanej już Vivy zwai.

 

Ale należy być dobrej myśli i może ludzie otrząsną się z tych przygłupawych migawek smsowych na ekranie i docenią prawdziwą muzykę którą oferuje rebel.tv!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby rebel:tv trafił do platform cyfrowych np. cyfrowego polsatu, to sytuacja wyglądała by zupełnie inaczej. Kanał podobno jest kanałem fta, ale nie każda platforma cyfrowa ma go na automatycznej liście. A poza tym to ludzie wolą oglądać Vivę czy 4 fun.tv, bo tam muzyczka lekka i przyjemna, topowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzę by wprowadzenie na listę podstawową CP wprowadziła by jakie kol wiek zmiany w oglądalności. Poza tym każdy myślący człowiek może wyszukać kanał ręcznie...

A to że ludzie lubią muzykę zwiewną, kiczowatą i bezsensowną w słowach to się zgadza. Ważne że wpada w ucho po pierwszym przesłuchaniu a potem już tylko się nudzi z kolejnym przesłuchaniem ale przecież jest już kolejny krótkotrwały hit dla mas.

 

Do muzyki trzeba dorosnąć i widać doskonale że nasze społeczeństwo na etapie muzyki jeszcze raczkuje w ochłapach kiczu ukrytym w różowym popie z gierkami smsowymi na ekranie. Szkoda słów i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Rebel:tv brakuje polskiej muzyki. Oczywiście, jest, ale chciałbym więcej. A najlepiej, gdyby powstał kiedyś kanał Polska Muzyka, tak jak mamy kanał Kino Polska. Podobno większość starych hitów w swoich archiwach ma TVP, która żąda za to niezłej kasy - a sama nie puszcza prawie nigdy, poza TVP Kultura. Jak pies ogrodnika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebel:tv ma za sobą zaledwie niecałe 5 miesięcy i na pewno do końca tego roku coś się jeszcze zmieni. Stale się coś zmienia, oczywiście na dobre, więc pisanie o ewentualnym zakończeniu nadawania jest wg mnie zbyt daleko wysuwającym się pesymistycznym przypuszczeniem. Czy polskie społeczeństwo lubi muzykę taką, jaka jest prezentowana na Rebel:tv, to już kwestia gustu. I tak samo jedne utwory mogą się nam podobać przez krótki okres, a inne po prostu zawsze. I nie jest to zależne tylko od gatunku muzyki...

A wracając do zmian - Rebel:tv (kilkanaście dni temu) został przeniesiony na liście EPG platformy cyfrowej n na wyższą pozycję - 79 (poprzednia - 154), zastępując nieobecny od ponad 2 miesięcy kanał Patio TV. Czyli jakby nie było jest coraz lepiej... :wink: Zostawmy kanałowi jeszcze trochę czasu, a na pewno się rozwinie. Ciągle się rozwija i nie raz pozytywnie mnie zaskoczył z premierami utworów rockowych i alternatywnych wykonawców (także tych polskich!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...