Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalna? Oficjalna wiadomość jest wtedy, gdy nadawca sam informuje o nadchodzących zmianach, czy przez swoją stronę internetową, czy na antenie telewizji, czy w jakichś ulotkach reklamowych, czy w komunikatach prasowych. Jest to niepotwierdzony przeciek, w którym może być trochę prawdy, tak poza tym nie żadne oficjalne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się Wam, że nie podejrzewałem 4FanTv ani RebelTv o szybkie przejście na 16:9. Jestem pod wrażeniem, nie dość, że fajna muzyka (to oczywiście kwestia gustu), to jeszcze idą z postępem technicznym. Gdyby tak podnieśli jeszcze bitrate byłoby git.

 

(edit: poprawiałem literówki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitrate to strasznie droga sprawa. Podejrzewam że kanał (Rebel:tv) musi najpierw na siebie trochę zarobić żeby mogli zainwestować w wyższą jakość. A jak wiemy na razie jest to testowe nadawanie i tym samym reklamodawcy nie są chętni do wchodzenia w taki interes :/

 

Co do dyskusji odnośnie terminu startu rebela i 4fun w 16:9 to potwierdzam i twardo będę się trzymał swoich informacji: rebel - ok czerwca (nic pewnego jeszcze) a 4fun na 99,9% 8 marca :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się obawiać, że 4FunTV jednak nie przejdzie na 16:9 ani 1, ani 8 marca, tylko o wiele później, tylko coraz to nowi ludzie będą sypali nieoficjalnymi informacjami, kiedy to 4FunTV przejdzie (15 marca, 24 marca itd.). Mam nadzieję, że przejdą, ale teraz mam tylko 90% pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i macie koniec okresu testowego, tak przez was wyczekiwanego :P. Mam nadzieję, że jednak ten 8 marca to pewna data na 16:9 w 4FunTV, a jeśli Rebel.tv już przy niektórych teledyskach jest 16:9, to myślę, że to dobrze rokuje na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyli testować :smile:

Bo nareszcie dostali koncesję!

satkurier.pl[/url]":1575vneu]Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) przyznała kanałowi muzycznemu rebel:tv koncesję (NR 432/2010-T), zezwalającą na rozpowszechnianie sygnału w systemie rozsiewczym satelitarnym. Rebel:tv to stacja muzyczna nadająca programy muzyczno-rozrywkowe. Przeważającym elementem są teledyski, zarówno zagranicznych jak i polskich artystów grających muzykę rockową. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...