Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż. Mnie też trochę zawiódł ten kanał..

No ale jak dla mnie to trochę się poprawili. Dziś np. widziałem teledysk Kukiza 'Całuj mnie'. Muzyka na tym kanale nie jest aż taka zła, no ale oprawa graficzna niezbyt przepadła mi do gustu. Cóż - 'testują' od 14 grudnia i czy widać poprawę? Mam nadzieję, że w 2010 roku poprawią się i im tego życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na transponderze 11,585V robi się luźniej, częstotliwość opuszcza kanał BFM TV, więc jest szansa, że nadawca polskiego kanału będzie mógł podkręcić bitrate :) Na razie Rebel:tv ciągle testuje, ramówka jeszcze nie wystartowała, emitowana jest tylko sama muzyka.

 

Drobna uwaga: @Piotrek52090 - przejrzałem Twoje posty i doszedłem do wniosku, że nie umiesz pisać. Jeśli nadal będziesz stosował pisownię "pokemońską", zostaniesz usunięty z tego Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suck My Duck nie wiem czy to pasmo ale co teledysk jest taki przerywnik- teraz to leci po prostu muzyka super alternatywna, również elektornika- gotan project, orbital, cafe del mar. Brzdąkania 4funtv czy vivy sie nie umywają do tego kanału- po prostu rewelka liczę że w przyszłości będzie wlasnie wiecej muzyki alternatywnej, elektroniki a mniej metalu/heavy metalu, chyba ze beda jakieś pasma to jestem za. A to ze kanał jest FTA dziękować :brawo: To jest prawdziwa muzyka nie jakieś gimnazjalne umcyk umcyk. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak:

Czekam, aż skończą testować i będzie normalna ramówka. Może wtedy będzie trochę lepiej, bo teraz nie za bardzo wiem, kiedy 'leci' jakiś fajny program ze znaną muzą. No ale wczoraj 'nastawiłem się' jakoś na muzykę. Przez jakąś godzinę 'latałem' po muzycznych kanałach i na Rebel:tv kilka razy trafiłem na niezłe teledyski.

Fajnie by było, żeby zrobili taki program z tylko polską muzyką, np. 'Polish Rock', czy może z hitami: 'Rock Hits', albo z klasyką: 'Great Rock Classic'. Ja byłbym z takiego rozwiązania zadowolony, no ale na razie poczekajmy na ramówkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Rap murzyński'? - Otóż. Są ludzie, którzy tolerują inne rodzaje muzyki. A 'rap murzyński'?! Jeżeli śpiewał człowiek o innym kolorze skóry, to od razu Murzyn, beznadzieja?! Nie należy oceniać książki po okładce. Skoro puścili taką piosenkę, to oznacza, że jednak ktoś jej słucha(ł). Weźmy np. 'Rivers of Babilon' - piosenka nawet fajna, ale mam jej nie słuchać, bo śpiewają ją Murzyni? Tak myśleć nie wolno. To, że o innym kolorze skóry, to nie oznacza, że głupi, czy nudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o inny rodzaj skóry tylko o rodzaj muzyki. Miała być stacja z muzyką rockową a nie hip hopla i inne bzdety, jakich pełno na Vivie i Mtv. Owszem każdy słucha tego co mu się podoba ale jak jest stacja o określonym profilu to powinni się tego trzymać. A do innych ras nic nie mam i nie chciałem nikogo obrażać. Źle odczytałeś moją wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać,że spodziewałem się więcej po tym kanale.Myślałem że będzie trzeci kanał do wyboru obok Vivy i 4fun.tv na którym będzie normalna muzyka.Jest jeszcze VH1,którego niestety nie mam.Rebel tv ma fatalną jakość obrazu.Dziwi fakt,że na starcie kanał robi krok w tył,jeśli chodzi o format.Nie ma nic ciekawego na tej stacji,jest taka nijaka,brakuje w niej życia. Mogliby zrobić playlistę i wybór teledysku przez sms, i tak cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...