Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie którzy to już przesadzają z tym narzekaniem na nowe programy ,bo ciągle im coś nie pasi tzn. to ze nie jest w 16/9 ,lub nie w dolby lub cos innego ,bądzcie zadowoleni ze program jest za free i wystartował

 

to jak ktoś da ci za darmo g#$%o i powie że to kiełbasa to bedziesz sie cieszył :? W dzisiejszych czasach ruszać z taką jakoscią i w 4/3 to wstyd.... a o czerni w tym kanale to mozna zapomnieć póki co... zamiast czarnego mamy szaaaaarość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak teledysk Pussy- Rammsteina jest cenzurowany, bo w scenkach pojawia się charakterystyczny jaśniejszy kolor. Swoją drogą szybko by nie podziałał jakby puszczał nieocenzurowane teledyski. Mnie jakość odpowiada, nie mam najlepszego telewizor więc 4:3 to dobra wiadomość dla mnie. Dźwięk też niczego sobie. :brawo: 4fun Media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek (14 grudnia 2009 roku) testową emisję rozpoczął nowy muzyczny kanał telewizyjny Rebel.TV. Stacja kierowana jest głównie do sympatyków muzyki rockowej. Dostępna jest w systemie odkodowanym na satelicie, wkrótce pojawi się w kablówkach.

Sygnał muzycznej telewizji Rebel.TV dostępny jest za pośrednictwem satelity Hot Bird 6 (13E). Stacja będzie nadawana 24 godziny na dobę, a jej sygnał nadawany jest w modelu biznesowym free to air (FTA). Wkrótce stacja pojawi się także w ofercie

dużych sieci kablowych - od stycznia 2010 roku stacja dostępna będzie w UPC Polska oraz Multimedia Polska, od lutego w sieciach

Aster i Vectra.

 

Przypomnijmy, że nowy kanał ma być alternatywą dla już istniejących stacji muzycznych. Głównym założeniem kanału jest prezentowanie muzyki, wideoklipów, programów, których ze względu na ich formatowanie nie można zobaczyć w innych telewizjach o profilu muzycznym obecnych na rynku

polskim.

 

Zawartość programową stanowić będą w głównej mierze wideoklipy o profilu rockowym. Stacja będzie prezentowała szeroko rozumianego rocka ze wszystkimi jego odmianami. Wśród propozycji Rebel.tv znajdą się również ekskluzywne wywiady z największymi gwiazdami rocka - "Rockfiler", najnowsze informacje

- "Hard News", muzyka na każdą dobrą imprezę

- "Rock DJs" oraz codzienna poranna dawka energetycznej muzyki ("Morning Shot"). Planowane są weekendy specjalne z bezpośrednim udziałem widzów - "Star Wars". Nie zabraknie również relacji z koncertów oraz wydarzeń rockowych. Już w styczniu w Rebel.tv będzie można zobaczyć programy z Maćkiem Maleńczukiem, Kazikiem, czy zespołem Behemoth.

Źródło: Media2.pl

 

Już sobie wyszukałem w dekoderze MINI. :) Kanał ogólnie fajny, tylko lekko z jakością problemy mają... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniaj książki po okładce' czy jakoś tak, jednak zaryzykuje, na razie po godzinie oglądania wymiękam. Koszmarna jakość, głównie 4:3 i już się odechciewa. U dziadka na tv 4:3 było widać że jest słabo więc coś jednak jest nie tak... Spodziewałem się rocka, mam ... nie skomentuję. Czasem zerknę żeby zobaczyć czy się rozwijają, ale jednak pozostanę przy Scuzzie lub nawet MTV Two, które pomimo spadania powoli na dno trzyma na tę chwilę wyższy poziom niż Rebel. Napiszę nową ocenę po jakimś tygodniu, ale wątpie żeby w kwestii technicznej coś się zmieniło.. niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cytujesz to cytuj całość, a nie wybierasz sobie słowa:

Nie oceniaj książki po okładce' czy jakoś tak, jednak zaryzykuje

 

Ja tylko podtrzymuję swoje zdanie - muzyka nie dla mnie. Czasem jakiś fajniejszy song pójdzie, ale jedna piosenka na godzinę mnie jakoś do kanału nie przyciąga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Co do kanału:

:arrow: Czekam na lepszą jakość, bo o tej już nie wspomnę..

:arrow: Czekam na EPG, ale to raczej nie ich wina, że go jeszcze nie ma, bo to dopiero testy

 

Będę jednak wobec nich wyrozumiały i cierpliwy, bo to dopiero testy i nie ukrywam, że chciałbym, żeby w następnych dniach mieli trochę wyższy poziom i tego im serdecznie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale by było fajnie, żeby wprowadzili 16/9 i lepszą jakość.. Ale znając Polskę... :twisted:

Oby nasze modlitwy zostały jednak wysłuchane ! Ameno ! zm1i4h.gif:D

 

 

A tak na serio - @SiGi dobrze pisze, to jest przecież jeszcze tylko test kanału ! Tu mogą jeszcze wszystko zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że teraz ja się wypowiem. :mrgreen: Pierwsze wrażenie, po obejrzeniu jednego clipu - jakość taka sobie i niestety póki co w 4:3. Zdziwiły mnie przede wszystkim niewielkie rozmiary loga kanału i znaczka ograniczenia wiekowego. I poza tym obrazu nie śmiecą żadne wyskakujące okienka z reklamami czy grami sms'owymi i wierzę, że taki stan się nie zmieni. Muzyka nawet nawet, zależy od gustów. Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale prawie co drugi, trzeci teledysk to teledysk polskiego wykonawcy, co mnie bardzo cieszy. Często zdarzają się powtórki, ale przecież to dopiero początki i na dodatek faza testowa. Programy jak na razie nie różnią się zbytnio tematyką prezentowanej muzyki. W tej chwili jestem na etapie oglądania drugiego programu, który zdążyłem obejrzeć (nie pamiętam nazwy), ale wiem, że poprzedni nazywał się "NO MORE PLASTIC" (niezła nazwa 8) ). Chyba przeznaczę dzisiejszy wieczór na zapoznanie się bliżej z ramówką kanału, bo zapowiada się ciekawie. I nie mogę się doczekać programu "ROCK DJ"! :mrgreen:

 

A co do grafiki, taka jakiej się spodziewałem, czyli żadna rewelacja (jak na razie). Pasek z nazwą artysty i piosenki dość oryginalny i zarazem prosty. I to chyba będzie na tyle, bo za dużo elementów graficznych nie można dostrzec, reklam póki co nie ma, a teledyski rzadko kiedy przerywane są czołówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy będzie program na który ja najbardziej czekam czyli Rockowanie?

 

Co do muzyki, jest bardzo dobrze, są i starsze teledyski, ale są też nowsze, ogółem każdy fan rocka (i nie tylko) znajdzie coś dla siebie. Jakość mi nie przeszkadza, a jak na FTA to i tak bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki jesteś! :lol:

Co do muzyki, jest bardzo dobrze, są i starsze teledyski, ale są też nowsze, ogółem każdy fan rocka (i nie tylko) znajdzie coś dla siebie. Jakość mi nie przeszkadza, a jak na FTA to i tak bardzo dobrze

Dokładnie, od kiedy oglądam zaczęło się od starszych klipów, a później były emitowane nowsze i tak na przemian, polscy i zagraniczni wykonawcy. Przed momentem leciał najnowszy teledysk Hey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...