Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zrobiono drobną korektę, a mianowicie powiększono czcionkę napisów z aktualnie emitowanym programem. Obecnie napis jest bardziej czytelny, rozmiarów mniej więcej takich samych jak napis "rebel:tv" pod logiem. Jednak napisy są nadal mniejsze od tych z kanału Viva Polska, czyli zmiany wyszły na dobre.

 

Jeszcze tylko (wspominana już wcześniej) zmiana formatu obrazu z obecnego 4:3 na 16:9, no i oczywiście koncesja i można usunąć napis "test" spod loga. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No starają się, starają - to trzeba im przyznać. :brawo: Ostatnio coraz częściej zerkam na ten kanał. Jest tam już coraz więcej fajnych piosenek. :)

Ja czekam na koncesję dla rebel:tv, i już pełne ukształtowanie ramówki. ;) Tak jak napisałeś - 16/9 też by się przydało. :smile:

Ale i tak dla nich + za starania, bo widać, że chcą to zrobić jak najlepiej. Czasem mam nawet wrażenie, że czytają to forum, gdyż na napisy w belce, czy małe napisy informujące o programie już tu trochę narzekaliśmy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu już ich wychwalam, że korekta napisów z aktualnie nadawanym programem wyszła na dobre, a oni w ogóle przestali pokazywać te napisy. :P

Tak przynajmniej jest w chwili obecnej, ale myślę, że powrócą do tego pomysłu niebawem, gdy jeszcze lepiej dopracują to, co według mnie można by już zostawić w spokoju, a zająć się choćby poprawieniem napisów z belki z nazwą wykonawcy i tytułu danego utworu, gdyż trzeba się czasami domyślać o jaką literę chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tutaj wychwalamy ze stacja sie rozwija i robi postępy a tymczasem Cyfrowy Polsat nie dodaje tego kanalu do swojej listy kanalow,niby FTA i mozna sobie wyszukac ale przeciez zeby ułatwić życie swoim abonentom to przecież mogliby dodać ten kanal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano Rebel:tv chyba miał jakieś problemy z nadawaniem, bo najpierw (ok godz. 9.00) przez długi czas utrzymywał się kadr z jakiegoś teledysku. Z braku napisu z tytułem programu i z tzw. "czerwonego kółka", który również na tym kadrze się znajdował można by przypuszczać, że w takim stanie nadawano już od późnych godzin nocnych, bo wczoraj (ok. godz. 23.00) jeszcze wszystko było w porządku. To jeszcze nic, najbardziej zaskoczyły mnie pasy testowe, które pojawiły się mniej więcej około godz. 9.30. Chwilę później wszystko wróciło do normy i rozpoczęto nadawanie programu "Morning shot".

 

I jeszcze jedna kwestia (mniej ważna), wiele programów emitowanych na Rebel:tv nie zgadza się z porą emisji według programu TV ze strony internetowej Cyfrowego Polsatu, np. teraz emitowany jest program "Rockfiler", a powinien być to program "All time killers". Wczoraj wieczorem od godz. 22.00 znowu mieliśmy do czynienia z programem "Rock DJ", o którym program TV Cyfrowego Polsatu również nie informował.

 

To chyba będzie wszystko z takich drobnych niespodzianek, jakie serwuje nam emisja (testowa!) nowego kanału Rebel:tv... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, że wkrótce skończy się okres testowy i ruszą z normalną emisją. Wtedy takie rzeczy nie powinny już się zdarzać. Może będzie to 1 marca, kiedy to 4Fun.tv przechodzi na 16:9 i wtedy oni też mogli by zmienić format nadawania.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to żeby nie było tak cudownie to powiem (a raczej napiszę :D ), że już nieco ponad tydzień Rebel:tv emituje reklamy, a raczej reklamę, bo póki co jest to jedna reklama - zapowiedź koncertu ACDC. Czołówkę pasma reklamowego już mają, zatem tylko czekać, aż co drugi/trzeci teledysk pokazywane będą reklamy... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to dla mnie aż takiego szału nie ma. Może jest, ale dla osób, którzy stawiają rock na pierwszym miejscu.

Ja czasem oglądam ten kanał, trafiam czasami na dobry teledysk i powiem tak: ogólnie nie jest źle. Czekam tylko, aż skończą testować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, ale ja chciałbym mieć już ukształtowaną ramówkę, tak jak na Vivie czy 4fun.TV. :]

Według mnie to ramówka Rebel:tv już jest ukształtowana i raczej nie wiele się zmieni po usunięciu znaczka "test" spod loga.

Koniec testów-stabilna jakość. [...]

Na moje oko to jakość i tak jest już możliwie stabilna, jak na warunki, w których nadaje Rebel:tv. Jedyne czego oczekuję wobec jakości i obrazu to przejście na 16:9, ale wierząc zapowiedziom stanie się to całkiem niedługo, bo już za niecały tydzień (1 marca br.).

 

A wracając do reklam na Rebel:tv:

mediafm.net[/url]":woi9i0p5]Od marca br. kanał muzyczny dla młodzieży Rebel.tv rozpoczyna sprzedaż czasu reklamowego. Stacja będzie dostępna w ofercie domu sprzedaży At Media w sprzedaży cennikowej, pakietach spotów oraz pakietach gwarantowanej widowni. [...]

 

I jeszcze coś z tego samego źródła:

mediafm.net[/url]":woi9i0p5][...] Już wkrótce w ramówce pojawią się dwie nowe pozycje. Pierwsza to codzienny program newsowy, druga, weekendowy program z udziałem widzów. [...]

Ten pierwszy to zapewne wspominany już przeze mnie wcześniej "Hard News":

hardnews1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że z czegoś żyć muszą to doskonale wiem i nic nie mam przeciwko reklamom, które i tak pojawią się na antenie Rebel:tv - nie ma innego wyjścia. Post nie miał na celu wymagać czegoś od stacji, ale "sięgnąć po rozum" dla co niektórych, którzy z wielką niecierpliwością oczekują wspomnianego momentu, choć nie będzie on żadnym przełomem w dobrą stronę Rebel:tv, a wręcz przeciwnie. Lepiej się cieszyć z tego, co się jeszcze ma niż wybiegać w niepewną przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...