Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dnia wczorajszego, od około godziny 23.00 na Rebel:tv w lewym górnym rogu (obok oznaczenia wiekowego programu) pojawiły się niewielkich rozmiarów napisy z nazwą programów (takie jak m.in. na Viva Polska). Literki programów co prawda są małe i czasami trudno je rozczytać, ale chociaż nie wadzą podczas oglądania (w przeciwieństwie do co niektórych z kanału Viva Polska). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w nieodległym czasie... :P A przynajmniej szybciej niż Patio TV, bo po pierwsze Rebel:tv ma jasno określoną ramówkę, a po drugie zdaje się, że niegdyś Cyfrowy Polsat reklamował się z 4fun.tv, siostrzanym kanałem Rebel:tv, więc może i tym razem zawiążą pewnego rodzaju wspólną akcje promocyjną.

 

Po obejrzeniu ramówki Rebel:tv ze strony http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/rebel.tv/ można śmiało stwierdzić, że wielu różnorodnych programów ten kanał serwować nam nie będzie, a przynajmniej w przeciągu najbliższego tygodnia (czyli do końca stycznia). Jednak nie jest tak źle, jakby mogło się to wydawać, bo co najważniejsze - wciąż nie ma żadnych programów sms-owych! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buroczek - Podaj najpierw model swojego dekodera, a najlepiej, to poszukaj wątku o swoim dekoderze TU . Tam znajdziesz jak wyszukać kanał. Jeśli już będziesz wiedział jak, to wpiszesz takie parametry:

Częstotliwość: 11585.00

Polaryzacja: V

SR: 27500

FEC: 3/4

 

--------------------------

 

Kanał ostatnio powiększył belki z nazwami teledysków. Jest to dla niego duży +. Narzekaliśmy, że ciężko jest się w nich rozczytać, a teraz jest bardzo łatwo.

Co do nazw programów w lewym górnym rogu, to według mnie są za małe. Oczywiście idzie się rozczytać, ale mogliby to zmienić.

Dziś bardzo mnie coś ucieszyło. Otóż w paśmie 'morning shot' leciały 2 polskie teledyski pod rząd. Coraz częściej możemy spotykać na tym kanale polski rock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może ramówkę Rebel:tv prezentowaną jeszcze przed startem kanału? Zostały wymienione tam takie programy: "Poranny klin", "Rock me baby", "Twisted hits", "Rockowanie", "Darkroom" i "Rock DJ" (więcej). Porównując z obecną ramówką kanału jedynie program "Darkroom" pozostał z pierwotnego planu, ale nawet oprawa graficzna tego programu uległa zmianie.

Wersja pierwotna: darkroomx.th.jpg

Wersja obecna: darkroom2.th.jpg

 

A poniżej inne obecnie znajdujące się w ramówce programy Rebel:tv:

- "Morning shot": morningshot2.th.jpg

- "Heavy load": heavyload2.th.jpg

- "Rockfiler": rockfiler2.th.jpg

 

I coś, czego jeszcze nie było:

- "Hard news": hardnews1.th.jpg

 

Więcej etykiet oraz animacje tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tvpolsat.info[/url]":1z754paa]Rebel:tv, niekodowana telewizja muzyczna z portfolio grupy 4fun Media, adresowana głównie do miłośników szeroko rozumianej muzyki rockowej, nie znajdzie się na razie na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Przypomnijmy, że stacja nadaje testowo od końca minionego roku.

 

– Jeżeli chodzi o kanał Rebel:tv, to na chwilę obecną nie planujemy jego dołączenia do listy kanałów, ale jako kanał FTA w każdej chwili można go wyszukać samodzielnie – tłumaczy nam Olga Zomer, rzecznik prasowy platformy. [...]

Ciekawe jak długo potrwa ta "chwila obecna"... Oby jak najkrócej, bo kanał wart jest choć 5 minut uwagi ze strony każdego, także niedoinformowanych/ niezainteresowanych abonentów Cyfrowego Polsatu. Z drugiej strony mam nadzieję, że właściciel słonecznej platformy nie zrezygnował już całkowicie z dołączania kanałów (nawet tych FTA), które mogłyby stanowić konkurencję dla kanałów tematycznych Polsatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszystko rozchodzi się o kasę. Dopóki Rebel nie zapłaci to się na liście nie znajdzie. Cyfrowy Polsat jest największą siłą na rynku platform i może sobie na to pozwolić.

To, że CP jest siłą na rynku nie oznacza, że to 4fun Media ma płacić CP za umieszczenie Rebel TV na glównej liście kanałów CP. To raczej CP powinien zapłacić 4 fun Media za to, że Rebel TV będzie na liście, a CP bedzie mógł się chwalić tym kanałem na swojej liście kanałów - kiedyś to było praktykowane i często chwalili się, że taki i taki kanał jest na tej pozycji w dekoderach CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku, to Rebel:tv miałby większe korzyści z obecności na liście CP, ponieważ każdy posiadacz dekodera CP może go samodzielnie wyszukać, jednak nie wszyscy wiedzą o jego istnieniu. Gdyby pojawił się na liście CP, to wtedy zyskałby dodatkową reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że CP jest siłą na rynku nie oznacza, że to 4fun Media ma płacić CP za umieszczenie Rebel TV na glównej liście kanałów CP. To raczej CP powinien zapłacić 4 fun Media za to, że Rebel TV będzie na liście, a CP bedzie mógł się chwalić tym kanałem na swojej liście kanałów - kiedyś to było praktykowane i często chwalili się, że taki i taki kanał jest na tej pozycji w dekoderach CP.

 

w anglii placenie przez nadawcow jest czyms zupelnie normalnym. Placa Sky za to, ze ten umiesci ich wysoko na liscie kanalow i dodatkowo placa za to, ze umiesci opis programu w epg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglia (Wielka Brytania) i Polska to dwa różne kraje, także w sferze platform satelitarnych. W Polsce mamy dużą konkurencję, a w Wielkiej Brytanii dominująca jest jedna platforma - Sky Digital. W Polsce co prawda najwięcej abonentów ma Cyfrowy Polsat, ale mamy jeszcze Cyfrę+, n, TnK, które już dołączyły Rebel:tv do swoich list, bez problemów i opłat. Czyli do Rebel:tv ma już dostęp (bez ręcznego wyszukiwania, łącznie z kablówkami) ponad 3 mln abonentów polskich platform. Gdyby Rebel:tv znalazł się na liście kanałów Cyfrowego Polsatu co prawda podwoiłby potencjalną widownię, ale obędzie się bez tego.

 

A wracając do Rebel:tv, a głównie do oferty programowej kanału, rzuciła mi się w oczy następująca rzecz: mimo że w programie Rebel:tv powinien być emitowany teraz program "No more plastic" i co prawda czołówka pokazywana co jakiś czas także pochodzi z tego programu, ale od godziny 22.00 cały czas widnieje pasek z nazwą programu "Rock DJ" i muzyka też jest taka jakby zgodna z tytułem programu (tzn. muzyka rockowa remiksowana przez DJ-ów). Czyli wychodzi na to, że mamy nieoficjalną premierę kolejnego programu z ramówki Rebel:tv - "Rock DJ".

 

Zastanawiające jest to, dlaczego nie pokazano czołówki odpowiedniej do "Rock DJ"... :roll: Cały czas emisja Rebel:tv to emisja testowa i jestem w stanie to zrozumieć, a także inne niedopracowania tego typu, ale czy czasem nie zrezygnowano znowu z oprawy graficznej prezentowanej przez firmę PrOgram na rzecz innej wersji, tak jak w przypadku programu "Darkroom", o czym z resztą już wspominałem we wcześniejszym poście (patrz 9 postów wyżej).

"Rock DJ" według firmy PrOgram: rockdj.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...