Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Edytuje bo mam Informacje Rebel Tv Ruszył !!!! Bodajże o 11 :brawo:

Przed chwilą leciało U2 , a w prawym rogu pisze tam gdzie logo Rebel Tv (Test)

Przed Chwilą teraz leciał Ramstein - Pussy no i mnie zdziwiło to bo puścili tzw Zakazany Teledysk :? w którym widać sceny erotyczne ... a przecież dopiero 11 :P a nie 23 :P ale się nie czepiam ... :brawo:

Była niby cenzurka lekko przymglone ale widać i tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest :P Jest to kanał FTA, więc nawet posiadacze tanich pseudoodbiorników satelitarnych mogą oglądać ten kanał. Chyba nie problem go dodac do listy :>

 

 

Zawartość merytoryczna w sam raz dla mnie w tym rebelianckim kanale..... no tylko czemu Rebel TV.... jaka rebelia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nie zdecydowano się na format 16/9 - mamy prawie 2010 rok, a większość teledysków puszczają w letterboxie. Pewnie będą się tłumaczyć, że mają też duży zapas starych klipów. Ale ja nie rozumiem dlaczego żadna stacja nie zdecyduje się na emisję teledysków, tak jak reklam np. w TVN24 - z każdym klipem oddzielne WSS on/off. Dzięki temu nie byłoby żadnego problemu z narzekaniami, że nadają w takim albo takim formacie. Wszystko zależałoby od materiału źródłowego. A że logo by sobie trochę poskakało - co z tego? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro już wystartował, to mógłby chyba wyznaczyć jakiś nowy poziom albo chociaż spróbować przegonić konkurencję? Na razie przypomina mi to jakością Iran Music. A badziewia nikt oglądać nie będzie, nawet jakby leciały tam premierowe filmy z USA. W takiej jakości to można sobie oglądać teledyski w internecie. Póki co dalej zostaję przy kanale Scuzz - lepszym jakościowo (dźwięk, obraz) i tematycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji technicznych: Jeśli ktoś z abonentów nie może znaleźć tej stacji, to warto przejrzeć swoją listę pod kątem szukania kanału o nazwie LIVE CASIONO ;)

PS: Nazwa wątku odświeżona ;)

 

Co do samego kanału. O której tak dokładnie wystartował? O 10:00 widziałem jeszcze planszę kontrolną. Widocznie musieli ruszyć max kilkanaście minut później... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy po starcie kanału:

 

- słaba jakość kanału,

- muzyka rzeczywiście na pograniczu rocka i taka, której w innych tv nie raczymy obejrzeć, czyli tak jak zapowiadali, choć teraz leci akurat Myslovitz i nie widzę w tej piosence nic wspólnego z rockiem :lol:

- brak EPG

 

A co będzie dalej? Wyjdzie w praniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...