Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego, co udało mi się zauważyć to teledysk zatrzymuje się na chwilę (muzyka dalej gra), a następnie obraz przyspiesza tempa i wszystko powraca do normalnego stanu. A jeśli chodzi o brak synchronizacji obrazu i dźwięku - wydaje mi się, że tyczy się to tylko niektórych, zawsze tych samych teledysków, np. nigdy nie widziałem na Rebel:tv teledysku Ani Dąbrowskiej - "Bang bang" w poprawnej formie. Zazwyczaj dźwięk jest opóźniony względem obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne, że nie mają klipów w formie nieskompresowanej, tylko kompresowanej, w dodatku jakimiś dziwnymi, egzotycznymi kodekami (które to niby pozwalają zaoszczędzić te kilka megabajtów), a później przy kompresji tego wszystkiego do MPEG-2, wszystko im się rozwala, tzn. rozjeżdża dźwięk z obrazem. Jedyne co mi w takiej sytuacji przychodzi do głowy to przepuszczenie wszystkiego przez przetwornik cyfrowo-analogowy, a następnie analogowo-cyfrowy, co pozwoli na zlikwidowanie wszystkich kodeków z sygnału i "czystą" formę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Do tej pory znalazłem 2 usterki na tym kanale: pierwsza - obraz na teledysku się zatrzymuje, muzyka gra, a później obraz przyśpiesza i powraca do normalności - usterka opisywana w poprzednich postach, a druga - błędne oznaczenia wiekowe, o godz. 16:30 było oznaczenie 16, kiedyś też przyuważyłem, że o godz. 18:00 było czerwone kółko :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ten kanał jest już chyba z pół roku........... a nadal stoi w miejscu. Nic w nim ciekawego nie ma. Chaos totalny , usterki , albo zmienią formułę kanału ( BO GDZIE JEMU DO VIVA 2 ??) Albo 4 fan zmieni go coś w stylu retro pogrupowanie np muzyka z pasmem z lat 70'80' 90' 00' itp...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kanał ogląda raz na pół roku to może i można mieć odczucie, że kanał "nadal stoi w miejscu" i "nic w nim ciekawego nie ma", zatem warto najpierw lepiej przyjrzeć się kanałowi a nie od razu krytykować. :wink: Na usterki da radę przymknąć oko i poczekać w spokoju do ich naprawy (przynajmniej ja tak potrafię). Zmiana formuły kanału (cokolwiek by przez to rozumiał) nie jest według mnie potrzebna, tak samo jak zmiana w "coś w stylu retro". Jest coś dla lubiących świeżą muzykę alternatywną i rockową oraz coś dla tych drugich. Ale przede wszystkim należy udostępnić kanał szerszej rzeszy widzów, aby i oni mogli ten kanał ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że oglądam kanał raz na pół roku tylko że

ten kanał jest już chyba z pół roku........... a nadal stoi w miejscu.
Więc kolega post wyżej niech czyta uważniej :)

 

Próbowałem oglądać tą stacje ale panuje tam za duży chaos... racja są czasem fajne kawałki ale brak tam jakiegokolwiek ładu , składu..... Jedynym plusem tej stacji to Jingle reklamowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem uważnie, a to spostrzeżenie (być może mylne) nasunęło mi się samo, bo tak zazwyczaj jest, że albo czemuś się bardziej nie przyjrzymy albo coś po prostu nam nie pasuje (w tym przypadku muzyka). Tutaj mamy do czynienia jak nie z obydwoma przypadkami, to już na pewno z tym drugim... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

co do formułu tego kanłu, to dodam tylko, że rzeczywiście nic ciekawego tam nie ma. kanał ponoć od czerwca miał nadawać w formacie 16:9, a tu do tego daleko a i z obrazem jest problem, bo to dźwięk szybciej idzie od obrazu, albo na odwrót, jednym słowem czasem mocno mnie ten kanał irytuje. Muszą coś z nim zrobić, bo lipa będzie i tyle. Co do oglądalności w Polsce, to kiedys czytałem, że jest nie zmieżalna, czyli bardzo nikła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzisiaj poświęciłem trochę czasu na oglądnięcie tego kanału i muszę powiedzieć, że ta usterka się pojawia nie na wszystkich teledyskach. Ja akurat 7 teledysków oglądnąłem z czego 4 były z tą usterką, a drugie 3 bez usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie jest dobrze z Rebel:tv... Jak nie mogli tak i do dnia dzisiejszego nie mogą uporać się lub może nawet nie wiedzą (nie chcą wiedzieć?) o usterce tak często omawianej już w tym wątku. Na dodatek od dobrych kilkunastu dni nie działa strona internetowa http://www.rebel-tv.pl... Żeby tego było mało jeszcze oglądalność im spada... Według Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl w czerwcu 2010 r. oglądalność Rebel:tv spadła o 230 widzów, podczas gdy większość kanałów muzycznych zanotowała wzrost. Widownia w grupie 4+ - 266, widownia w grupie 16-49 - 203. Te liczby po prostu śmieszą... :P

 

Koniecznie 4fun Media musi powiększyć dostępność Rebel:tv. Lekarstwem z pewnością byłoby samo tylko pojawienie się stacji na liście EPG Cyfrowego Polsatu, np. na pustej pozycji 127. Oby tylko Cyfrowy Polsat nie potraktował Rebel:tv tak jak Patio TV, czyli nie dołączy kanału do listy EPG, oczekując aż kanał się "wykruszy" i tak wielce dla nich trudna decyzja nie będzie musiała zapaść. Myślę, że jesienią br. poznamy plany na temat dalszej przyszłości kanału - być albo nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No w CP mogliby go w końcu dodać na listę EPG. Temu kanałowi spada oglądalność, a grudniu już spółka 4fun.tv chce stworzyć kolejny kanał, tym razem z tematyką dance. Ciekawią mnie wyniki oglądalności tego miesiąca- pewnie będzie jeszcze mniej widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby chcieli stworzyć ten kanał z muzyką dance, ale tak ogłaszali w styczniu br., kiedy jeszcze Rebel:tv rozwijał się według mnie prawidłowo. Poza tym owe zamierzenia spółki 4fun Media (a nie spółki 4fun.tv) ujawniono jeszcze przed oficjalną informacją ze strony Cyfrowego Polsatu: "Jeżeli chodzi o kanał Rebel:tv, to na chwilę obecną nie planujemy jego dołączenia do listy kanałów, ale jako kanał FTA w każdej chwili można go wyszukać samodzielnie – tłumaczy Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu." (źródło: tvpolsat.info) Chyba najpierw postanowili zabrać się za istniejące dwa kanały, a start tego trzeciego zapewne zostawią na później (o ile w ogóle jeszcze do niego powrócą). Póki co nie starają się o koncesję, więc można o tym planie na razie zapomnieć.

 

A wracając do głównego wątku - przyszedł mi na myśl plan spółki 4fun Media, według którego w tym roku obydwa kanały (4fun.tv i Rebel:tv) uruchomią przekaz na żywo w internecie. Może więc dlatego od dłuższego czasu nie działa strona internetowa Rebel:tv (przynajmniej jest to jakaś pocieszająca myśl :wink: ).

 

EDIT (12:25; 10.08.2010): Strona internetowa działa już poprawnie, bez żadnych zmian w jej formule (bez emisji na żywo w internecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nadal nie jest dobrze z rebel tv. Oglądalność nie podskoczyła, a nawet spadała z 496 do 271. Link : http://media2.pl/badania/67267-latem-ro ... znych.html Ponadto jeszcze nie uporano się z problemem zacinania się obrazu. W tej stacji nic się nie dzieje od momentu dodania kreskówek pt "Agent tomek". To bardzo smutne :( . Bardzo dopinguję tej stacji a tu taki klops. Na szczęście muzyka jest dość różnorodna, choć można trafić na utwory które powtarzają się w ciągu godziny, dwóch. Mam nadzieję że coś wreszcie zacznie się dziać na tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Ponadto jeszcze nie uporano się z problemem zacinania się obrazu. [...]

Też mi się to nie podoba, tym bardziej, że problem utrzymuje się od wielu tygodni (już nawet miesięcy), a oni dalej nic nie poprawili. Nie mogą się z tym uporać czy po prosty nawet nie próbują? Ktoś zna chociaż przyczyny tego nieszczęsnego zacinania się obrazu i dźwięku?

 

[...] W tej stacji nic się nie dzieje od momentu dodania kreskówek pt "Agent tomek". To bardzo smutne :( . [...]

W sezonie ogórkowym to normalne, że nie ma żadnych nowości programowych. Nie ma się co smucić, przyjdzie wrzesień, a z nim na pewno pojawią się nowe programy i nowe "odcinki" programów już istniejących, np. Rockfiler :wink: (przynajmniej taką mam nadzieję).

 

do tego stacja jest nadal dostepna tylko w nielicznych kablowkach ,brak w takich duzych sieciach jak UPC czy Vectra,jak tak dalej bedzie to daleko nie zajda.

To już nie zależy wyłącznie od Rebel:tv, ale przede wszystkim od operatorów.

 

Jak nic się nie zacznie dziać na tym kanale, to skończy tak jak Patio TV. [...]

Mało oryginalna ta twoja wypowiedź... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się to nie podoba, tym bardziej, że problem utrzymuje się od wielu tygodni (już nawet miesięcy)

 

Mi również się nie podoba. Tak dokładnie to od 27 maja występuje ten problem.

 

W sezonie ogórkowym to normalne, że nie ma żadnych nowości programowych. Nie ma się co smucić, przyjdzie wrzesień, a z nim na pewno pojawią się nowe programy [...].

 

Z tego co wiem jedyne co ma się pojawić od września to pasmo erotyczne dla dorosłych https://satkurier.pl/news/52041/4fun-media-z-nowym-kanalem-muzycznym.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich nie rozumiem. Po co pasmo erotyczne? Rozumiem , że chcą zarobić, ale z taką oglądalnością to im się nie uda. Również uważam że powinno być więcej programów z prezenterami, jakieś notowania, relacje z koncertów. Oby coś nowego się pojawiło jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale moje słowa już gdzieś w kwietniu mówiące że ta stacja daleko z taką formułą nie zajdzie................................. I tak jest.

Jeśli od września nic się nie zmieni jakościowo to STAWIAM TAKĄ PROGNOZĘ że 4 Fan za Rebel Tv wprowadzi kanał z dance.

 

Mają bogate archiwum 80' lata 90 , 00' lata coś takiego miało by siłę przebicia bo brakuje stacji muzycznej nie z "TIP TOP"owa muzyką

 

Ale 4 fan robi dale swoje...czyli w sumie nic :( Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...