Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No z całym szacunkiem, ale akurat Dąbrowskiej daleko do tych wszystkich komercyjnych szmat, które puszczają eski i vivy... Może nie jest to muzyka rockowa, ale na pewno też nie popowy [beep].

 

Nie pisałem, że jest to popowa papka jednak ani Ania ani Grzegorz Turnau nie pasują do stacji o takim profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, biorąc pod uwagę ten cytat "Prezentujemy muzykę, wideoklipy i programy, których ze świecą szukać u konkurencyjnych stacji" to i hip-hop i wiele innych rzeczy do tej stacji zaczyna pasować. Nie zmienia to jednak faktu, że taki profil stacji mnie coraz mniej odpowiada, i ciągle czekam na swoją wymarzoną stację muzyczną, czyli taką z muzyką lat 60-90, taka muzyka mi najbardziej pasuje a Rebel niestety nigdy moich muzycznych oczekiwań pod tym względem nie spełni... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne wpadki zdarzają się wszędzie, mnie osobiście akurat piosenka Ani Dąbrowskiej bang bang podoba się, co nie zmienia faktu, że chciałbym aby na Rebel leciała tylko muzyka rockowa i cięższa ale pewno w tym kraju nigdy takiej stacji nie będzie. Zatem jak mówi przysłowie jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięższą masz na MTV Rocks, który według mnie jest beznadziejny.

Oby Rebel nigdy nie stał się takim kanałem. Wszystko co jest cięższe od zespołów typu Iron Maiden czy Metallica (które bardzo lubię) to już dla mnie hałas a nie muzyka ;)

Cóż o gustach się nie dyskutuje ale kanałów z papką dance-popowo-hiphopowa to jest troche za dużo. Nie wiem jaki jest Mtvrock poniewaz musiałbym zainwestowac w konwerter na Astre i abonament na pakiet MTV, byłoby to opłacalne jeżeli bym wiedział, że leci tam muza, której chciałbym posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
rebel-tv.pl[/url]":1f5ggwym]W Boże Narodzenie 25 grudnia o godz. 18:00 Łukasz Napora, nasz czołowy prezenter, przedstawi specjalne wydanie Nu Shouts, listy którą subiektywnie tworzą redakcja rebel.tv oraz widzowie głosujący na Facebooku

 

W święta w stacji rebel.tv pełno śniegu, mikołajów i…. oczywiście pełno alternatywnej dobrej muzy!!! W Boże Narodzenie 25 grudnia o godz. 18:00 Łukasz Napora, nasz czołowy prezenter, przedstawi specjalne wydanie Nu Shouts, listy którą subiektywnie tworzą redakcja rebel.tv oraz widzowie głosujący na Facebooku. Będzie nowa, świąteczna oprawa, życzenia dla widzów oraz oczywiście pełno świątecznych kawałków…. z charakterrrkiem! W Wigilijny weekend na antenie rebel.tv specjalny prezent pod choinkę. Stacja zaserwuje 6 godzin muzyki z 6 ulubionymi artystami rebel.tv! Rebelowe Monografie 25 i 26 grudnia w godz. 12.00-13.00, 17.00-18.00, i 20.00-21.00.

Rebel:tv również przygotował prezent dla widzów na święta - szczególnie wypasiony prezent to chyba te 6 godzin monografii - czegoś takiego jeszcze nie było, a może być bardzo ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest takie trochę czepianie się, ale kto w Święta ogląda takie kanały? Święta, podczas których są przeważnie mniejsze lub większe rodzinne zjazdy i jakoś nie potrafię sobie wyobrazić że wszyscy siedzą i oglądają wtedy Rebel TV :D

Nie chodzi o całe rodziny, ale o jednostki, którym to całe spędzanie czasu z rodziną przy stole na nudnych pogawędkach i obżarstwie po prostu zbrzydło. Ogólnie rzecz biorąc wielu ludzi nie lubi świąt lub też po pewnym czasie ma po prostu dość tej świątecznej wrzawy - Rebel:tv jak zwykle jest dobrą odskocznią. Monografie okazały się strzałem w dziesiątkę i aż się prosi o więcej. I otóż znowu Rebel:tv szykuje coś specjalnego, teraz czas na Sylwestra i Nowy Rok:

rebel-tv.pl[/url]":3k310b7x]Wszyscy spragnieni fantastycznej sylwestrowej zabawy w dobrym stylu powinni włączyć rebel:tv już o godzinie 19.00

sylwestrowej nocy będzie można przypomnieć sobie jaka muza towarzyszyła podczas spotkań, imprez czy nasiadówek w 2010 r. TOP 50 w noworoczną sobotę od 15.00 do 20.00, powtórka w niedzielę od 10.00 do 15.00.

Ciekaw jestem co z tego sylwestrowego robienia hałasu wyjdzie i czekam z niecierpliwością na TOP 50...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to do mnie pytanie to niestety was zawiodę, bo nie oglądałem wszystkich odcinków Monografii i nie wiem jakie zespoły/artyści byli tematem przewodnim dówch pozostałych odcinków. Tak więc liczę na powtórkę!

 

No to teraz czas na ocenę dwóch kolejnych programów: TOP 50 wypadło całkiem dobrze - 50 największych hitów z ubiegłorocznego Nu shouts, ale sylwestrowe "Robimy hałas!" to po prostu najlepszy program rebel:tv w 2010 roku. Było głośno, dużo dobrych zespołów, które na co dzień rzadko można spotkać na antenie oraz znalazło się też sporo takich teledysków, których nigdy wcześniej na rebelu nie widziałem (a jak się nie trudno domyśleć - oglądam stację bardzo często).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Monografie na stałe zawitały do ramówki Rebel:tv:

rebel-tv.pl[/url]":1131vh4h]4d2d81e999cda.jpg

Monografia czyli potężna dawka muzyki serwowana przez jednego artystę już od stycznia w rebel:TV!

W styczniu rebel:tv rozpoczął emisję nowego, bardzo rockowego programu pt. „Monografia". Od teraz fani poszczególnych artystów będą mogli usłyszeć i zobaczyć swoich muzycznych idoli w wydaniu „maxi".

„Monografia" to godzinny program poświęcony jednemu artyście lub zespołowi, który znacząco wpłynął na światową lub polską scenę rockową. Bohaterowie „Monografii" to perełki świata muzyki gitarowej, znane i lubiane również w Polsce, np. Muse, czy Red Hot Chilli Peppers, których twórczość prezentowaliśmy w pierwszych dwóch odcinkach stycznia.

Już w najbliższy poniedziałek, 17 stycznia o godz. 21.00, przyjrzymy się najważniejszym klipom jednej z najbardziej znanych amerykańskich grup punkrockowych ostatnich dwóch dekad - Green Day. Zespół, który ogromną sławę (także w Polsce) zdobył swoim trzecim albumem pt. Dookie.

Z pewnością warto przełączyć się na „Monografię" i przypomnieć sobie dokonania trio z Kalifornii, choćby ze względu na marcową premierę nowego krążka chłopaków. A poza tym kto wie, czy w związku z tym zespół nie zawita do nas latem na jeden z festiwali?

Premiera każdej „Monografii" w poniedziałki o 21:00, a powtórki w czwartki o godz. 16.00 oraz w niedziele o godz. 19.00.

 

Styczniowe Monografie:

3.01 Muse

10.01 Red Hot Chili Peppers

17.01 Green Day

24.01 Fisz

31.01 White Stripes

Czyli już dzisiaj o 21.00 premierowy odcinek Monografii z zespołem Green Day.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie prowadzony był przekaz na żywo rebel:tv ze strony orange.pl, ale niestety masz pecha, bo od dłuższego czasu przekaz nie działa i nie zapowiada się na to, żeby go przywrócono. Czyli w takiej sytuacji, jeśli nie masz dostępu do rebel:tv za pośrednictwem satelity czy kablówki, nie możesz oglądać Monografii - nigdzie indziej nie znajdziesz wideo z programami stacji, ale nie jest to nic specjalnego - same teledyski, które możesz równie dobrze obejrzeć na YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...