Skocz do zawartości

4K DualBox+ (ADB-G9SE)


Dj.Graal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by mieli udostępniać sprzęt klasy np: Vu+, przy obecnych cenach najmu to by z torbami poszli. Co niektórzy niech zejdą na ziemię.
Vu+Zero 4K kosztuje około 800 zł i bije na głowe każdy szrot operatora. Co do drugiego postu nt przecieków, to być może nie wiesz ale @urkisat przez długie lata prowadził konkurencyjny portal do satkuriera, więc zapewne "wtyki" w branży ma do dziś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, patryszq napisał:

Na szczęście nie Ty jesteś ostatecznym decydentem na czym od operatora bedziesz strzelał pilotem do swojego Rubina 😁💁‍♂️

Ktoś musiaĺby się naprawdę z dydkiem na łby pozamieniać, żeby kazać posiadaczom ultraboxa+, który technicznie bije to bieda coś wymieniać sprzęt na dualboxa. Jak chcą unifikować to niech ultrabox będzie jedynym dekoderem, jaki z tym mają problem?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na grupie C+ na FB wszyscy by chcieli dekoder na Androidzie i najlepiej to za darmo. 
 

Od początku było wiadomo że będzie tam Graphyne 3, po co by go wprowadzali do Ultraboxów. Na 99,9% jest to dekoder produkcji ADB. Nie trzeba tu mieć niewiadomo jakich znajomości tylko logicznie pomyśleć.

 

Dodatkowo będzie to podstawowy dekoder w ofercie (taki odpowiednik Polsat Box 4K Lite). Natomiast Ultrabox pozostanie na swoim miejscu jako ten lepszy dekoder z 3x REC, Fast Zapping i dyskiem 1 TB. 
 

Dla zwykłego abonenta taki sprzęt spokojnie wystarczy, ważne aby nie zacinał się jak Sagemcomy. 
 

Bardziej wymagający abonent weźmie moduł CAM i kupi sobie własny dekoder, taki jaki spełnia jego oczekiwania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaś Fasola napisał:

@PawełDmuchał ten co rozpoczął przedwcześnie ten temat. A @Urkisatniepotrzebnie podsyca temat swoimi niby przeciekami bo to żadne wiarygodne info, a raczej wróżenie ze szklanej kuli. Ja jestem zadowolony ze swojego ultraboxa i nie prędko mi go wymieniać.

Kolejny co wątpi. A wszystko się sprawdza :D Nawet zdjęcia już mam tego super sprzętu :D I Wam to opisałem. :D

Czasem z czymś mnie wyrolują. Ale tyle info co się sprawdza od kilku tygodni to nikt nie ma w przeciekach :D Także panowie bez emocji. Przyjdzie dzień, że wszystko będzie jasne. A zdjęcia wstawię zapewne po weekendzie :D Tego ich wynalazku :P

 

Macie przedsmak bo nie mogę całości wstawić :D Kula mi to pokazała :D

To pod dekoderem to fragment obudowy dysku :D

82d1043e9e491.png

Edytowane przez Urkisat
  • Popieram 1
  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LorDx spokojnie, USB 2.0 ma prędkość zapisu na poziomie 12 MB/s (słownie megabajtów), natomiast kanały 4K mają bitrate na poziomie 25-30 Mb/s (słownie megabitów) co daje ok. 3-4 MB/s. Tym samym będzie można jeden kanał nagrywać oraz odtwarzać inne nagranie z dysku jednocześnie. Czyli to samo co we wszystkich dekoderach HD z funkcją PVR oraz PVR-Ready

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Urkisat napisał:

Kolejny co wątpi. A wszystko się sprawdza :D Nawet zdjęcia już mam tego super sprzętu :D I Wam to opisałem. :D

Czasem z czymś mnie wyrolują. Ale tyle info co się sprawdza od kilku tygodni to nikt nie ma w przeciekach :D Także panowie bez emocji. Przyjdzie dzień, że wszystko będzie jasne. A zdjęcia wstawię zapewne po weekendzie :D Tego ich wynalazku :P

 

Macie przedsmak bo nie mogę całości wstawić :D Kula mi to pokazała :D

To pod dekoderem to fragment obudowy dysku :D

82d1043e9e491.png

Wygląda jak nawiew w aucie a nad nim radio, takiej wiochy to ja dawno nie widziałem 🤣

Edytowane przez kris194
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kris194 napisał:

Wygląda jak nawiew w aucie a nad nim radio, takiej wiochy to ja dawno nie widziałem 🤣

No pisalem, ze jak kratki wentylacyjne a aucie.

5 godzin temu, sławek72 napisał:

Już po tym fragmencie zdjęcia widać że ch..... z grzybnią 🤣

A najlepsze, ze ta obudowa jest wyzsza od dekodera i to razem na sobie wyglada dziwnie

5 godzin temu, lakiman napisał:

Ten sprzęt planowany był na Afrykę a docelowo ma trafić do nas?

Jesli taka byla geneza to nie dziwie sie, ze wyglada jak z lat 80.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
31 minut temu, lakiman napisał:

Nie czytałem dokładnie wcześniejszych postów. Ten sprzęt planowany był na Afrykę a docelowo ma trafić do nas?

To jeszcze nie jest sprzęt produkowany przed iWedia na rynek międzynarodowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...