Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi zostało 17 miesięcy i też idę do nc+ jak się dobrze zakręcę to na mistrzostwa Europy dostanę porównywalną cenowo ofertę z lepszymi prawami sportowymi dekoderem 4k i multiromem po wi-fi a Zygmunt jak kupi coś fajnego to i tak albo rozda to za darmo w graliga albo sprzeda konkurencji taki model biznesowy wiec i tak będę to miał l:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na czas nie określony i złożyłem wypowiedzenie bo płacę 114,99 zł za:

Pakiet VOD 

Pakiet Eleven Sports HD 

Pakiet HBO HD HBO GO 

Pakiet Film HD 

Pakiet Familijny Max HD 

Pakiet Cinemax HD 

Pakiet Sport HD 

Usługa Multiroom HD (2 dekodery)  

Katalog treści online 

Opcja ON THE GO 

 

Pani zaproponowała mi :

To samo bez VOD za 100 zł w opcji 24/6 

 

Pytania do Was drodzy forumowicze :

1. Mam dekoder główny Evobox PVR  i 2 HD 5500s czy warto wymienić na inne np. Evobox HD (i tu trzeba zapłacić 2x29zł)

2. Czy mogę jeszcze coś ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam pakiet Premium Max, 6 miesięcy do końca umowy 12/3, wczoraj złożyłem wypowiedzenie. Jutro dzwonię do DUK i o ile wiem czego się spodziewać pod kątem oferty (czyli przedłużenie z umową 15/3) to jak się ma do tego dobranie dekodera multiroom? Aktualnie mam dwa dekodery multiroom, chcę dobrać kolejny. Czy to wpłynie na darmowe miesiące? Mogę dobrać multiroom przy "krótkiej" umowie?

 

E: Żeby nie było, wcześniej przejrzałem wątek ale 100% odpowiedzi na moje pytania nie znalazłem, więc je zadałem :P

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Nitsurc napisał:

Ile miesięcznie bym musiał płacić, chcąc mieć Eleveny i Eurosporty? Dodam że obecnie place 30zl miesięcznie za Rodzinny HD + Eleveny + Multiroom i że to jest moja pierwsza umowa z Cyfrowym Polsatem (24- miesięczna) która wygasa za kilka miesięcy.

Też by mnie to interesowało.

Także umowa nas 24 miesiące tylko pakiet wyższy, ten za 60 zł plus Eleven.

Da radę obniżyć ale zostawić Eurosporty i Eleveny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Poczytałem parę ostatnich stron (za dużo tego) i się upewniam. Mam:

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 60 zł, multiroom za 0 zł
Hd3000 i HD6000

 

Moje ostatnie umowy to (od najstarszej): 15/5 -> 12/5 -> 15/3 -> 12/3
Trzy miesiące darmowe minęły, dwa rachunki opłacone.
Jutro złożę wypowiedzenie.

 

Chciałbym zatrzymać te same pakiety. Co mi zaproponują?

1). Nie wymieniając sprzętu?  
15/3, dalej za 60 zł?

 

2). Wymieniając główny dekoder na coś nagrywającego?
15/1?
Jaka cena?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Czy jest możliwość podczas rozmowy z DUK o przedłużeniu umowy zawrzeć umowę na nowe dane?

 

Lub czy inny użytkownik forum może mi pomóc w tym temacie?

 

Obecnie umowa z CP ma jeszcze 4 miesiące jest złożone wypowiedzenie, chciałbym negocjować umowę, lećz umowa jest na Ojca. Wiem że wystarczy podać tylko prawidłowe dane i mogę kontunuować w jego imieniu ale chciałbym już nową umowę zawrzeć na siebie aby na przyszłość wszystko sobie ułatwić, żeby już po prostu telewizja była na mnie. Czy jest taka możliwość aby wynegocjowane warunki były już na moje dane?

Edytowane przez Greeey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie to moja pierwsza przygoda z przedłużaniem umowy w CP.

Umowa zawarta na 24 miesiące kończy się za 5 miesiecy.

Obecnie mam:

Pakiet Familijny HD

Pakiet Cinemax HD

Dekoder HD 5500s 

Za całość płacę 39,99zł

Moje pytanie brzmi co mogę dostać w tej cenie i na jaki okres.

Chciałbym HBO GO i On the GO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to moje pierwsze przedluzenie bedzie.Moja umowa konczy sie 11.12.2019.Mam 

Pakiet podstawowy to  Familijny Max HD . Pakiety i usługi dodatkowe:Pakiet Film HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, Pakiet Eleven Sports HD, Katalog treści online.Place 99 zl. W ICOK POKAZUJE MI 8 MCY DO KONCA UMOWY. Na co moge teraz liczyc i kiedy najlepiej zlozyc wypowiedzenie. I w ICOK  skladac lepiej wypowiedzenie czy w punkcie Polsatu danego miasta gdzie mieszkam.Za wszelkie sugestie i podpowiedzi z gory dziekuje.Forumowiczom zycze Weeesoych 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...