Jump to content

Greeey

Users
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Greeey

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Nowy 123 Dzięki cały czas się zastanawiam czy zwiększyć pakiet czy nie ale sam do końca nie wiem na co się zdecydować i na jaką umowe czy lepsza 24/6 czy 12/3 sam w sumie nie wiem co na 100% jest mi potrzebne bo i sportu mało oglądam, tym bardziej ze teraz LM juz przerwa a na HBO mało ciekawego materiału - przynajmniej dla mnie. I mam dylemat, jaka oferta jest tak typowo najkorzystniejsza.
 2. @Nowy 123 Jeszcze taka jedna kwestia czy jest szansa wynegocjować pozostałe pakiety aby były z możliwością włącz/wyłącz? Czy ja to wygląda w tym wariancie który mam obecnie za 75 zł?
 3. @Nowy 123 Dzięki bardzo za odpowiedz, mam zamiar dzisiaj negocjować warunki. A jak wygląda opcja gdybym chciał zrezygnować z PSP na rzecz HBO? Jak to by się miało do ceny, OTG i okresów umowy?
 4. @Nowy 123 Czy możesz mi doradzić co mogę dostać najlepszego teraz przy przedłużeniu umowy? Ponad pol roku przedłużyłem umowę na 24 miesiące z 4 miesiącami gratis (wymieniałem sprzęt na bezczynoszowy) Obecnie mam Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On The Go + 1MR - za to wszystko płacę 75 zł miesięcznie co mogę zyskać w przypadku na pozostaniu na tym samym pułapie cenowym? Z góry dzięki za wiadomość.
 5. Mozna zrobić to za 75 zł. Sam tak przedłuzyłem 2 miesiące temu, oferta 24/6 i Familijny Max + Sport + Film + Cinemax + OTG + PSP i 1 MR. Za wszystko 70 zł + 5 zł za MR. Z możliwością uruchamiania i wyłączania elevenow i HBO.
 6. Czyli 115 to max co moza wyciągnąć tak? A jak to jest z tymi dekoderami teraz mam EVOBOXA PVR i dodatkowy HD5000s chciałbym HD5000s wymienic na EVOBOXA lite aby nie biegac z kartami. Jak to jest z opłatami za taką wymianę? Aktywacje itd? To co kobieta mi przedstawiała to jest prawda?
 7. Mam obecnie mam z dekoderami EVOBOS PVR i HD5000s Pakiet Familijny Max HD Pakiet Film HD Pakiet Cinemax HD Pakiet Sport HD Pakiet Eleven Sports HD Usługa Multiroom HD Katalog treści online Za to obecnie płacę równe 80 PLN. Do konca umowy 5 miesięcy, wypowiedzenie złożone. Co mogę ugrać dobierając do tego HBO i Polsat Sport Premium z LM? W jakiej cenie i konfiguracji miesięcznej? Jestem już po rozmowie z CP i kobieta proponowała mi to samo z HBO + PSP za 115 zł. Dodatkowo chciałbym wymienić dekoder dodatkowy aby nie biegać z kartami to mi zaczełą mówić że muszę również wymienić dekoder główny żeby zejść z czynszu. I w ten oto sposób musiałbym jeszcze 49 zł zapłacić z aktywacje. Gdybym chciał wymienić sam dekoder dodatkowy musiałbym zapłacić 29 zł. Czy zostałem zmianipulowany? Zgody na przedłużenie nie wyraziłem. Proszę o pomoc w jakiej cenie najtańszej mogę wywalczyć pakiet z HBO i PSP i na ile miesięcy? Z góry bardzo dziękuję wszystkim którzy pomogą.
 8. @Specjalista Cyfrowy Polsat Czy jest możliwość podczas rozmowy z DUK o przedłużeniu umowy zawrzeć umowę na nowe dane? Lub czy inny użytkownik forum może mi pomóc w tym temacie? Obecnie umowa z CP ma jeszcze 4 miesiące jest złożone wypowiedzenie, chciałbym negocjować umowę, lećz umowa jest na Ojca. Wiem że wystarczy podać tylko prawidłowe dane i mogę kontunuować w jego imieniu ale chciałbym już nową umowę zawrzeć na siebie aby na przyszłość wszystko sobie ułatwić, żeby już po prostu telewizja była na mnie. Czy jest taka możliwość aby wynegocjowane warunki były już na moje dane?
 9. Witam, Obecnie mam 2 dekodery EVOBOX PVR + HD5000. Umowe mam następującą: Pakiet Familijny Max HD Pakiet Film HD Pakiet Sport HD Pakiet Cinemax HD Pakiet Eleven Sports HD Katalog treści online Usługa Multiroom HD Wszystko za 80 zł miesięcznie. Do końca umowy 5 miesięcy umowa była na 15/1 co mogę wynegocjować na plus? Czy coś z ceną czy tylko darmowe miesiące? Dodam że zastanawiam się jeszcze nad dobraniem kanałów HBO. Prosze o pomoc, z góry wielkie dzieki ludzie.
×
×
 • Create New...