Jump to content

Greeey

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Greeey

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mozna zrobić to za 75 zł. Sam tak przedłuzyłem 2 miesiące temu, oferta 24/6 i Familijny Max + Sport + Film + Cinemax + OTG + PSP i 1 MR. Za wszystko 70 zł + 5 zł za MR. Z możliwością uruchamiania i wyłączania elevenow i HBO.
 2. Czyli 115 to max co moza wyciągnąć tak? A jak to jest z tymi dekoderami teraz mam EVOBOXA PVR i dodatkowy HD5000s chciałbym HD5000s wymienic na EVOBOXA lite aby nie biegac z kartami. Jak to jest z opłatami za taką wymianę? Aktywacje itd? To co kobieta mi przedstawiała to jest prawda?
 3. Mam obecnie mam z dekoderami EVOBOS PVR i HD5000s Pakiet Familijny Max HD Pakiet Film HD Pakiet Cinemax HD Pakiet Sport HD Pakiet Eleven Sports HD Usługa Multiroom HD Katalog treści online Za to obecnie płacę równe 80 PLN. Do konca umowy 5 miesięcy, wypowiedzenie złożone. Co mogę ugrać dobierając do tego HBO i Polsat Sport Premium z LM? W jakiej cenie i konfiguracji miesięcznej? Jestem już po rozmowie z CP i kobieta proponowała mi to samo z HBO + PSP za 115 zł. Dodatkowo chciałbym wymienić dekoder dodatkowy aby nie biegać z kartami to mi zaczełą mówić że muszę również wymienić dekoder główny żeby zejść z czynszu. I w ten oto sposób musiałbym jeszcze 49 zł zapłacić z aktywacje. Gdybym chciał wymienić sam dekoder dodatkowy musiałbym zapłacić 29 zł. Czy zostałem zmianipulowany? Zgody na przedłużenie nie wyraziłem. Proszę o pomoc w jakiej cenie najtańszej mogę wywalczyć pakiet z HBO i PSP i na ile miesięcy? Z góry bardzo dziękuję wszystkim którzy pomogą.
 4. @Specjalista Cyfrowy Polsat Czy jest możliwość podczas rozmowy z DUK o przedłużeniu umowy zawrzeć umowę na nowe dane? Lub czy inny użytkownik forum może mi pomóc w tym temacie? Obecnie umowa z CP ma jeszcze 4 miesiące jest złożone wypowiedzenie, chciałbym negocjować umowę, lećz umowa jest na Ojca. Wiem że wystarczy podać tylko prawidłowe dane i mogę kontunuować w jego imieniu ale chciałbym już nową umowę zawrzeć na siebie aby na przyszłość wszystko sobie ułatwić, żeby już po prostu telewizja była na mnie. Czy jest taka możliwość aby wynegocjowane warunki były już na moje dane?
 5. Witam, Obecnie mam 2 dekodery EVOBOX PVR + HD5000. Umowe mam następującą: Pakiet Familijny Max HD Pakiet Film HD Pakiet Sport HD Pakiet Cinemax HD Pakiet Eleven Sports HD Katalog treści online Usługa Multiroom HD Wszystko za 80 zł miesięcznie. Do końca umowy 5 miesięcy umowa była na 15/1 co mogę wynegocjować na plus? Czy coś z ceną czy tylko darmowe miesiące? Dodam że zastanawiam się jeszcze nad dobraniem kanałów HBO. Prosze o pomoc, z góry wielkie dzieki ludzie.
 6. Witam, Do końca umowy pozostało 6 miesięcy. Posiadam wariant 15/1 ponieważ dobierałem EVOBOXa z Multiroomem. Obecnie mam: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Usługa Multiroom HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD To wszystko za 80 PLN miesięcznie. Proszę o pomoc co mogę wynegocjować po złożeniu wypowiedzenia w tej kwocie lub ewentualnie czy mogę zyskać coś podobnego w niższej cenie? Ewentualnie interesuje mnie jeszcze dobranie kanałów HBO. Proszę o pomoc, od wielu lat korzystam z CP i jeszcze ani raz nie negocjowałem oferty. Co najkorzystniejszego mogę zyskać?
×
×
 • Create New...