Jump to content

Greeey

Users
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Greeey

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Nowy 123 Dzięki cały czas się zastanawiam czy zwiększyć pakiet czy nie ale sam do końca nie wiem na co się zdecydować i na jaką umowe czy lepsza 24/6 czy 12/3 sam w sumie nie wiem co na 100% jest mi potrzebne bo i sportu mało oglądam, tym bardziej ze teraz LM juz przerwa a na HBO mało ciekawego materiału - przynajmniej dla mnie. I mam dylemat, jaka oferta jest tak typowo najkorzystniejsza.
 2. @Nowy 123 Jeszcze taka jedna kwestia czy jest szansa wynegocjować pozostałe pakiety aby były z możliwością włącz/wyłącz? Czy ja to wygląda w tym wariancie który mam obecnie za 75 zł?
 3. @Nowy 123 Dzięki bardzo za odpowiedz, mam zamiar dzisiaj negocjować warunki. A jak wygląda opcja gdybym chciał zrezygnować z PSP na rzecz HBO? Jak to by się miało do ceny, OTG i okresów umowy?
 4. @Nowy 123 Czy możesz mi doradzić co mogę dostać najlepszego teraz przy przedłużeniu umowy? Ponad pol roku przedłużyłem umowę na 24 miesiące z 4 miesiącami gratis (wymieniałem sprzęt na bezczynoszowy) Obecnie mam Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On The Go + 1MR - za to wszystko płacę 75 zł miesięcznie co mogę zyskać w przypadku na pozostaniu na tym samym pułapie cenowym? Z góry dzięki za wiadomość.
×
×
 • Create New...