Jump to content

Nitsurc

Users
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Nitsurc

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. W jakie dni i godziny można dzwonić do DUK (Działu Utrzymania Klienta)? Czy dziś jeszcze zdążę złożyć wypowiedzenie w ICOK i zadzwonić po np. 2h do DUK?
 2. Napisałem do tej strony icyfrowypolsat.pl z zapytaniem czy to nie błąd. Oto ich odpowiedź : ,,Odkąd nie jest dostępna wersja SD Eurosportu, to ten kanał nie jest dostępny w pakiecie Familijnym HD. Eurosport 1 jest dostępny jako niegwarantowany w pakiecie Max HD, a jako gwarantowany w pakiecie Sport HD". Hmm...
 3. Jak kiedyś patrzałem tą listę to właśnie zawsze Eurosport 1 był na niej w pakiecie Familijny HD. Niby lista zaaktualizowana 2 dni temu. Albo pomyłka autora albo faktycznie jest coś na rzeczy. Tylko teraz nie wiem czy warto ryzykować i podnieść pakiet do właśnie Familijnego HD a chciałem to zrobić przede wszystkim dlatego że jest/był w nim Eurosport. Myślę/Mam nadzieje że to błąd autora strony.
 4. Witam. Miałem w przyszłym tygodniu złożyć wypowiedzenie i chciałem podnieść swój pakiet do Familijnego HD za 20zl miesiecznie z powodu chęci posiadania Eurosportu. A dziś patrzę na zaaktualizowaną listę kanałów w pakietach https://icyfrowypolsat.pl/lista-kanalow/kanaly-w-pakietach/# i tu się nagle okazuje że teraz Eurosport jest dostępny w tylko w pakiecie Sport HD. Dodam, że mam Rodzinny HD. Czy mogę w ogóle jakoś mieć ten Sport HD? I za ile bym musiał za niego płacić? Pozdrawiam.
 5. Witajcie Moja umowa wygasa za 6 miesięcy i wiadomo chciałbym sobie podwyższyć pakiet. Czy mogę zlozyc wypowiedzenie przez ICOK gdy mam właśnie te 6 miesięcy do końca?
 6. Witam. Mam pytania. Pozostało mi 7 miesięcy do zakończenia umowy. Z tego co czytałem to mogę za miesiąc wypowiedzieć umowę i dostać lepszy pakiet. Obecnie mam Rodzinny HD + Eleveny + 1 Multiroom i są jeszcze bodajże Cinemaxy których nie muszę mieć. Płace bodajże 35-40zł i była to moja pierwsza umowa z CP gdy taki pakiet brałem później jeszcze przedluzylem żeby multiroom mieć. Chciałbym mieć Familijny HD i nadal mieć Eleveny i 1 Multiroom. Ile będę musiał za to płacić? Pozdrawiam.
 7. Witam. Mam pytania. Pozostało mi 7 miesięcy do zakończenia umowy. Z tego co czytałem to mogę za miesiąc wypowiedzieć umowę i dostać lepszy pakiet. Obecnie mam Rodzinny HD + Eleveny + 1 Multiroom i są jeszcze bodajże Cinemaxy których nie muszę mieć. Płace bodajże 35-40zł i była to moja pierwsza umowa z CP gdy taki pakiet brałem później jeszcze przedluzylem żeby multiroom mieć. Chciałbym mieć Familijny HD i nadal mieć Eleveny i 1 Multiroom. Ile będę musiał za to płacić? Pozdrawiam.
 8. Pakiet Sport HD można dokupić jako nowy lub obecny abonent, posiadając jako minimalny obowiązek pakiet Familijny Max HD lub wybrać go w ofercie dla przedłużających umowę z pakietem Rodzinnym HD. Tak pisze na stronie icyfrowypolsat.pl Chodzi mi oczywiście o drugą część zdania ,,lub wybrać go w ofercie dla przedłużających umowę z pakietem Rodzinnym HD" Czy taka opcja na prawde jest dostępna? Czy przedluzajac umowę mając rodzinny HD mogę wybrać pakiet sport HD, wiadomo za dodatkowa oplata (jakby ktoa wiedział to jeszcze niech napisze ile bym musiał dodatkowo płacić).
 9. To jakbyś mógł to napisz w tym wątku jutro jak już będziesz wiedział.
 10. A gdybym chciał jeszcze mieć Eleveny to 60zł miesięcznie czy to już jest w pakiecie Familijny MAX HD? Jeszcze jedno pytanie. Mając równy rok do końca umowy muszę czekać jeszcze pół roku i 6 miesięcy do końca umowy złożyć wypowiedzenie itd. czy mogę już teraz?
 11. A to ile bym mógł najlepiej wynegocjować żeby mieć Familijny MAX HD + Pakiet z Ekstraklasa? Udało by się do 50zł zejść będąc stałym abonentem?
 12. Mając obecnie pakiet Rodzinny HD + Eleveny Cinemaxy i 1 Multiroom to ile ja będę musiał minimum miesiecznie płacić żeby mieć ekstraklasę (oczywiscie będę musiał podnieść do familijnego max HD pakiet, ale i tak ile to w najlepszym wypadku będzie juz z podniesionym pakietem?
 13. Nie rozumiem dlaczego Polsat dał to otwarte okno tylko od Familijnego HD a nie dla wszystkich.
 14. Mając obecnie pakiet Rodzinny HD + Eleveny Cinemaxy i 1 Multiroom to ile ja będę musiał minimum miesiecznie płacić żeby mieć ekstraklasę (oczywiscie będę musiał podnieść do familijnego max HD pakiet, ale i tak ile to w najlepszym wypadku będzie juz z podniesionym pakietem?
×
×
 • Create New...