Jump to content

elmal

Users
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About elmal

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W ICA nie ma w zestawieniu ofert nic o HBO.
 2. Niestety moja sprawa nadal jest w toku. HBO nadal nie dostępne. Ciekawe ile to potrwa.
 3. Narazie czekam i zobaczymy. Natomiast brak w umowie tez jest moim zdaniem nie dopuszczalne i chyba się pokusze o opinię rzecznika. Będzie to miało duży wpływ na przedłużenie umowy. Będą mówić że HBO nie jest w umowie. Powinno być zapisane w umowie jako promocja 0 zł na cały okres umowy.
 4. Też tak myślę bo w przeciwnym wypadku rzecznik konsumentów. Dzięki wszystkim, dam znać jak się sprawa zakończy.
 5. Złożyłem wczoraj telefonicznie realizacje. Gość powiedział ze nie mam HBO w umowie. Sprawdziłem i nie znalazłem. A meilowym potwierdzeniu które kilka postów wyżej zamieściłem jest. I co teraz ? Jak myślicie uznają realizacje ?
 6. Po zamówieniu przez internet dostałem email : DZIEKUJEMY ZA ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA! TWOJA PACZKA JUŻ JEST PRZYGOTOWYWANA NA MAGAZYNIE, POWINIENEŚ JĄ OTRZYMAĆ WRAZ Z UMOWĄ W CIĄGU 48H. PAMIĘTAJ O OKAZANIU DOKUMENTU, KTÓRY PODANY ZOSTAŁ W TRAKCIE ZAMÓWIENIA. PODSUMOWANIE OPŁATA JEDNORAZOWA DLA KURIERA (TYLKO GOTÓWKA!) PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE ZAMÓWIENIA 0,00 zł ABONAMENT 12 MIES. ŁĄCZNIE RABAT MARKETINGOWY 5,00 zł W OKRESIE PROMOCYJNYM PRZEZ 6 MIES. 111,89 zł PO OKRESIE PROMOCYJNYM 112,89 zł OPŁATA ABONAMENTOWA (MIESIĘCZNA) TELEWIZJA Nowy Comfort+ z CANAL+ 79,99 zł Czas trwania umowy: 12 mies. Zawartość pakietu telewizji: CANAL 4K w prezencie na cały okres umowy 100h/mies. dostępu do nc GO 37 kanałów na miesiąc w prezencie FOX Play National Geographic Play Dekoder główny: Opłata najem 4K UltraBox+ 0,00 zł Usługa „MULTIROOM” 2 x Opł cykl MRS WIFI BOX+ 75 20zł 20,00 zł Dodatki kanałowe HBO i HBO GO w prezencie 0,00 zł Eleven Sports 11,90 zł CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł FOX Play 0,00 zł MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł Nat Geo Play 0,00 zł RAZEM 111,89 zł Umowę podpisywałem u kuriera. NA CZERWONO HBO.
 7. Ja też dzisiaj złożyłem reklamacje telefonicznie. Ciekawe czy też rozpatrzą pozytywnie bo mam ten sam pakiet co ty i w 25.04 podpisywałem umowę. Gość w ICA powiedział, że nie ma HBO w moim pakiecie. Ja na pewno zażądam rekompensaty, a jak nie to pójdę z tym do rzecznika. Jak długo rozpatrywali twoją reklamację ?
 8. Dzięki za odpowiedź. Wesołych świąt
 9. Mam dwa pytania 1. 4 mają kończy mi się okres wypowiedzenia do kiedy mam zwrócić sprzęt ? 2. Ile zapłacę jak nie oddam konwertera unicable ?
 10. Nic nie mówiła o skróceniu ty 6 miesięcy. To jest dla mnie tak na prawdę sprawa drugorzędna. Ważniejsze czy mogę coś z tych 100 zł ugrać.
 11. Mam umowę na czas nie określony i złożyłem wypowiedzenie bo płacę 114,99 zł za: Pakiet VOD Pakiet Eleven Sports HD Pakiet HBO HD HBO GO Pakiet Film HD Pakiet Familijny Max HD Pakiet Cinemax HD Pakiet Sport HD Usługa Multiroom HD (2 dekodery) Katalog treści online Opcja ON THE GO Pani zaproponowała mi : To samo bez VOD za 100 zł w opcji 24/6 Pytania do Was drodzy forumowicze : 1. Mam dekoder główny Evobox PVR i 2 HD 5500s czy warto wymienić na inne np. Evobox HD (i tu trzeba zapłacić 2x29zł) 2. Czy mogę jeszcze coś ugrać ?
 12. Czy wypowiedzenie złożyć na koniec miesiąca kalendarzowego czy na konie okresu rozliczeniowego (04 każdego miesiaca)
×
×
 • Create New...