Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

 

 

ja przedluzylem wczoraj

 

59,90 za wszystkie programy temat. + 6x canal+ +3HBO

do tego za 5pln pakiet cinemax

 

razem 64,90 na cały okres umowy (24m-ce)

 

mysle ze niezle.

 

Nie wiem czy to dobra oferta. Pisałem już wcześniej. Za 53zł dają to samo bez Cinemax.

Cinemax wg cennika (posiadając HBO) kosztuje 10zł. Tyle samo (a nawet o 2zł taniej) kosztowałoby gdy wziąć za 53zł wszystko z C+ a potem dobrać sobie Cinemax za 10zł.

 

Jak te 64zł są w stałej cenie to dla mnie jest to lepsza oferta od łamańca za 53 bo na koniec tej umowy będę startował do negocjacji od kwoty 64 a nie 79.

 

Też tak myślałem jakiś czas temu, ale studiując setki stron tego tematu dochodzę do wniosku, że gdy ncplus posiada pewną ofertę w DUKu (dla wypowiadających) to jest ona dostępna dla praktycznie wszystkich (z wyjątkami tych, którzy mieli full pakiety wcześniej lub płacili wcześniej horreendalne kwoty). Masa w tym temacie przykładów gdzie ludzie bez problemu schodzili z abonementów ~90 zł na ~60, tym bardziej gdy inni dostawali te oferty. Generalnie moim zdaniem chwyt łamańcowy to raczej ekonomiczny trick statystyczny by sztucznie podbić wyniki nc+ za ten rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie :smile:

trochę się nie odzywałem,ale to z braku czasu.umowę podpisałem na 15m,ale w ostatniej chwili,bo w nocy 31.X

i niestety nie wyszło tak jak chciałem,bo nie dostałem ceny 53,26 tak jak niektórzy tutaj pisali ale stałą cenę 58,6 :(

albo nie potrafię negocjować,albo na takich skurczybyków upartych trafiłem.sami oceńcie.

a dostałem cuś takiego:

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

MULTI+

NAJEM ULTRABOX+

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

FILMBOX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

dekoder PACE 500GB za free

z tym że paczka filmbox na 4m-free i cinemax na 6m free

niestety nie miałem już ani czasu na dalsze negocjacje z DUK warszawa(koniec umowy) ani chęci walki o te 5zł.

a przechodzić do CP w samrtdom tez nie brałem pod uwagę za 45zł,bo to nie ta jakość oglądania tv. mam już jeden CP w domu i wystarczy tego cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie do końca mojej umowy jeszcze daleko bo przypada na kwiecień ale zastanawiam się czy możliwa by była opcja z oddaniem ich dekodera, pozostawieniem dotychczasowych lub zbliżonych warunków i zaczęcie korzystania z ich usług poprzez własny sprzęt? Podsumowując: oddaję im dekoder, kupuję własny a warunki w ofercie TV negocjuję jak co roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie :smile:

trochę się nie odzywałem,ale to z braku czasu.umowę podpisałem na 15m,ale w ostatniej chwili,bo w nocy 31.X

i niestety nie wyszło tak jak chciałem,bo nie dostałem ceny 53,26 tak jak niektórzy tutaj pisali ale stałą cenę 58,6 :(

albo nie potrafię negocjować,albo na takich skurczybyków upartych trafiłem.sami oceńcie.

a dostałem cuś takiego:

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

MULTI+

NAJEM ULTRABOX+

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

FILMBOX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

dekoder PACE 500GB za free

z tym że paczka filmbox na 4m-free i cinemax na 6m free

niestety nie miałem już ani czasu na dalsze negocjacje z DUK warszawa(koniec umowy) ani chęci walki o te 5zł.

a przechodzić do CP w samrtdom tez nie brałem pod uwagę za 45zł,bo to nie ta jakość oglądania tv. mam już jeden CP w domu i wystarczy tego cuda.

 

Mogłeś jeszcze o cinemaxy na cały okres umowy powalczyć, ale i tak krzywdy dużej nie masz ;) Te 58,60 zł to na pewno stała opłata?, bo wygląda jak średnia z łamańca (4x0zł + 11x79,90zł)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku października umowa została przedłużona na następujących warunkach:

 

Twoja oferta

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Premium Sport

EXTRA+ HB ITI

Multi+

MULTIROOM STANDARD

Premium Film

Najem HD Multiroom

 

 

całość za 49,90 umowa NA 15 MIESIĘCY OD LISTOPADA - PAŹDZIERNIKA ZA DARMO.

 

WARUNKI CHYBA OK.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jestem stałym abonentem nc+, posiadam abonament od czasów Canal +

Dotychczas nc+ proponowali mi abonament 109 zł - wszystkie C+, Cinemaxy, HBO, Filmbox na pół roku. Odmawiałem i złożyłem wypowiedzenie. Jaki pakiet mogę najlepiej wynegocjować. Chciałbym utrzymać C+, HBo, CInemaxy mnie nie interesują, ale jak by były to spoko. Interesuje mnie multiroom, i najlepiej posiadanie łącznie 3 dekoderów. ( na tą chwilę mam 2 )

 

Czy możecie mi pomóc, co mogę wynegocjować u nich? Mam miesiąc do końca umowy.

 

Dodam tylko, że dotychczas miałem:

 

PAKIET

UNIVERSE+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM PVR (MULTIROOM)

HBO

CANAL+ PLATINUM OP

MULTIROOM STANDARD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś dzień mam wszystkie kanały oprócz HBO, Cinemaxów i Filmboxów z multiroomem (dwa cameleony ) swojego ferdka i sagemcoma za 64 zł/m. Wypowiedzenie poszło 17 września a umowa kończy się 31 grudnia 2014r.

PAKIET:

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE:

MULTIROOM STANDARD

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

 

Właśnie zadzwoniła Pani z Krakowskiego DUK'u i zaproponowała mi to samo w łamańcu na 15 m-cy za 58.59. Ja się grzecznie zapytałem czy mogę mieć stałą umowę i po konsultacjach z działem finansowym Pani stwierdziła, że w drodze wyjątku :mrgreen: zrobią stała cenę, ale o dziwo 60 zł/m. :twisted: To ja się pytam jak z HBO a konsultantka, że absolutnie nie ma mowy i że jak się nie zgodzę to następne oferty będą tylko gorsze i w łamańcu. No i się nie zgodziłem.

Poczekam grzecznie, może coś lepszego zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniłem do krakowskiego DUK w sprawie mojej umowy. Zapytałem czy dotarło do nich moje wypowiedzenie umowy. Obecnie mam pakiet Canal+Platinum z opcjami: HBO, HBO GO,Cinemax, Filmbox, Adventure TV HD, Sundance HD, History HD i do tego multiroom (2xkarta Cameleon) i dekoder PACE PVR za co płacę obecnie 150,77. Gość zaproponował mi to samo co mam czyli full pakiet bez erotyków z multiroomem i dekoderem PACE PVR za kwotę 119,00 złotych z umową na 24 miesiące. Dodam że cena byłaby stała. Zasugerowałem im że jak zejdą do kwoty 89-99 za całość to kupię to. Sugerując im że konkurencja daje full pakiet za 89,90 zł (mam na myśli CP) z HBO GO w pakiecie. Koleś prosił mnie bym nie robił nerwowych ruchów i zadzwonił do nich w grudniu. Czuję że już się z nimi dogadałem :P Będę walczył o kwotę 89-99 zł za full pakiet z kananłami: History HD, Sundance HD i Adventure TV HD z multiroomem i dekoderem PACE PVR. Umowę mam do końca roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

CANAL+ Silver + 6 Canal+ + MR (2 karty cameleon) + 2 x PVR PACE i płacę za to 89zł miesięcznie.

Chciał bym przedłużyć umowę i mieć to samo. O jaką realną cenę powinienem walczyć ?

Wypowiedzenie będę wysyłać w tym miesiącu, umowa do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tu nowy więc witam wszystkich. Dotychczas przedłużałem umowę z nc+ a wcześniej cyfrą wcześniej, ok 2 m-ce przed zakończeniem umowy Brałem co dawali i było ok. Na szczęście odnalazłem to forum i teraz wiem że można negocjować i dowiedziałem się od Was jak to robić. Moje pytanie to tylko podanie kwoty o jaką mogę powalczyć żeby na głupka nie wyjść. Dziś wysłałem wypowiedzenie, umowę mam do końca roku. Obecnie mam:

CANAL+ Platinum

Opcje dodatkowe

netVOD+ konto podstawowe

MULTIROOM STANDARD

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum i płacę za to 119 zł. Chciałbym za podobny pakiet płacić ok 60-70 zł. Czy to możliwe do ugrania? Głównie zależy mi na multiroom (2 karty) i sporcie (wszystkie C+).

Wydaje mi się że pakiet odpowiedni dla mnie to SPORT&FILM+ , Extra+ i multiroom (2 karty). Czy jest opcja otrzymania od nich takiego pakietu za ok. 60 zł? Dekodery mam swoje własne. I czy samemu dzwonić do DUK-u czy czekać na kontakt z ich strony.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, forum i ten temat, jak wielu tutaj, śledzę od dawna, ale właśnie kończy mi się umowa i bardzo zależałoby mi na Waszej pomocy.

Otóż nie wypowiedziałem jeszcze umowy, ale już miałem pierwszy telefon, na razie z warszawskiego biura.

Mam:

Universe+, Box+ za 59 zł (pierwsza umowa)

 

Dzisiejsza propozycja (stanowczo odrzucona):

Comfort+ Extra+ Multi+ i HBO na 6 miesięcy za 0 zł - 59,90 zł

 

I pytanie do Was - jak myślicie, jakie najniższe ceny udałoby mi się wywalczyć za następujące warianty (w zależności od ceny będę walczył o konkrety :D):

1. Comfort+ Extra+ Multi+

2. Comfort+ Extra+ Multi+, 6xC+, Sundance

3. Comfort+ Extra+ Multi+, 6xC+, MultiBox+

 

Jak uważacie? Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...