Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponują mi do tego wymianę dekoderów, bo cisnę cały czas na dwóch z C+. Chciałbym zwiększyć ilość dekoderów z dwóch do trzech i to mi na razie proponują:

 

Turbobox+ opłata aktywacyjna 99zł potem 0zł

Turbobox+ opłata aktywacyjna 0zł najem dekodera 5zł miesięcznie

Multiroom 49zł opłata aktywacyjna 0zł/6m 10zł/9m – umowa na 15m

Multiroom 0zł/12m 10zł/12m – umowa 24m

 

a no i trzeci miałbym wziąć sobie z punktu sprzedaży za 10 zł msc.

 

Ircios, to standardowe ceny? Nie da się tego przeskoczyć? Bo przyznam, że średnio mi się to podoba :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy więcej. Nie doceniasz dobrodziejstwa, jakie niosą dwie umowy. Żeby to sprawdzić, to trzeba przeżyć aż do kolejnej negocjacji. Długo by o tym mówić.

Sam zauważasz, że przy Twojej opcji jest drogo i kolejne negocjacje przy kończących się umowach tego nie zmienią. Zawsze będziesz miał słabe argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowe do konca grudnia. Place 89zl za multiroom na 2 kartach i mam wszystkie kanaly c+. Niczego wiecej nie oczekuje, a oni mi oferuja za 104 zl to samo +hbo wiec chce wyslac im wypowiedzenie. Najwyzej wezme telewizje wraz z internetem orange.

 

Czy takie wypowiedzienie bedzie dobre ?

 

http://cdn19.mowimyjak.smcloud.net/s/fi ... imyjak.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co, lepiej zostać przy obecnych dekoderach? I pociskać dalej na dwie umowy?

Jest wiele czynników i to Ty sam musisz podjąć decyzję. Przeliczyć po kalkulować i stwierdzić

 

@Mateusz1q. Treść ok,ale ten adres bez skrzynki. Do skrzynki tylko korespondencja trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Phila, multiroom mam mieć już w opcji:

 

Comfort+, Extra+, Premium Sport + Film, HBO, C+VOD, Multiroom, 5xFilmboxów - za 49,99 zł + 20 zł za dekoder Phillipsa, czyli 69,99

 

I się zastanawiam czy nie zrezygnować z Philla. Nie wiem czy jak kupie sobie dekoder z opcją nagrywania na alledrogo albo czymś innym, to będzie mi hulał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie w punkcie nc+ w pazdzierniku, po złożeniu wypowiedzenia otrzymałem 1 telefon, podczas ktorego wyjasnilem sytuację, PAni sprawdziła w systemie i potwierdziła, że faktycznie mnie już nie ma. Od tego czasu nikt nie zadzwonił, czy to oznacza, że juz nie zadzwoni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dychy płaci się przy niskim abonamencie, ale jak drugi jest też pvr. Nalegaj, aby był za free. Jeśli nie ustapią to prosta sprawa. Oddajesz i za 2 stówki możesz mieć całkiem dobry tuner z możliwością nagrywania.

super, dzięki bardzo.

 

A czy ten pakiet, który mi zaproponowali to max? czy można jeszcze coś ugrać?

 

Przypominam:

Comfort+, Extra+, Premium Sport + Film, HBO, C+VOD, Multiroom, 5xFilmboxów - za 49,99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi telefon od NC+, pani konsultantka powiedziała ,,Obecnie posiada pan pakiet Full Extra, na chwilę obecną nie mogę panu zaoferować pakietu który przebiję obecny" była bardzo miła i aż dziwne, że nie wciskała mi tego samego za więcej - szacunek dla tej pani, szybka konkretna rozmowa w 30 sekund :) chyba czekają na moje wypowiedzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Drugi telefon od NC+, pani konsultantka powiedziała ,,Obecnie posiada pan pakiet Full Extra, na chwilę obecną nie mogę panu zaoferować pakietu który przebiję obecny"

Byłem również posiadaczem "Full Extra" i jest pakiet co przebija go ...

Ten co ja mam jest lepszy :jupi: ......zapewne po złożeniu wypowiedzeniu zostanie ci on zaproponowany przez tą miła panią 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj proponowała mi inna konsultantka pakiet o nazwie "Full" czyli wszystkie kanały tematyczne, paczka Canal+ HBO, Redlight HD, Cinemax, Filmbox, History HD, Sundace HD, + nowości których nie mam funVOD, pakiet NOC, jakiś pakiet z "HBO na 500 premier rocznie lub 6 tygodniowo - online", za 134 zł miesięcznie z tego za mediabox+ i multiroom przez 12 miesięcy 5 zł, a po 12-nastym 15 zł. Łączna cena pakietu z usługą multiroom to 1-12 miesiąc 139 zł, 13-24 miesiąc 149 zł. Powiedziałem, że się zastanowię, i dziś 2gi tel miałem.

 

Dziś dodałem, że konkurencja daje mi full ofertę telewizyjną za 45 zł, bo mam telefon w plusie.. Oczywiście to taki pic na wodę, nie mam zamiaru mieć do czynienia z panem Krokiem :) Na samym końcu zasugerowałem, że za telewizje mogę płacić w granicach 100 zł - bo teraz jest era internetu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...