Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świąteczne są zazwyczaj kierowane dla nowych.

 

@mariobar

Praktycznie wszystkie kanaly za ktore w cenniku jest gdzies za 120zl lub więcej i oferują ci je za 49 zł i ty pytasz czy jeszcze można utargować więcej? Niektórym nie dogodzisz :D a tak serio to jest to najlepsza oferta jaka była i jest w historii tego tematu.

umowa podpisana, czyli co mam się czuć jako oficjalny rekordzista? :P Dzięki za wszelką pomoc :) Szczególnie dla Ircios! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mają je jeszcze? mi konsul ponad tydzień temu mówił że nie mają i wifi boxa dał...hmmm

Tak, zawsze to konsul więcej wydrze w ten sposób. Aktywacja była 49?

 

 

Papiery od nc+ przejrzałem po łepkach czy podawali wszystko na 15m, o aktywacji nie doczytałem ale rachunek przyszedł na kwotę ustalonego abonamentu 64,90zł, to chyba za 0zł?Aktywacja przychodzi z 1 rachunkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w łamańcu 4x0zł i 11x79,90zł HBO dawali na cały okres, ale już w tym 5x0zł nie chcieli

Ja nie chciałem łamańca. Powiedziałem krótko, że jak dostanę za 53zł z C+ i HBO to wchodzę w to, ale skoro nie to nie. Poczekamy.

 

Ja mam ten sam zestaw co Ty ( z tym że deka mam swojego )i jak już pisałem parę stron temu zaproponowali mi to samo co mam bez hbo za 58 w łamańcu, bądź 59.98 stałą. Na moje pytanie o hbo pani się oburzyła, że za dużo bym chciał :mrgreen: . Grzecznie odmówiłem. Jak widać na Twoim przykładzie mogą zaproponować poniżej 60 tych ale z hbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na tym forum.

Mam prośbę o pomoc. Kończy mi się umowa na pakiet jak poniżej. Powiedzcie jaką mogę dostać ofertę jeśli chcę to co miałem + HBO i Cmaxy. Dodam że płaciłem 99 zł miesięcznie :/. Na jaki numer się dzwoni żeby negocjować warunki i czy można np. w punktach NC+ coś wywalczyć.

 

Twoja oferta

 

pakiet

CANAL+ Platinum

 

opcje dodatkowe:

netVOD+ konto podstawowe

Najem BOX+

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę dzwoniąc na numer krakowski i dostałem:

• Pakiet Comfort+

• opcje dodatkowe:

• Cinemax

• HBO

• SunDance HD

• Filmbox

• MULTIROOM STANDARD

• Najem ultraBOX+

• Multi+

• EXTRA+ HB ITI

• Premium Sport &Film

• CANAL+ VOD

• VOD+ Seriale+

• Adventure TV HD

• History HD

• netVOD+ konto podstawowe.

Do tego mogę sobie dobrać drugi dekoder za 0 zł.

Umowa na 24 miesiące ze stałą ceną 118,86 zł, z tym że przez pierwsze 6 miesięcy Sundance HD za 0 zł , czyli o 2,99 zł mniej.

Wcześniejsze propozycje były dużo droższe więc wysłałem wypowiedzenie. Wcześniej miałem za 131,99 zł:

CANAL+ Platinum

netVOD+

HBO

Cinemax

Filmbox

Multiroom Standard

SunDance HD

Najem Ultra Box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mają je jeszcze? mi konsul ponad tydzień temu mówił że nie mają i wifi boxa dał...hmmm

Tak, zawsze to konsul więcej wydrze w ten sposób. Aktywacja była 49?

 

 

Papiery od nc+ przejrzałem po łepkach czy podawali wszystko na 15m, o aktywacji nie doczytałem ale rachunek przyszedł na kwotę ustalonego abonamentu 64,90zł, to chyba za 0zł?Aktywacja przychodzi z 1 rachunkiem?

Za 0..... gratuluję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę dzwoniąc na numer krakowski i dostałem:

• Pakiet Comfort+

• opcje dodatkowe:

• Cinemax

• HBO

• SunDance HD

• Filmbox

• MULTIROOM STANDARD

• Najem ultraBOX+

• Multi+

• EXTRA+ HB ITI

• Premium Sport &Film

• CANAL+ VOD

• VOD+ Seriale+

• Adventure TV HD

• History HD

• netVOD+ konto podstawowe.

Do tego mogę sobie dobrać drugi dekoder za 0 zł.

Umowa na 24 miesiące ze stałą ceną 118,86 zł, z tym że przez pierwsze 6 miesięcy Sundance HD za 0 zł , czyli o 2,99 zł mniej.

Wcześniejsze propozycje były dużo droższe więc wysłałem wypowiedzenie. Wcześniej miałem za 131,99 zł:

CANAL+ Platinum

netVOD+

HBO

Cinemax

Filmbox

Multiroom Standard

SunDance HD

Najem Ultra Box

 

Mogłeś troszeczkę jeszcze powalczyć. Mam to samo co Ty z małą różnicą Seriale + zamieniłem sobie na HBO GO i nie mam Adventure HD i płacę za to 79 zł. W kolejnym roku dojdzie dycha za multiroom. Nie piszę tego by Cię wkurzyć, ale żeby inni widzieli, że można jeszcze powalczyć. Mi to forum bardzo pomogło i ja też chcę pomóc innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę miałem do 30 listopada, wypowiedzenie wysłałem na początku października. Dzisiaj miałem drugi telefon z krakowskiego DUK po wysłaniu wypowiedzenia i ofertę przyjąłem.

 

Było (umowa na 12 miesięcy):

 

Universe+

Multi+

Multiroom Standard (na dwóch kartach)

Najem Ultrabox+

=53zł miesięcznie

 

Jest (umowa na 15 miesięcy):

 

Comfort+

Extra+

Multi+

Multiroom Standard (na dwóch kartach)

Najem Ultrabox+

=2x24,90zł + 13x44,90zł= średnio 42,23zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1."Pierwszy raz widze takiego lamanca :) jak to zalatwiles??"

2. "tylko po co komuś taki łamaniec bez 6xC+"

 

Ad. 1 Konsultant sam to zaproponował. Pytałem czy nie da rady stałej ceny, ale powiedział, że musi być taki łamaniec i mogę płacić co miesiąc średnią cenę 42,23zł

Ad.2 Jak widzisz są ludzie, którzy świadomie potrafią żyć bez 6xC+ :) A na łamańca nie miałem wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie przedłużyłem umowę na warunkach, o jakich nie czytałem na forum wiec wrzucam:

 

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie zarejestrowane.

 

Do tej pory płaciłem 99 zł za pakiet:

C+ Platinum

netVOD+

HBO

RedLight HD

MR Standard (2 Cameleony)

Pace PVR

Philips PVR

 

Przedłużyłem na:

Comfort+

Multi+

Extra+ HB ITI

PREMIUM SPORT &FILM

HBO

Filmbox (5 miesięcy)

Najem PVR (MULTIROOM)

Najem ULTRABOX+

MR Standard

Canal+ VOD

w dziwnym łamańcu: 5x53+10x78 (w obu cenach jeszcze jakieś grosze) średnia cena 69 zł z groszami.

 

Nie czytałem jeszcze o takim łamańcu więc dzielę się z innymi - sam nie wiem czy cieszyć się z dobrej oferty - bo mnie taka cena satysfakcjonuje czy żałować, że zabrakło mi cierpliwości w walce o klasycznego łamańca ze średnią 53.

 

Dzięki za wasze rady i do zobaczenia za 15 miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponują :

Comfort+extra

6x canal +

Multiroom 2 cameleony

Hbo na 5 miesiecy za free potem platne

Umowa na 15 miesiecy , niestety mam pace pvr 500gb teraz za free a teraz nie chca go zrabatowac tylko koniecznie za 20 zl . Cala reszta w lamancu ze srednia cena ok 55 zl . Czy wytargowac mozns dekoder za free ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzisiaj dzwonił konsultant z DUK Warszawa, proponował:

 

Na 15 miesięcy:

Comfort+

Multi+

Extra+

HBO na 6 m-cy gratis

łamaniec 2x24,90zł + 13x44,90zł= średnio 42,23zł miesięcznie

 

Na 24 miesiące:

Comfort+

Multi+

Extra+

HBO na 9 m-cy gratis

łamaniec 5x24,90zł + 19x44,90zł= średnio 40,73zł miesięcznie

 

Czy to dobra oferta? Czy w tej cenie można ugrać C+ sport? Na HBO mi nie zależy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tu nowy więc witam wszystkich. Dotychczas przedłużałem umowę z nc+ a wcześniej cyfrą wcześniej, ok 2 m-ce przed zakończeniem umowy brałem co dawali i nie wiedziałem że inaczej można. Na szczęście odnalazłem to forum i teraz wiem że można negocjować i dowiedziałem się od Was jak to robić. Moje pytanie to tylko podanie kwoty o jaką mogę powalczyć. Dziś wysłałem wypowiedzenie, umowę mam do końca roku. Obecnie mam:

CANAL+ Platinum

Opcje dodatkowe

netVOD+ konto podstawowe

MULTIROOM STANDARD

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum i płacę za to 119 zł. Chciałbym za podobny pakiet płacić ok 60-70 zł. Czy to możliwe do ugrania? Głównie zależy mi na multiroom (2 karty) i sporcie (wszystkie C+).

Wydaje mi się że pakiet odpowiedni dla mnie to SPORT&FILM+ , Extra+ i multiroom (2 karty). Czy jest opcja otrzymania od nich takiego pakietu za ok. 60 zł? Dekodery mam swoje własne. I czy samemu dzwonić do DUK-u czy czekać na kontakt z ich strony.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

-------------

Powinieneś sporo ugrać, ale w okolicach 30-35 zł mniej czyli 89-84 zł za to samo... byłeś złotą kurą dla nc+.

Brakuje w tym zestawie Multi ...

Ja też kiedyś, nie byłem na tym forum.

pozdro

Witam ponownie,

dostałem dziś 3 oferty:

Comfort+

Multi+

Extra+

3XCanal+(sport)

multiroom oferta za 59,90 na 15 m-cy,

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6XCanal+

multiroom oferta za 69,90 na 15 m-cy,

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6XCanal+

HBO

multiroom oferta za 79,90 na 24 m-ce

 

Jak Wam się widzą te oferty, czy warto już zgodzić się na którąś z nich czy można jeszcze o coś powalczyć. Stara wypowiedziana umowa jest do końca roku, dziś konsultant powiedział że od 2 kierowników nie dostał zgody na nic więcej i na nic lepszego w przyszłości nie będę mógł liczyć. Że są to super oferty. Proszę o Wasze zdanie czy rzeczywiście tak jest?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Litti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+

Multi+

Extra+

6XCanal+

HBO

multiroom oferta za 79,90 na 24 m-ce

 

Jak Wam się widzą te oferty, czy warto już zgodzić się na którąś z nich czy można jeszcze o coś powalczyć. Stara wypowiedziana umowa jest do końca roku, dziś konsultant powiedział że od 2 kierowników nie dostał zgody na nic więcej i na nic lepszego w przyszłości nie będę mógł liczyć. Że są to super oferty. Proszę o Wasze zdanie czy rzeczywiście tak jest?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Litti

Dostałem dziś taką ofertę po złożeniu wypowiedzenia i jeszcze w prezencie Filmbox na 9 mieś.

Problem w tym że konsultant zapisał HBO na 9 miesięcy za 0 zł. :/

Złożyłem od razu reklamację z odsłuchem rozmowy, bo wyraźnie dwa razy miałem potwierdzone że wszystko było na 24 miesiące za 79,90 :read:

Także trzeba pilnować tych negocjacji bo kombinują jak tylko się da :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...