Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim, i mnie czeka przedłużenie bądź rozstanie sie z nc+. Umowa do końca grudnia 2014.

Obecnie:

Universe+

Canal+ Sport, Family, Family2

HBO

 

Płacę 59 zł + 5 za mediaboxa.

 

Dzwonią z różnymi propozycjami dzisiaj np. Comfort+, Multi+, Canal+ Sport, Family, Family2.

Za 69,90 zł + 5 zł dekoder.

Czy można ugrać coś lepszego ?

Oferta nie wydaje mi się korzystna bo teraz płace 64 zł i do tego do proponują mam paczkę HBO oraz Extra +.

Brać czy czekać na coś korzystniejszego ?

Dzieki z góry za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim, i mnie czeka przedłużenie bądź rozstanie sie z nc+. Umowa do końca grudnia 2014.

Obecnie:

Universe+

Canal+ Sport, Family, Family2

HBO

 

Płacę 59 zł + 5 za mediaboxa.

 

Dzwonią z różnymi propozycjami dzisiaj np. Comfort+, Multi+, Canal+ Sport, Family, Family2.

Za 69,90 zł + 5 zł dekoder.

Czy można ugrać coś lepszego ?

Oferta nie wydaje mi się korzystna bo teraz płace 64 zł i do tego do proponują mam paczkę HBO oraz Extra +.

Brać czy czekać na coś korzystniejszego ?

Dzieki z góry za rady.

 

 

Czekać cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku - rozpocząłem swoją przygodę z nc+.

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Umowa do 31.01.2015 r.

Dziś pierwszy telefon.

Oferta:

- umowa na 15 m-cy,

- wszystkie pakiety tematyczne

- opcja extra+

- wszystkie C+

- History HD

Cena: 72,45 zł/m-c.

Dodatkowo: HBO - 6 m-cy gratis; Filmbox - 6 m-cy 4,90 zł.

 

Odmówiłem.

Dodam, że za pakiet bez HBO i Flmbox płacę teraz 65,9 zł/m-c.

 

Dziś drugi telefon (napisałem do nich mejla, że jestem rozczarowany poprzednią propozycją):

Pierwsza oferta: Comfort+, Extra+, 6xC+, History HD, HBO - 7 m-cy za darmo, umowa 15 m-cy.

Średnia cena 72 zł.

Podziękowałem.

Druga oferta: Comfort+, Extra+, 6xC+, History HD, HBO, umowa 15 m-cy.

Średnia cena 70,5 zł

Podziękowałem i dodałem, że czekam na lepszą (czytaj: nie chce płacić więcej niż teraz i mieć HBO i coś więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

ja wczoraj dałem sie namówić na przedłużenie umowy i wycofanie wypowiedzenia, miałem za 84zł. wszystkie pakiety, HBO, Canal+

 

ponieważ było drogo, to chciałem ostatecznie zrezygnować i przejść do CP, ale wczoraj dostałem ofertę indywidualną na 15 miesięcy comfort+, a dotego:

AKTYWACJA TURBOBOX+

HBO

MULTI+

EXTRA+ HB ITI

PREMIUM FILM

PREMIUM SPORT

CANAL+ VOD

 

wszystko za 59,90zł. przez cały okres obowiązywania umowy, a poprzedni konsultanci mówili mi, że taniej się nie da i tylko chcieli mi dorzucić do 84 najpierw 9zł., a za 2 razem 4 zł., kolejny tel. i propozycja aby zostało po staremu, a wczoraj zaczeli od 79,90zł. a skonczyli na 59,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mało tego, niby ustalana z przełożonym - heh

 

fakt, że miałem przygotowaną ofertę konkurencji - która jest znacznie korzystaniejsza, ale jakoś do CP nie mam zaufania wolno ten dekoder im działa i nie miałbym c+

 

a dla potomnych, w CP jeśli się przeniesie nr tel. do plusa, to przy abonamencie 59zł. (600 minut wymienianych na 600 sms lub 3GB danych, za free w plusie) i za 3 zł. konsola Sony PS3 500Gb (6 miesięcy gratis przy przenoszeniu nr w abonamencie, w przypadku na kartę nie ma gratisów) można dostać 50% upustu na cyfrowy polsat (i tutaj 6 miesięcy za 0zł. - ja wybrałbym premium za 45zł.), a do tego wszystkiego sama karta sim z internetem LTE 25GB za 1zł.

 

plan był taki, że konsolę sprzedaje za ok. 800zł., to wowczas wychodzi ok. 61zł. na miesiąc, ale kiedyś już wziołem podobnie abonament w ERA i tel. poszedł odrazu do żyda, a pieniądze, które miały obniżyć mi miesięczny abonament rozeszły się w tydzień, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antywirus

Więc to nie będzie kłopot jeśli wrzucisz tu podgląd z ica, z pakietem jaki dostałeś i z aktualnym saldem? Tak dla uwiarygodnienia ;). Myślę że dostałeś HBO na 5m.

 

 

Problemem to nie bedzie tylko tam nie pisze na ile je mam:-D

 

Dostalem juz dokumenty z nc+ i mam tam napisane hbo za 0 zl na 15 miesiecy wiec jestem tego pewien:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antywirus

Więc to nie będzie kłopot jeśli wrzucisz tu podgląd z ica, z pakietem jaki dostałeś i z aktualnym saldem? Tak dla uwiarygodnienia ;). Myślę że dostałeś HBO na 5m.

 

 

Problemem to nie bedzie tylko tam nie pisze na ile je mam:-D

 

Dostalem juz dokumenty z nc+ i mam tam napisane hbo za 0 zl na 15 miesiecy wiec jestem tego pewien:-)

 

 

No to pogratulować negocjacji. Ciekaw jestem za ile ten zestaw można dostać z MR na dwóch cameleonach oraz pakietem noc...???..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Czy jest jakiś skuteczny sposób na pozbycie się telefonów od utrzymania klienta nc+ ? Od kilku dni około 18 prób połączeń dziennie. Raz rozmawiałem ale zrezygnowałem z przedłużenia. Dziwi mnie fakt takiej ilości połączeń - podpisałem zerwanie umowy z karą w sierpniu , gdzie normalnie umowa miała kończyć sie w marcu 2015. Jest skuteczny sposób na natrętne telefony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Czy jest jakiś skuteczny sposób na pozbycie się telefonów od utrzymania klienta nc+ ? Od kilku dni około 18 prób połączeń dziennie. Raz rozmawiałem ale zrezygnowałem z przedłużenia. Dziwi mnie fakt takiej ilości połączeń - podpisałem zerwanie umowy z karą w sierpniu , gdzie normalnie umowa miała kończyć sie w marcu 2015. Jest skuteczny sposób na natrętne telefony?

 

Chyba najlepszym sposobem jest po prostu nie odbieranie pewnych przychodzących połączeń...a na pewno najbardziej skutecznym zmiana nr telefonu (o tym nc+ na pewno nie będzie wiedziało) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wysyłając wypowiedzenia umowa przedłuży się automatycznie na czas nieokreślony, ale czy ktoś wcześniej do mnie zadzwoni w celu przedłużenia umowy ?

zrezygnować z HBO można mailowo, tak. umowę mam od 13 grudnia, więc jeśli ją przedłużę mogę zrezygnować np 10 grudnia czy przed 13 listopada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo jest takie, że liczy się data otrzymania (z tego co pamiętam to patrz art 61 KC), zawsze lepiej wysyłać po prostu wcześniej niż ryzykować, mailem wypowiedzenia nie warto wysyłać, bo chcą mieć oryginał z podpisem, przedłużyć umowy w punkcie NC+ zawsze możesz, ale najlepsze oferty są telefonicznie z Działu Utrzymania Klienta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile wg. Was (ekspertów-znawców od nc+) mogę wywalczyć pakiety:

 

1. Comfort+ Multi+ Extra+ 6xC+ HBO + NOC + MR (na dwóch cameleonach)+ mam pace (teraz za 0pln)

2. Comfort+ Multi+ Extra+ 6xC+ NOC + MR (na dwóch cameleonach)+ mam pace (teraz za 0pln)

3. Comfort+ Multi+ Extra+ 6xC+ HBO + CINEMAX+ NOC + MR (na dwóch cameleonach)+ mam pace (teraz za 0pln)

 

Przeglądałem kilkadziesiąt postów i nie znalazlem odpowiedzi. Dodam, że wysłałem wypowiedzenia i nie dzwonią... Długość umowy nie ma znaczenia. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...