Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ouu, dzięki za informację :D

Czy w nc+ przy wysyłaniu listem liczy się data stempla pocztowego ? Można mailem wysłać wypowiedzenie ?

mogę przedłożyć umowę w punkcie w którym podpisałem umowę?

Idz do punktu sprawę załatwisz w 5 minut wydrukują rezygnację z usług podpiszesz i dostaniesz kopię.Przedłużenie negocjuj z DUK mają najlepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Można wytargować mediaboxa bez żadnej opłaty miesięcznej ?

 

Można. Jak zapłacisz aktywację 199 :mrgreen: . Albo być bardzo upartym, ale to i tak nikłe szanse.

 

Dzięki !

 

Aktualnie posiadam:

 

PAKIET

UNIVERSE+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM MEDIABOX+

PREMIUM FAMILY I SPORT

HBO

+miałem 3 canal+ filmowe na 3 miesiące

 

Umowa do końca grudnia wypowiedzenie złożone kilka dni temu

 

Dzwoniłem czy wypowiedzenie jest w systemie i otrzymałem ofertę:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+

HBO

Wszystko na 15 miesięcy cena 58,60zł + 5zł za mediabox

 

Aktualnie podziekowałem zobaczymy czy będzie coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile wg. Was (ekspertów-znawców od nc+) mogę wywalczyć pakiety:

 

1. Comfort+ Multi+ Extra+ 6xC+ HBO + NOC + MR (na dwóch cameleonach)+ mam pace (teraz za 0pln)

2. Comfort+ Multi+ Extra+ 6xC+ NOC + MR (na dwóch cameleonach)+ mam pace (teraz za 0pln)

3. Comfort+ Multi+ Extra+ 6xC+ HBO + CINEMAX+ NOC + MR (na dwóch cameleonach)+ mam pace (teraz za 0pln)

 

Przeglądałem kilkadziesiąt postów i nie znalazlem odpowiedzi. Dodam, że wysłałem wypowiedzenia i nie dzwonią... Długość umowy nie ma znaczenia. Pzdr.

 

1. 70-80+dzierżawa za Pejsa nr.2 2 dychy

2. 60-70 i tak samo jak wyżej

3. 70-99 i tak samo, z tym, że za 99 drugi Pejs mógłby być za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile wg. Was (ekspertów-znawców od nc+) mogę wywalczyć pakiety:

 

1. Comfort+ Multi+ Extra+ 6xC+ HBO + NOC + MR (na dwóch cameleonach)+ mam pace (teraz za 0pln)

2. Comfort+ Multi+ Extra+ 6xC+ NOC + MR (na dwóch cameleonach)+ mam pace (teraz za 0pln)

3. Comfort+ Multi+ Extra+ 6xC+ HBO + CINEMAX+ NOC + MR (na dwóch cameleonach)+ mam pace (teraz za 0pln)

 

Przeglądałem kilkadziesiąt postów i nie znalazlem odpowiedzi. Dodam, że wysłałem wypowiedzenia i nie dzwonią... Długość umowy nie ma znaczenia. Pzdr.

 

1. 70-80+dzierżawa za Pejsa nr.2 2 dychy

2. 60-70 i tak samo jak wyżej

3. 70-99 i tak samo, z tym, że za 99 drugi Pejs mógłby być za free.

 

 

Dzieki. Teraz mam trochę rozeznanie. Nie potrzepuje drugiego Pace bo mam 2 sagemcommy. Nie wiem jak wyjdą negocjacje.. Facio w punkcie stacjonarnym zaproponował za Comfort+ Multi+ Extra+ 6xC+ HBO + CINEMAX + MR + Pace za 109 pln....Ładnie podziękowałem... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile można wyciągnać:

 

Comfort+ Multi+ Extra+ 6xC+ HBO History HD Adventure (HBO na cały okres umowy)

Comfort+ Multi+ Extra+ 6xC+ HBO (HBO na cały okres umowy)

Comfort+ Multi+ Extra+ 6xC

 

Interesuje mnie stała cena abonamentu nie łamaniec

 

Dekoder jaki posiadam to BOX+ przy przedłużeniu umowy ewentualna (ale niekonieczna) wymiana na dekoder wifiBOX+

 

Multiroomu nie potrzebuje

 

Aktualnie posiadam Universe+ (aktualny Comfort+ Extra+ Multi+) za 59zł bez opcji premium umowa do końca roku 2014 wypowiedzenie złożone w punkcie we Wrześniu

 

proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie przed chwila z numeru: 224192380

Po prawie 40 minutowej rozmowie stanelo na:

 

Sport&Film+

Extra+

Pace pvr

3xHBO na 9 mies za 0 zł

 

Całość za 69,9 zł na 24 miesiące.

Nie chciał się konsultant zgodzić na HBO na cały okres umowy, więc ostatecznie odmówiłem bo czytałem forum i widziałem, że niektóre osoby mają na całą umowe i dodatkowo jeszcze taniej. Dla mnie cena 70 zl jest ok ale do tego musi byc to HBO.

Czy jest szansa na to ze wywalcze to hbo za 0 na cały okres umowy ? Ogolnie facet mowil tak jakby chcial cos jeszcze zaproponowac ale ostatecznie powiedzial ze nie ma innej oferty ale jakby była to beda dzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aktualnie posiadam:

 

PAKIET

UNIVERSE+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM MEDIABOX+

PREMIUM FAMILY I SPORT

HBO

+miałem 3 canal+ filmowe na 3 miesiące

 

59,90zł +5zł medabox+

 

Umowa do końca grudnia wypowiedzenie złożone kilka dni temu

 

Dzwoniłem czy wypowiedzenie jest w systemie i otrzymałem ofertę:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+

HBO

Wszystko na 15 miesięcy cena 58,60zł + 5zł za mediabox

 

Aktualnie podziekowałem zobaczymy czy będzie coś lepszego

 

No i zadzwoniłem jeszcze raz, oferta którą wytargowałem to:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+ 15miesięcy

HBO 15 miesięcy

FilmBox 5 miesięcy

Canal+VOD

 

Umowa na 15 miesięcy łamaniec 5x0 + 10 79,90 = średnia 53,26 + 5zł za mediabox+

 

Ofertę zaakceptowałem, z 4 razy powtarzałem wszystkie pakiety oraz pytanie czy na pewno 6xC+ i HBO są na 15miesięcy w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Można wytargować mediaboxa bez żadnej opłaty miesięcznej ?

 

Można. Jak zapłacisz aktywację 199 :mrgreen: . Albo być bardzo upartym, ale to i tak nikłe szanse.

i....[beep]em ;) Rozkładając 199 po 5-tce miesięcznej dzierzawy wychodzi prawie 3,5 roku .Do 2 lat mediabox będzie za darmo a za 3,5 roku będzie wart tyle ile dziś np PVR 250 GB Philips

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zadzwoniłem jeszcze raz, oferta którą wytargowałem to:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+ 15miesięcy

HBO 15 miesięcy

FilmBox 5 miesięcy

Canal+VOD

 

Umowa na 15 miesięcy łamaniec 5x0 + 10 79,90 = średnia 53,26 + 5zł za mediabox+

 

Ofertę zaakceptowałem, z 4 razy powtarzałem wszystkie pakiety oraz pytanie czy na pewno 6xC+ i HBO są na 15miesięcy w cenie.

 

skoro Ty @ cedec uzyskałes taka ofertę (az nie chce mi sie wierzyć) to jak myślicie czy o to mogę realnie powalczyć (łamaniec 53 zł):

 

Comfort+

Extra+

Multi+

MR

Pace 500

6xC+

HBO 15 miesięcy

History HD

 

 

aktualnie posiadam to co wyżej za wyjątkiem HBO (miałem tylko na 6 m-cy pierwszych) umowa do końca roku, wypowiedzenie wysłane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo jest takie, że liczy się data otrzymania (z tego co pamiętam to patrz art 61 KC), zawsze lepiej wysyłać po prostu wcześniej niż ryzykować, mailem wypowiedzenia nie warto wysyłać, bo chcą mieć oryginał z podpisem, przedłużyć umowy w punkcie NC+ zawsze możesz, ale najlepsze oferty są telefonicznie z Działu Utrzymania Klienta..

 

 

hmmm... prawo nie jest takie do końca jak twierdzisz ;)

w wypadku wypowiedzenia istotna jest data nadania na poczcie, inaczej jest w sytuacji kuriera lub osobistego dostarczenia - tutaj liczony jest termin od daty faktycznego doręczenia...

 

Wypowiedzenie należy wysłać najlepiej listem poleconym z poświadczeniem odbioru (dla celów dowodowych).

(wybacz, że nie rzucam artykułami z kc i komentarzami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie przed chwila z numeru: 224192380

Po prawie 40 minutowej rozmowie stanelo na:

 

Sport&Film+

Extra+

Pace pvr

3xHBO na 9 mies za 0 zł

 

Całość za 69,9 zł na 24 miesiące.

Nie chciał się konsultant zgodzić na HBO na cały okres umowy, więc ostatecznie odmówiłem bo czytałem forum i widziałem, że niektóre osoby mają na całą umowe i dodatkowo jeszcze taniej. Dla mnie cena 70 zl jest ok ale do tego musi byc to HBO.

Czy jest szansa na to ze wywalcze to hbo za 0 na cały okres umowy ? Ogolnie facet mowil tak jakby chcial cos jeszcze zaproponowac ale ostatecznie powiedzial ze nie ma innej oferty ale jakby była to beda dzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...