Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: Do tej pory:

Universe+

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+ (PACE 500GB)

CANAL+ Platinum OP

MULTIROOM STANDARD (2x Cameleon)

59 zł / m-c, umowa do końca listopada, wypowiedzenie wysłane końcem października.

Rozmowa kilkanaście minut temu z DUK Warszawa (224551247):

To, co mam do tej pory + promocyjnie HBO /5 mies i Filmboxy /5 mies gratis za tradycyjnego łamańca (5x0, 10x79,90)

Chciałem HBO na całą umowę - konsul nie dał się jąć - wysyłałem go do kierownika ;) ale powiedział, że nie ma po co iść :)

Gdy zapytałem o stałą opłatę - oferta 15x79,90 :shock:

Umowa na 24 miesiące - 12x59,90 + 12x79,90 :shock:

Podziękowałem, zaproponowałem popracowanie nad ofertą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do 31.12.2014.Wypowiedzenie wysłane 30.10.2014.Miałem do tej pory Universe+ i CANAL+ Platinum.Jeden miesiąc gratis , pozostałe 59 zł/miesiąc więc średni rachunek to 54 zł.Generalnie ten pakiet mi wystarczy tylko czy jestem w tej cenie dostać mediaboxa? Mój turbacz 500 GB coś coraz bardziej rzęzi :cry: .Co ewentualnie można ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ircios powrócił... a tu tymczasem cała armia stęsknionych ;)

 

przy okazji taka wolna myśl o powodach zawieraniu przez konsuli umów z nami w krótszym wymiarze, a w zasadzie raczej niechęci do dłuższych... - dbają o to by mieć zajęcie...

i taka myśl zakiełkowała mi (bo jestem zwolennikiem 2-letnich umów), że może im iść na rękę nawet skazując się na te telefony pod koniec umowy...? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa do konca listopada, wypowiedzenie wyslane.

Do tej pory:

Universe, 6xC+, multiroom (2x camelot) - 59zl/miesiac

 

Po telefonie do krakowiskiego DUK:

comfort+

extra+

multi+

6xC+

HBO

Cinemax

Redlight

multiroom (2x Camelot)

Wszystko na 15 miesiecy (4x0zl, 11x89.90) - srednia 65,93zl/miesiac

 

pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tu nowy więc witam wszystkich. Dotychczas przedłużałem umowę z nc+ a wcześniej cyfrą wcześniej, ok 2 m-ce przed zakończeniem umowy brałem co dawali i nie wiedziałem że inaczej można. Na szczęście odnalazłem to forum i teraz wiem że można negocjować i dowiedziałem się od Was jak to robić. Moje pytanie to tylko podanie kwoty o jaką mogę powalczyć. Dziś wysłałem wypowiedzenie, umowę mam do końca roku. Obecnie mam:

CANAL+ Platinum

Opcje dodatkowe

netVOD+ konto podstawowe

MULTIROOM STANDARD

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum i płacę za to 119 zł. Chciałbym za podobny pakiet płacić ok 60-70 zł. Czy to możliwe do ugrania? Głównie zależy mi na multiroom (2 karty) i sporcie (wszystkie C+).

Wydaje mi się że pakiet odpowiedni dla mnie to SPORT&FILM+ , Extra+ i multiroom (2 karty). Czy jest opcja otrzymania od nich takiego pakietu za ok. 60 zł? Dekodery mam swoje własne. I czy samemu dzwonić do DUK-u czy czekać na kontakt z ich strony.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

-------------

Powinieneś sporo ugrać, ale w okolicach 30-35 zł mniej czyli 89-84 zł za to samo... byłeś złotą kurą dla nc+.

Brakuje w tym zestawie Multi ...

Ja też kiedyś, nie byłem na tym forum.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po roku przerwy :)

Umowę mam do końca grudnia, w tym tygodniu ślę wypowiedzenie. Do tej pory za Canal+ z HBO płaciłem 99 zł /w tym multiroom za 0 zł na drugi dekoder/. Jak myślicie co ugram?? Jak na razie początkiem października proponowali mi to samo za 119 zł, łaskawie dokładając HBO GO. Co mogę ugrać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrianbb84. I po roku wpadasz tutaj i chcesz odpowiedź gotowca. Z całym szacunkiem, gdybyś poświęcił kilkanaście minut na czytanie to byś dowiedział się na co możesz liczyć. Nawet trudu sobie nie zadałeś, a odpowiedź masz wyżej na tej samej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do tej pory było:

UNIVERSE+

Najem ultraBOX+ (PACE 500GB)

6xC+

Umowa na 12 miesięcy 69zł/mies. do końca listopada.

Wypowiedzenie wysłane pod koniec października.

Od tej pory 3-4 telefony z propozycją przedłużenia umowy - każda odrzucona.

Dziś propozycja:

COMFORT

MULTI

EXTRA+

6xC+

HBO

Pace

Wszystko na cały okres umowy (15 miesięcy)

5x0zł + 10x79zł - średnio 53zł z groszami.

Myślę że to w tym momencie jedna z lepszych ofert więc propozycję przyjąłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe dostanie czegos wiecej do n/w oferty ( 53.27 zł łamaniec, 5x0 zł 10x 79.90 zł) na 15 m-cy kontrakt

comfort+

extra+

multi+

MR

6xC+

HBO ( 5 m-cy gratis)

2 deki na wypozyczeniu

 

krótko mówiąc jest mozliwosc HBO na cały kontrakt bądż inne dodatkowo kanały?

Czy ktoś dostał, czy są realne oferty z czymś wiecej, czy to maks do osiągnięcia na ten czas?

Mogę maks zapłacić 60 zł m-c czy ktoś podpowie czy można wyrwać więcej?

 

PS.

obecnie płacę 59 zł m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To moja 1 wypowiedz na tym forum.

Miałem pakiet , Universe +

z opcją dodatkową;

CANAL + Film & Premie

CANAL + Silver

z abonamentem 59 zł do 30 listopada b.r.

 

Dzisiaj po rozmowie z konsultantem z nr tel 22 455 12 47,otrzymałem

COMFORT +

 

z opcja dodatkową

 

Aktywacja BOX +

Multi+

Ekstra+ HB ITI ( prosze o info co to znaczy HB ITI ? )

HBO ,5 m-cy gratis

Premium & Sport

 

Umowa na 15 m-cy z abonamentem 53,27 zł.

 

Konsultant wciskał mi abonament 5x O zł + 10 x 79,90 zł ale po mojej wyrażnej sugestii że nie interesuje mnie cena łamana ,przystał na stałą cenę abonamentu.

 

Dziękuję Wam,bo dzięki wpisom na tym forum ,wiedziałem jak gadac i na co mogę liczyć w rozmowie z NC+ .

 

Jestem zadowolony ,bo w sumie mam to samo co przedtem z 6 k CANAL +i za mniejszą cenę .

 

Pozdrawiam ,życzę udanych negocjacji z NC + :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To moja 1 wypowiedz na tym forum.

Miałem pakiet , Universe +

z opcją dodatkową;

CANAL + Film & Premie

CANAL + Silver

z abonamentem 59 zł do 30 listopada b.r.

 

Dzisiaj po rozmowie z konsultantem z nr tel 22 455 12 47,otrzymałem

COMFORT +

 

z opcja dodatkową

 

Aktywacja

Ekstra+ HB ITI ( prosze o info co to znaczy HB ITI ? )

 

HBO ,5 m-cy gratis

Premium & Sport

 

Umowa na 15 m-cy z abonamentem 53,27 zł.

 

Konsultant wciskał mi abonament 5x O zł + 10 x 79,90 zł ale po mojej wyrażnej sugestii że nie interesuje mnie cena łamana ,przystał na stałą cenę abonamentu.

 

Dziękuję Wam,bo dzięki wpisom na tym forum ,wiedziałem jak gadac i na co mogę liczyć w rozmowie z NC+ .

 

Jestem zadowolony ,bo w sumie mam to samo co przedtem z 6 k CANAL +i za mniejszą cenę .

 

Pozdrawiam ,życzę udanych negocjacji z NC + :-)

 

Miałbym wątpliwości czy to aby cena stała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Tak jak napisałem, że jest to mało realne, ale jest. Nie zdziwiłbym się jak okaże się, że dostał HBO na kilka miesięcy w gratisie. Dość często tak jest.

 

Mnie taką ofertę (5msc HBO i Filmboxów) złożyli przy pierwszej rozmowie z DUK, spróbuję (może się uda) powalczyć o HBO na całą umowę - jeszcze prawie cztery tygodnie zostały.

Ale tekst konsula, który ktoś tutaj zapodał na forum "...ale przyzna Pan, że moja oferta jest atrakcyjna" funkcjonuje w dalszym ciągu :) I moja odpowiedź (również zapożyczona z forum) "owszem, ale mamy jeszcze trochę czasu na dopracowanie oferty" wywołała lekki chcichot u konsula :lol2: Może oni to forum również czytają?

Zobaczymy, co uda mi się osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca miesiąca, wypowiedzenie już zarejestrowane w NC+

Dziś telefon z taką propozycją:

Pakiet sport & film

6x canal +

MR

Wynajem dekodera

Za całość konsultant powiedział 59,99 zł/ miesiąc przy umowie na 15 miesięcy.

Wg mnie to zbyt wiele. Pytanie czy to dobra cena czy zbyt wysoko no i czy ewentualnie coś mogą dodać przy takiej kwocie?

Mnie by chyba raczej interesowało bardziej płacić mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...