Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świąteczne są zazwyczaj kierowane dla nowych.

 

@mariobar

Praktycznie wszystkie kanaly za ktore w cenniku jest gdzies za 120zl lub więcej i oferują ci je za 49 zł i ty pytasz czy jeszcze można utargować więcej? Niektórym nie dogodzisz :D a tak serio to jest to najlepsza oferta jaka była i jest w historii tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dwa razy do Duk Kraków i dowiedziałem się że są niby wstrzymane przedłużenia umowy z podmianą na dekoder Mediabox+.Tylko Turbobox za 99 zł i 5 zł za miesiąc a Wifiboxa dostanę za 49 aktywacji a swoją ofertę czyli Univers+6C+HBO+Hastler dostanę w tej samej cenie ale HBO na 10 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj dostałem drugi telefon po wypowiedzeniu umowy. Dostałem oto taką propozycję:

Comfort + Extra +

6 x C +

HBO i Filmbox na 5 mc za 0 zł

Multiroom

______________

53 zł na mc, umowa na 15 mc

 

Chciałem koniecznie do tego HBO na cały okres trwania umowy za 0 zł, więc podziękowałem. Pan twierdzi, że oferta z HBO na cały okres trwania umowy już nie obowiązuje. Co mógłbym jeszcze sobie do tego dobrać, żeby zmieścić się w okolicach 60 zł?

 

Do tej pory miałem Uniwers + 6xC+ + multiroom za 59

 

Ed. Mam teraz dekoder PACE 500GB, ale chciałbym go wymienić. Który dekoder polecacie z obecnej oferty NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty świąteczne to mit :wink:

Sam się przekonasz że niema czegoś takiego..... no może jakiś "gadżet" będą rozdawać... :lol2::wink:

 

Mit to może nie, są oferty swiąteczne, bo na święta Bożego Narodzenia są najlepsze promocje, tylko że te promocje są tak naprawdę bardzo podobne do dzisiejszych, więc tego się nie czuje tak jak kiedyś :) Po za tym dobre wytargowanie promocji i tak jest lepsze jak najlepsza oferta świąteczna..

 

to jaki były koszt?

 

Oferty z HBO na cały okres umowy zawsze są dostępne, dzwoń do DUK kilka razy i za którymś trafisz na dobrą promocję, ceny są różne, spokojnie za 69 zl mozesz miec comfort, multi, extra, paczkę canal+ i hbo na caly okres umowy, a niektórzy mają to także za 59 zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Skończyła mi się umowa z nc+ i przegapiłem ten okres. Dotychczas miałem pakiet: Comfort+ 39,90 + Multi Room 10 zł. Nikt do mnie nie zadzwonił i bez promocji zrobiło się z tego 59,90 + 20 zł MR czyli razem 79,90 za Comfort+. Zadzwoniłem do nich i jako przedłużenie zaproponowali mi:

 

Comfort+ 49,90

Ekstra+ przez 9 mc-y

Multi Room 10 zł

Canal+ (cały komplet) przez 6 mc-y za 0 zł.

 

Czyli razem 49,90 + 10 MR = 59,90 w umowie na 15 lub 24 m-ce. Pytanie dobre warunki? Jak to jest z tym ekstra+ po 9 zł mogę wyłączyć, czy muszę się z nim bujać do końca umowy i płacić dodatkowo "20 zł", lepiej brać umowę na 15 czy 24 mc-e?

 

Zostaję przy swoich dekoderach sagem dsi na 2 x Cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wysłał wypowiedzenie to byś dostałto samoe za takie same pieniądze,a tak wcisnęli Ci standardową opłatę z gratisami,które tak na prawdę nie są Ci potrzebne. A umowę to bierz na ile Ci odpowiada. Twój portfel. Możesz wysłać wypoweiedzenie z 3 miesięcznym okresem, przepłacać przez ten czas,a póżniej wynegocjować dobrą ofertę. Taką możesz nawet dostać już w grudniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na święta i te ich oferty to jedynie co można dostać to albo jakiś lepszy rabat albo coś dłużej nic poza tym

 

czy nie ma problemu z krótszymi umowami? 15msc? wiem że kombinują by dać 24msc wtedy trudniej jest zerwać umowę chodzi o sytuacje z ewentualnym parowaniem na razie jednak nic nie jest oficjalne dlatego pytam

 

mówiło sie że dłuższe są droższe niż krótsze czy odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...