Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem tu Świeżakiem i po pierwsze chciałem przywitać Koleżanki i Kolegów z forum :hello:.

Obecnie posiadam, bez żadnych dodatkowych i premium programów

nv2xdf.jpg

 

do tego:

- ADB ITI-5720SX Turbobox (w salonie)

- ADB ITI-2851S (u dziecka)

i płacę O ZGROZO 84 zł (z tego co widzę to można mieć to za połowę ceny)

 

Miałem już jeden telefon i Pan zaoferował mi do tego co mam jakiś film i sport, ale miałbym 10 zł więcej płacić - nawet się zastanawiałem, ale odmówiłem, (potem znalazłem te forum :brawo: )

Wypowiedzenia jeszcze nie składałem.

Z tego co przeczytałem (kilka stron wcześniej), mogę powalczyć o :

Comfort+

Extra+

Multi+ - (co to jest?)

MR

6xC+ - (czyli 6 programów C+ tak?)

HBO 15 miesięcy,

 

Za cenę niższą niż płacę obecnie? Czy to możliwe

 

Dziękuję za pomoc i poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie full extra. Wypowiedzenie zlozone dwa tygodnie temu.propozycja sprzed tygodnia comfort+,extra+,multi +,6canal+,HBO,canal+vod ,net vod podstawowe ,multroom standart w umowie na 15 m-cy cena 109zl. Propozycja naturalnie odrzucona.w dniu dzisiejszym telefon i propozycja jak wyżej w cenie 79,90. Także odrzucilem .czekam na przedstawiona ofertę w cenie 5x0 i 10 x79,90. Mam nadzieje ze system będzie dla mnie laskawszy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_QMAN_. Na pewno nie będziesz miał tego za połowę ceny. Zamiennik tego co masz powinieneś dostać w granicach 59 w zwyż. To bez MR wszystko :mrgreen:

 

Czyli + 20 zł za MR?

 

Aktualnie full extra. Wypowiedzenie zlozone dwa tygodnie temu.propozycja sprzed tygodnia comfort+,extra+,multi +,6canal+,HBO,canal+vod ,net vod podstawowe ,multroom standart w umowie na 15 m-cy cena 109zl. Propozycja naturalnie odrzucona.w dniu dzisiejszym telefon i propozycja jak wyżej w cenie 79,90. Także odrzucilem .czekam na przedstawiona ofertę w cenie 5x0 i 10 x79,90. Mam nadzieje ze system będzie dla mnie laskawszy. :smile:

Ja bym przyjął taką ofertę - mam szansę na taką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra cena. A z c+ powinieneś dostać 39-49

 

@_QMAN_. MR może uda Ci się za zero, albo na kilka m. za free. Nie sądzę, że dostaniesz taką ofertę, bo aktualnie nie posiadasz w pakiecie tych dodatków. Próbować możesz.

 

A to tu jest haczyk :)

Już wiem dlaczego przeczuwałem że to niemożliwe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy nc+ co roku musi zmieniać pakiety? :shock:

Już się pogubiłam :oops:

Umowę mam do lutego 2015 r i przymierzam się do rezygnacji - no chyba,że coś konkretnego zaproponują :wink:

Mam pakiet Silver za 69 zł plus dopełnienie do pakietu premium za 10 zł do tego MR za 0 zł i wymiana dekodera sagemcom na ultrabox za 0 zł.razem 79 zł na 12 miesięcy.

Bardzo proszę,mi powiedzieć jaki jest teraz pakiet :oops:

Z tego co czytałam to : Comfort+, Extra+, Multi+,6xC+? :oops:

Przepraszam,może się mylę,ale czytam czytam i coraz bardziej głupieje :oops:

Wiem zaraz napiszecie blondynka :brawo:

Bardzo proszę o pomoc :smile:

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+, Extra+, Multi+ taki skład posiadał nie istniejący już pakiet universe

A co to jest Multi+? nie mogę na stronie NC+ tego znaleźć?

Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+, nSport+ i jeszcze jeden kanał

znalazłem tu https://ncplus.pl/sklep/promocje/wlaczmultiplus/zamow

Tylko przecież te kanały są w Comfort+, Extra+ - nie kapuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. rozumiem, że multi+ to paczka kanałów, które wchodzą w skład każdego pakietu?

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie sprzętu:

Mam starą wersję MR, czyli dwie niezależne katy Cameleon. Jeden dekoder PACE z nagrywarką -własność NC+ (dzierżawie) a drugi to taki mały SAGEMCOM - mój prywatny.

Chodzi o to, że SAGEMCOM szwankuje i teraz pytanie czy NC+ może dać lub sprzedać coś? Z tego co mi mówił konsul w ich ofercie są teraz dekodery ADB ( nie wiem co to ), które ponoć nie działają z moim starym typem MR czyli z kartą CAMELEON...

Dziękuje za odpowiedzi na moje pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzed chwili z taką propozycją:

Umowa na 15 miesięcy.

Pakiet SPORT i FILM w którym ponoć jest 6xcanal +, do tego HBO na 5 miesięcy.

Propozycja cenowa 53zł/miesiąc.

Sprzęt zostaje stary jak mam czyli MR (dwie karty) + PACE 500 w dzierżawie za 0zł.

 

Czy uda się w tej cenie wyrwać HBO na cały okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios pisał że ''ponoć'' 2-3 forumowiczów dostało

też gdzieś czytałem, ale konsul, jak to konsul - twierdzi, że to absolutnie nie możliwe. takiej opcji nie ma.

Gdy wspomniałem, że takie informacje znalazłem w necie konsul na to: "Panie, czegoż to ludzie nie piszą, proszę w to nie wierzyć" ;)

Tak więc podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...